Нарекох те Фериха ~ 107 ~ За двама, които винаги ще бъдат по-силни от един!

  • 33 038
  • 757
  •   1
Отговори
# 120
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Гери, как ще те забравим душко! Hug


Вяра,   bouquet споделям мнението ти.


Тинче,  bouquet днес много се грижи за нас. Повдига ни духа, да сме на ниво за довечара ли?

Ами да, ако са ви потънали гимиите  Mr. Green, аз се чувствам мн добре и ми е сууууупер спокойно  Peace.

Вера ,  Hug

# 121
  • Мнения: 180
Това обновяване на форума никак не ми допада.Имам същите проблеми,като вашите. Peace

# 122
  • Мнения: 21 201
Здравейте Гери, Вяра. Hug


# 123
  • Мнения: 0
Гери, как ще те забравим душко! Hug


Вяра,   bouquet споделям мнението ти.


Тинче,  bouquet днес много се грижи за нас. Повдига ни духа, да сме на ниво за довечара ли?

Ами да, ако са ви потънали гимиите  Mr. Green, аз се чувствам мн добре и ми е сууууупер спокойно  Peace.

Вера ,  Hug



Дай рецептата тогава Simple SmileНе, че мойте са, ама да я имаме Simple SmileИли при теб е от бурканите Simple Smile, че и ние май скоро към тях ще отидем.

Меги Hug

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 15:32 от radoslava666

# 124
  • Мнения: 27
Меги,Наде Hug

# 125
  • Мнения: 2
Това обновяване на форума никак не ми допада.Имам същите проблеми,като вашите. Peace

 и аз не съм доволна. Нищо не му разбирам. Sad

# 126
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355


я малко се разведрете

# 127
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 128
  • Мнения: 8 418
Наде, Heart Eyes

На мен пък много ми харесва новата визия на форума. Peace

Довечера ще гледам един час вас, после съм на "Езел" и ще догледам края. Wink  Дано има хубави моменти. Praynig

# 129
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201




На мен пък много ми харесва новата визия на форума. Peace



И на мен мн ми допада новата визия  на сайта. Имах малко проблеми , но сякаш за сега всичко е ок Peace

# 130
# 131
  • Мнения: 180
Все така нещо не ми комфортно с нововъведенията във форума,нямайки предвид толкова визията,но ще се старая да свикна Mr. Green
А колкото до гемиите,не са ми потънали,само си чакам да стане време за сериалчето ми Simple Smile Peace

# 132
  • Мнения: 3
Здравейте  ФЕмирки, сладурки и т.н.  Hug  Hug

Настъпи денят, а малко по късно и часът в които ще видим нашите любимци.
Дано серията не ни разочарова много.Завиждам на тези от вас които са настроени позитивно.
Очаквам с нетърпение да видя нещо което поне малко да ме зарадва в този еп.
Ако не друго поне ФЕмир да не се разделят.

# 133
  • Мнения: 180
Здравей Незабравке Simple Smile

# 134
  • Мнения: 27
Здравейте отново.
Момичета искам да Ви пожелая от сега приятно гледане на поредният епизод на любимият ни сериал,че по късно незнам дали ще ме  допуснат до компютара.Но ще съм тук и ще се включа когато мога.И нека оставим клуба на ЛУДИТЕ  да се налудуват,да си вземат ентусиазма,а милите ни влюбени ще намерят макар и за  малко покой да са щасливи.Вярвам в това.
Приятни минути със семейство САРАФОУЛУ.

Общи условия

Активация на акаунт