Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Успех момичета ..пожелавам ви на всички  preggo  ylinfant
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 16
# 17
  • Мнения: 11
Дано всички скоро да се похвалим с  EFP preggo

# 18
  • Мнения: 284
Хайде и аз в новата тема. Днес имам нужда от вашите палчета. Ще казвам на шефа за инвитрото през месец март. Дано разговора мине добре.

# 19
  • Мнения: 428
Nadejda_za_dete, дано шефа ти е разбран човек и застане зад теб. Успех ... fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 20
  • Мнения: 284
Дано, че миналия път не му казах и бях много притеснена. Бях си пуснала отпуска и за 1 ден не ми стигна и се чудех какво да кажа. Та сега реших картите на масата и така.

# 21
  • Мнения: 42
Запис и от мен,вчера ми беше трансфера,стискам палци на всички момичета,които чакат резултат и на другите които са в процедури.Отново се потвърди мнението ми ,че д-р СТАМЕНОВ е истински човек и лекар,да ни е жив и здрав. Hug Hug Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Стискаме палци,  trexi Simple Smile И на Nadejda_za_dete също, дано шефът ти е добър човек, аз с моята шефка никога не съм имала проблеми за тези три години опити, манипулации, прегледи и т.н.

# 23
  • Мнения: 83
Мерси пепеля6ка, дано от това да са болките. Днес не ме болеше коремчето и затова хубаво се поуспахме с кучето до 10 часа, голям кеф. А сега се прибрахме и от разходка.
Nadejda_za_dete, говори с шефа и дано да е разбран, така и ти няма да се притесняваш като ходиш за процедурите.
Дано всички скоро да сме  preggo дано, дано, дано ....

# 24
  • София
  • Мнения: 23 165
  Nature Sunny

# 25
  • Мнения: 515
Колкото и да е разбран шефа ти......"интереса клати феса",така че....  Wink Чак да те подкрепи,не се надявай. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 284
Момичета, благодаря ви за стиснатите палци. Имам най-страхотния шеф на Света. Получих едно голямо разбиране. Каза ми, че от негова страна имам разбиране и ми каза: "Не се притеснявай, сега трябва  да си много спокойна, а и като си тръгнала на тези процедури да се надяваме всичко да е успешно пак трябва спокойствие." Благодарих му за разбирането и изслушването и излезнах с усмивка.  Hug Обичам ви всички.

# 27
  • Мнения: 42
Благодаря :max17 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 42
Браво Надежда за дете ,радвам се за теб,успех и напред. Hug

# 29
  • Мнения: 191
Момичета, моля ако някой знае колко струват генетичните изследвания в клинаката да ми каже.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт