90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 174

  • 69 760
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Днес търсих да купя шоколад, че все се каня да взема и не открих такъв с 80% съдържание на какао.
Имаше един със 70, но беше около 4 лева цената и ми се видя много.

И аз ги гледах преди около 2 седмици и на мен не ми се видя практично да давам по 4-5 лева за шоколад Simple Smile
Купих си на Noir Madagascar 60% cacao от Кауфланд Simple Smile
Бях описал с една от темите какво съдържа и го одобриха Simple Smile
Така че да не издребняваме за някакви си 20%  Mr. Green

# 16
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15

Купих си на Noir Madagascar 60% cacao от Кауфланд Simple Smile
Бях описал с една от темите какво съдържа и го одобриха Simple Smile
Така че да не издребняваме за някакви си 20%  Mr. Green

Благодаря ти revolt4e. Ако успея да се добера до там ще го имам предвид. Но се надявам и дамите, които пишат все че консумират да споделят мнение. И Савинка да се изкаже за ЛЗ-та, дето го консумира с кой го съгласува с тези 48%  Joy

# 17
  • Мнения: 1 572
Днес търсих да купя шоколад, че все се каня да взема и не открих такъв с 80% съдържание на какао.
Имаше един със 70, но беше около 4 лева цената и ми се видя много.
И аз много търсих черен шоколад с висок % какао и ниска цена, ама нямаааааа  Thinking Сметнах, че този от 4лв не излиза кой знае колко скъп предвид, че ще ям по 1-2 редчета през 4 дена. Взех 70% на Линд, още не съм го започнала, че довършвах 48%-я Своге.
Признавам, свидеха ми 4лв ... но за каузта, рекох си дерзай!

# 18
  • София
  • Мнения: 35 104
Аммммм, запис Blush
НИ мЪ бийте, ще си кажа в сУбОта Hug

# 19
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Аз докато се разпиша и вече нова тема.
Имам един въпрос ,много ми е студено,и то постоянно.В помещение в което околните са по къс ръкав аз си седя с фанела и жилетка newsm78Изпитва ли някой друг студ или аз нещо съм се повредила?
И да се оплача,качих се на кантара и не мърдам от килата дето бяха на първия воден ден,а то половината и на втория цикъл мина,но се успокоявам с това че ми леко на стомаха и панталона ми се смъква,освен това съм в ПМС.
Лек ден момичета.

# 20
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Тинки  Hug  bouquet!

Много минусчета на всички!

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ай, нова тема сте започнали!Тинки, мерси!
При мен няма нищо интересно или ново.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро. Днес съм +900 гр, съвсем нормално за мен след белтъчен. Днес ще се махнат поне част от тях.

И Савинка да се изкаже за ЛЗ-та, дето го консумира с кой го съгласува с тези 48%  Joy
LZ сама си го реших, нямам писмено разрешение от Нана, ако това питаш.  Joy 50 или 80% има отношение към полезността му, но едва ли има чак такова значение за диетата и то в количествата, в които се яде. А ЛЗ си купувам не за друго, а защото е малък. Иначе рискът да изям цял голям шоколад е огромен. Млечен не би ме изкушил, но обожавам натурален шоколад. Но онзи ден гледах по каталозите някъде 70% на Лндт мъничка опаковка (20 гр може би). Ще потърся такъв.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Аз се чудя защо никой не пише в старата тема, а вие сте се пренесли тук.

Савинке, подписвам бре Joy Аз мноооооого рядко съм яла черния шоколад, но когато купувам е или черен ЛЗ или черна Мура.

Днес ще съм на плодове за обяд и ядки.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 483
Добрютро! Тинки мерси за темата!

Аз вчера направих експеримент и мисля и другия бобов да повторя- май свалям от ориз.  newsm78
За обяд метнах в една касерола 2/3 ч.ч. ориз и някакви остатъци от замразени зеленчуци (малко повече от една шепа). Сварих ги с малко сол и зехтин. Мноого доволно количество се получи!
Разпределих си за обяд и за вечеря и днес съм с минус  Peace.

Иначе си взех Дуфалак и мисля по обяд да изпия едно саше. Дето си говорихме с една приятелка- не, че съвсем е спечена работата, ама крайния резултат е незадоволителен  Joy Плюс плодовия утре- охааа!

# 25
  • Мнения: 22 436
Добро утро и от мен.
Естествено, каквото си очаквах.
Сваленото от първите 4ри дни, го наваксах само след 2дни. Днес съм с още +500гр, така общо за белтъчен и бобов ден имам +900гр. ) Честито!!!
Ако и утре е плюс, явно ще прекратявам това хранене...

# 26
  • Мнения: 3 795
Добро утро.Записвам се в новата тема с едно нищо.Поне мога да кажа,че вчера ми беше режимен плодов.Пак не мръдна тоз кантар и вече ще го хвърля,значи,много ме е яд #Cussing outПоне съм стриктна и знам,че причината не е в мен.Днес ще ям месце,но още не съм решила какво.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро и от мен.
Естествено, каквото си очаквах.
Сваленото от първите 4ри дни, го наваксах само след 2дни. Днес съм с още +500гр, така общо за белтъчен и бобов ден имам +900гр. ) Честито!!!
Ако и утре е плюс, явно ще прекратявам това хранене...

Мирама, режимът е 90 дни, че пет. Така че няма как да очакваш моментални резултати. Прояви малко воля.

# 28
  • DE
  • Мнения: 2
Мерси за съветите за проблема с 00   bouquet (четох ви вчера ма нямаше време да пиша...)
Вчера беше плодов и ядох 2 ябълки на закуска и те взеха, че подействаха много прилично. Изкарах и примерен ден с 2 ябълки, 2 банана, 4 мандарини и шепа лешници. Ходих и на зумба и днес кантара ме възнагради с -800 гр. За 16 дни общо 2,8кг. Мисля, че е супер - бавно ама славно! (въпреки, че и на мен ми се иска да се събудя утре 75 кила ама няма...)

Днес ще е белтъчен с риба и салата - за обяд имам пангасиус и за вечеря мисля риба тон. Предполагам няма проблем да се яде риба тон, нали? Щом е риба не би трябвало

Хубав и отслабващ ден!  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 795
Добро утро и от мен.
Естествено, каквото си очаквах.
Сваленото от първите 4ри дни, го наваксах само след 2дни. Днес съм с още +500гр, така общо за белтъчен и бобов ден имам +900гр. ) Честито!!!
Ако и утре е плюс, явно ще прекратявам това хранене...
Аз пък ти гарантирам,че ако си стриктна,след плодовия ще си ичистила плюса,че и още минус ще имаш.Само като пример да ти кажа,че аз след въглехидратен съм имала+1,600,а след плодовия съм чистила плюса и още 400грама свалени.И като те дразни толкова кантара,се тегли само след плодов.

Общи условия

Активация на акаунт