Нарекох те Фериха ~ 107 ~ За двама, които винаги ще бъдат по-силни от един!

  • 33 035
  • 757
  •   1
Отговори
# 90
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
http://antalyatelevizyonodulleri.com
Връчването на наградите ще се проведе на 20-21 април  Peace

EN İYİ DRAMA DİZİSİ (Най-добрия драматичен сериал)

Adını Feriha Koydum

Ezel
Fatmagül’ün Suçu Ne?
Muhteşem Yüzyıl
Öyle Bir Geçer Zaman ki


EN İYİ DİZİ KADIN OYUNCU(Най-добра актриса)

Ayça Bingöl- Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Nebahat Çehre- Muhteşem Yüzyıl

Vahide Gördüm- Adını Feriha Koydum
Beren Saat- Fatmagül’ün Suçu Ne?
Hatice Şendil - Karadağlar
Meryem Uzerli- Muhteşem Yüzyıl


EN İYİ DİZİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU(Най-добър помощник актьор)

Fatih Artman-Behzat Ç.
Metin Çekmez- Adını Feriha Koydum
Barış Falay-Ezel
Aras Bulut İynemli –Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Bülent Seyran-Fatmagül’ün Suçu Ne?


EN İYİ DİZİ FİLM SANAT YÖNETMENİ(Най-добър арт директор)
İbrahim İldem- Karadağlar
Esra Oral- Adını Feriha Koydum
Aynur Topalak - Ezel
Nilüfer Giritlioğlu, Zafer Kanyılmaz- Muhteşem Yüzyıl
Murat Güney, Soydan Kuş-Öyle Bir Geçer Zaman Ki


Момичета, честно казано, в нашият сериал каквито са ги надробили, хич не е за спечелване на първите места по която и да е категория...

По повод на вчера коментираното хипотетично сядане на двете семейства на обща маса... мен това ама въобщееее не би ме изкефило и Фериха е смешна в липсата си на преценка и чак нагла в мечтите, които натрапва на Емир. Да си сяда на д-то и да мисли как да създаде уют в новосъздаденото си семейство, а не да предявява претенции пред човека, спрямо когото роднините й са се държали незаслужено грубо.

Аз бих очаквала днешната серия да е хубава.

П.П. Хм, екранът продължава да ми "играе", но това не е при всички броузъри, само при Опера...  Cry

# 91
  • Мнения: 21 201
Ходих на разузнаване при Фатмето.
Щом там, при тази истинска житейска драма е имало целувка и прегръдки, значи и в нашият сериал би трябвало да има довечера.
Казвам би трябвало, защото не е сигурно, че и нас, ще ни огрее слънцето както се казва.

# 92
  • Мнения: 0
Наде Hug


Така, май най- добре, каквото покажат такова ще гледаме. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2
Ходих на разузнаване при Фатмето.
Щом там, при тази истинска житейска драма е имало целувка и прегръдки, значи и в нашият сериал би трябвало да има довечера.
Казвам би трябвало, защото не е сигурно, че и нас, ще ни огрее слънцето както се казва.
Наде Hug
 И аз  не очаквам кой знае каква серия да имаме  днес,но кой знае може и да  ни  изненадат или пък  не newsm78
със сигорност не очаквам мн романтика,при взелите се обстоятелства Peace

# 94
  • Мнения: 3
Ох, и аз много се радвам за Фатмагюл и Керим. През колко неща преминаха и все пак стигнаха до тази целувка. Много емоционален момент. И песента беше страхотна. Позволявам си да я постна:



Надявам се и между нашите да има нещо такова. Далеч съм от мисълта за кекс, а по-скоро за стопляне на отношенията!

# 95
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ох, и аз много се радвам за Фатмагюл и Керим. През колко неща преминаха и все пак стигнаха до тази целувка. Много емоционален момент. И песента беше страхотна. Позволявам си да я постна:



Надявам се и между нашите да има нещо такова. Далеч съм от мисълта за кекс, а по-скоро за стопляне на отношенията!

ама ФЕ карали са се ?

# 96
  • Мнения: 9
Здравейте, Фемирки  Hug Hug

Наде, Меги, Ети, Вани   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Това, което вчера постнах са само номинациите за АФК, а тепърва ще се гласува  Peace

Очаквам нещо по-така в днешният епизод. Дано не се разочаровам  Praynig

Хубав петък на всички!  Hug Hug

# 97
  • Мнения: 21 201
Неси, Ферда, здравейте и на Вас. Hug


# 98
  • Мнения: 2 449
  Аз нямам никакви очаквания за този епизод,защото май е от тези за пълнене на болюми  Hug Hug Hugда ги докарат до определената бройка  #2gunfire #2gunfireи тяхното стана производство на кило,не - качество.
   От спойлерите,ако не са фенски измислици-сценаристите са напълно изчерпани за мен от оригинални хрумки ooooh! ooooh!и ако си мислят,че най-умното им сценарно решение беше дърпането на Фериха в първата брачна нощ ooooh! ooooh!/лично мен подобна сцена изобщо не ме вълнува  Naughty Naughty/смятам,че за известно време ще влачат действието в тази коловози  ooooh! ooooh! ooooh!
   Наде,  bouquet  bouquetза снимката на спящия екип,а май Чаги е този проснат на голия матрак  ooooh! ooooh! ooooh!Ако така я карат на полеви условия,очаквам още по-мърляв вид на героите ooooh! ooooh! ooooh!Само да не се стига Хазал и Чаги да се разхождат из кадрите с мръсни мазни коси  Mr. Green Mr. Green Mr. Green #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте Hug
Най- сетне свърши тази ужасно натоварена за мен седмица.

Наде, Меги, Ети, Вани  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, честно казано, в нашият сериал каквито са ги надробили, хич не е за спечелване на първите места по която и да е категория...
Аз не съм много съгласна. Мисля, че Валиде заслужава да спечели. Много добре пресъздаде образа си.

# 100
  • Мнения: 56
Здравейте 

# 101
  • Мнения: 0
Здравей, Вили Hug Много весела емотиконка. Simple Smile

Оф, и аз имах проблеми с влизането в сайта. За какво е това обновяване, само проблеми!

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 12:08 от Esi_93

# 102
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Тази вечер след епизода  Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 56
Еси, Хриси здравейте  Hug Hug

Еси и при мен е така след обновяването  ooooh! много ми е  зле страницата бавно зарежда забива ужас, новите работи по смотани излизат някога  Sick ooooh! защо не го направиха както в Тубето там може да си избираш между старата и новата визия  Rolling Eyes

# 104
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
...
Момичета, честно казано, в нашият сериал каквито са ги надробили, хич не е за спечелване на първите места по която и да е категория...
Аз не съм много съгласна. Мисля, че Валиде заслужава да спечели. Много добре пресъздаде образа си.

Еси,  Hug
Тя добре си пресъздаде ролята, но изхождам от това, че ако разгледаме и конкурентните актьори и главно образите, които пресъздават, мисля, че заслужават повече внимание, но това си е мое впечатление, не е нужно никой да го споделя.

Общи условия

Активация на акаунт