Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 55 058
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 414
Мерси.
Айка не казвам Outta Joint
Яна Сано за керамични повърхности,но преди това с ножчето за което говори Айка.Аз си действам с най финната тел Mr. Green
Ходих при личния скоро и той ми каза за имунизацията,искаше тогава да я слагам но аз отказах,мисля да не я слагам,ако има защо ще ходя на място.
Нито големите караници нито малките ми понасят,незнам какво става.Знам че минавам 35 тази година и ставам вече..........бръчкава и отпусната.
Подържането става спорт масаж и пак така,през ден всяко,ама пари няма,време няма,та какво остава............ Sick

# 706
  • sf
  • Мнения: 10 143
Аз пък все забравям на колко години съм, все си мисля,че съм на 20  Joy
Иве, пак ли тунинг ще е - цици,лифтинг,айде признай си  Joy

ох,вчера оправях на децата гардеробите, 8 чувала с омалели дрехи отделих  #Crazy
за днес си определих нашите гардероби и обувния шкаф, обаче ме домързя и само се помотвам  Whistling

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ехо, как знам кога да намина, ще е хубаво, ако успеем да се организираме за среща. Ние в събота ще закараме за 10 дни децата при баба и дядо, така че другата седмица сме си сами, не ние се е случвало от .... не помня от кога. С други думи, ако стане, аз съм на линия.
Макс днес не мога да прибера, цял ден е на двора, нали не ходи на градина, но и в къщи се забавлява чудесно. Само ми се сърди от два дни, че не искам да боднем в Хепи  Simple Smile Повтаря ми го по 543275 пъти на ден и още толкова на баща си, много е упорит, дано така да си остане, ще е добре.
Вики и аз съм така, не мога да свикна, че съм 30+ и се имам за много млада. Последно сестра ми обяснява, как на 32 е много лесно още да се поддържаш във форма и се слабее по-лесно. Защо пък реши да ми дава примери точно с моята възраст, не знам.  Twisted Evil   Joy Реших, че е съвпадение.  Mr. Green
Яначе препарата не мисля, че е толкова важен, стига да е за кер. плотове, но без ножче става трудно. Аз в момента имам някакъв от кауфланд купуван, не помня марка.

....
Подържането става спорт масаж и пак така,през ден всяко,ама пари няма,време няма,та какво остава............ Sick

 Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 254
И ние не сме оставали сами много отдавна, а май никъде не сме ходили без детето. Сега почивните дни ще мръднем за една нощувка и съм в голяма дилема дали да отидем двамата, за да можем да си обърнем някакво внимание все пак веднъж за пет години, или да я вземем с нас, защото може би мястото ще й е интересно  newsm78

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 523
ayka, по-добре сами отидете Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 3 414
Вико нито цици нито лифтинг.Ела и моите гардероби да оправиш иначе няма да се срешна с теб Joy
Айка без детето.
Р не играе с играчки,рисува и оцветява,Ники играе,ама вече спирам да купувам,зарили сме се.
Някой скоро да е ходил до аутлета на цариградско?има ли нещо

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 523
за играчки - играят с Лего, конструктори, рисуват, оцветяват. Сашо с колички, Диди с кукли - най-вече ги разхожда из апартамента. И при нас го има момента с пад-а и компютъра. Гледа да е в прилични граници, но понякога не става ...

# 712
  • София
  • Мнения: 254
И при нас го има момента с пад-а и компютъра. Гледа да е в прилични граници, но понякога не става ...

Както са казали хората: "Когато ген удари,..."   Laughing

# 713
  • София
  • Мнения: 3 414
И при нас го има момента с пад-а и компютъра. Гледа да е в прилични граници, но понякога не става ...

Както са казали хората: "Когато ген удари,..."   Laughing
Значи Р го наследил от мен,иска да играе с кукли Joy Joyа
Айка къде ще ходите,ако не е тайна?
За празниците къде ще сте?

# 714
  • USA
  • Мнения: 559
Е, как къде - на работа.  Joy Не ти трябват пари за спортуване, едни маратонки ти трябват.  Laughing

Моите мъже ще ходят на ски другата седмица, а аз като най-работна ще съм на работа. Така ми се ядат козунаци, че всичко на това ми мирише. Смятам да правя и този и другия уикенд. Мими, ще ти пусна рецепта от вкъщи, че от тук не мога да гледам блогове.

Янче, аз съм 77 родена. Кажи какви точно реимунизации правят? На кои ваксини?

# 715
  • София
  • Мнения: 3 414
Тетанус,само това за нас с Яна,други не ни ловят Joy

# 716
  • sf
  • Мнения: 10 143
  Joy Не ти трябват пари за спортуване, едни маратонки ти трябват.  Laughing

абсолютно подкрепям, парка е до вас  Mr. Green

децата в събота ги карам в Козлодуй. По Великден ще се срещнем при баба ми в Ихтиман да си ги вземем.
има ли антидепресанти ,които се купуват без рецепта?

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Тетанус се прави на всеки пет години, мисля. Аз не мисля да слагам, и без това до тук съм ги изтървала всичките. Дано не се налага.  Peace

Гена е голяма работа.  ooooh! Кривчо все нещо разглобява. Инженер ще го правя  Whistling
Как само ви завиждам че има на кой да пласирате децата. Имам нужда от почивка, БЕЗ деца. Добре че идва ваканцията, че да си почина от единия поне.  Embarassed

# 718
  • sf
  • Мнения: 10 143
аз и мъжо бих пласирала някъде  Joy

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ееее ти пък сега...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт