Отговори
# 360
  • Мнения: 428
verra32, абсолютно всичко се плаща. Това е частна клиника и нищо не
минава по здравна каса. Първичния преглед е 30 лв.

Ето тук ще намериш повече подробности за цените:
http://malinov-clinic.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D0%B8% … D0%BD%D1%82%D0%B0

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 23:24 от @viktoriqna@

# 361
  • Мнения: 186
Благодаря ти!
Ще разгледам линка.

# 362
  • Мнения: 6 280
това е информация за Малинов, не за Надежда и д-р Стаменов

# 363
  • Мнения: 85
Момичета, някоя от вас правила ли е биопсия? Можете ли да ми кажете, когато изпратите SMS или кажете по телефона, че чакате резултат, колко време минава, докато докторите ви се обадят, за да ви кажат какъв е резултатът и да ви обяснят какво означава? На мен ми правиха биопсия на 28. 02. Обадих се седмица по-късно и д-р Шефкетова каза, че ще ми видят файла. След още една седмица звъннах на секретарките да попитам кога ще ми се обадят, казаха да имам търпение още няколко дни. Вече 3 седмици от процедурата, а никой не ми се обажда. С всички ли е така?

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
rockarollawoman , моят съвет е да пуснеш нов смс на д-р Шефкетова и да й напомниш, че чакаш за резултатите от биопсия на 28.02. 

# 365
  • Мнения: 27
rockarollawoman,на мен д-р Шефкетова ми се обади 2-3 часа,след смс-а Simple SmileПусни нов Peace

# 366
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета, някоя от вас правила ли е биопсия? Можете ли да ми кажете, когато изпратите SMS или кажете по телефона, че чакате резултат, колко време минава, докато докторите ви се обадят, за да ви кажат какъв е резултатът и да ви обяснят какво означава? На мен ми правиха биопсия на 28. 02. Обадих се седмица по-късно и д-р Шефкетова каза, че ще ми видят файла. След още една седмица звъннах на секретарките да попитам кога ще ми се обадят, казаха да имам търпение още няколко дни. Вече 3 седмици от процедурата, а никой не ми се обажда. С всички ли е така?

някои чакат и повече от 1 месец Confused Confused

# 367
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!На 6-ти ми биха прегнил за таймиране на овулацията и на 8-ми трябваше да имам пункция, но фуликулчето ми се беше спукало и неможа да се осъществи.На 10-ти започнаха да ме болят яйчниците все едно всеки момент ще ми дойде и това продължава и до сега.Не е постоянно, но от време на време през деня ми се случва.Знаете ли дали може да се получи такъв ефект от прегнила или е нещо друго?

# 368
  • Мнения: 515
Момичета, някоя от вас правила ли е биопсия? Можете ли да ми кажете, когато изпратите SMS или кажете по телефона, че чакате резултат, колко време минава, докато докторите ви се обадят, за да ви кажат какъв е резултатът и да ви обяснят какво означава? На мен ми правиха биопсия на 28. 02. Обадих се седмица по-късно и д-р Шефкетова каза, че ще ми видят файла. След още една седмица звъннах на секретарките да попитам кога ще ми се обадят, казаха да имам търпение още няколко дни. Вече 3 седмици от процедурата, а никой не ми се обажда. С всички ли е така?
Ако ти кажа колко наболяла тема ми е това  smile3511 smile3511 smile3511
Днес се навършва един месец,откакто чакам някой да ми се обади за резултата!След многото ми посещения в клиниката и разговор с Шефкетова се оказа,че само Стаменов разчита биопсиите,след което ще предаде на някой от лекарите да ти се обадят и да ти кажат как ще се процедира оттук нататък.Няма никакъв смисъл да пускаш СМС на Шефкетова,защото тя нищо не може да направи...а камо ли тези в администрацията....просто чакаме Стаменов да се накуми! #2gunfire
Аз лично ще се опитам да се добера до него.....чакам съвсем да ми падне пердето #2gunfire

# 369
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Джинжи миличка чудя се досега как не ти е паднало съвсем пердето  newsm78 newsm78 newsm78 Е това на нищо не прилича  ooooh! ooooh! ooooh! Като се замисля, че имам намерение евентуално да се преместя при Вас аз не знам как ще издържа на такива истории newsm78 И дългото чакане newsm78 и още не знам какво  newsm78 Аз съм си малко лудичка та за това си се чудя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 370
  • София
  • Мнения: 16 691
Надежда_за_дете я няма напоследък....какво ли става с нейната процедура? Наде....айде идвай да кажеш как вървят нещата  bouquet  bouquet  bouquet

# 371
  • Мнения: 27
От фейса на клиника "Надежда":                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   "Приятели,  
на 25.3.- Благовещение, Ние от екип Надежда ще ви съобщим много важна и страхотно топла новина за всички. Очаквайте нашата блага вест!
екип Надежда
"-каква според вас ще е новината? newsm78 дали няма да ни съобщят,че се местят в новата болница Rolling Eyes знам ли...

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 17:38 от prego

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
prego , и според мен ще е това, че откриват новата болница

# 373
  • Мнения: 363
Чакам с нетърпение да разбера какво са ни подготвили от клиниката и със сигурност новината ще е чудесна Heart Eyes. Радвам се, когато и в нашата страна медицината се развива и то именно в тази сфера Party. Дано скоро всички сбъднем мечтата си. Hug Hug

# 374
  • Мнения: 515
Джинжи миличка чудя се досега как не ти е паднало съвсем пердето  newsm78 newsm78 newsm78 Е това на нищо не прилича  ooooh! ooooh! ooooh! Като се замисля, че имам намерение евентуално да се преместя при Вас аз не знам как ще издържа на такива истории newsm78 И дългото чакане newsm78 и още не знам какво  newsm78 Аз съм си малко лудичка та за това си се чудя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ееееех,Миерински,Миерински..... ooooh!
Вече можете спокойно да ме познаете по коридорите само по.......хм.......държанието

Общи условия

Активация на акаунт