Мнения за 19 СОУ Елин Пелин

  • 52 320
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 046
Здравейте! Някой има ли информация как ще протичат дните на отворените врати, че по телефона само ме прехвърлят от номер на номер и никой не вдига? А са обявили тази седмица за Дни на отворените врати. И као някой има информация за преподавателите, които ще поемат първи клас.

# 91
  • Мнения: 3 046
Здравейте отново! Макар че няма никаква активност в темата, надявам се, ако някой има време и желание, да изкаже мнение за преподавателите, които най-вероятно ще поемат първи клас на есен - В. Маркова, Д. Зарева, Р. Ценкова и Й. Кожухарова.
Благодаря

# 92
  • Мнения: 3 046
Здравейте! Има ли някой с впечатления от г-жа Кожухарова>?

# 93
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте, интересуват ме пресни впечатления за 19 СУ в прогимназиален етап - 5-7 клас, профил Немски език.
Благодаря предварително!

# 94
  • Мнения: 2 173
Здравейте, знаете ли занималнята в 19-то каква е към днешна дата? Сборни паралелки ли са или все клас си продължава часовете от деня с класната? И какви са допълнителните дейности?

# 95
  • Мнения: 3 046
Здравейте, знаете ли занималнята в 19-то каква е към днешна дата? Сборни паралелки ли са или все клас си продължава часовете от деня с класната? И какви са допълнителните дейности?
В първи клас занималнята се води от класния ръководител и преподавателя по език. Т.Е. сутрин и следобед децата са с едни и същи учители и са си само техния клас.

# 96
  • Мнения: 62
Училището е с целодневно обучение, няма сливане на паралелки за занималня.

# 97
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли отзиви за 19 то училище  след 7ми клас. Синът ми се е ориентирал към това училище, но няма никакви отзиви за гимназиален етап на образование. Благодаря!

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 11:45 от domeniks

# 98
  • Мнения: 342
Здравейте, нещо не мога да се ориентирам и моля за информация. Какво точно означава целодневна форма на обучение - до обяд имат учебни часове, а следобед е т.нар. "занималня" ли или е организирано по друг начин? Могат ли децата да не посещават занималнята, а само редовните часове до обяд?

# 99
  • София
  • Мнения: 1 865
Здравейте, нещо не мога да се ориентирам и моля за информация. Какво точно означава целодневна форма на обучение - до обяд имат учебни часове, а следобед е т.нар. "занималня" ли или е организирано по друг начин? Могат ли децата да не посещават занималнята, а само редовните часове до обяд?


Целодневно означава сутрин в часовете се преподава материала, след обяд се упражнява. Не се дават домашни за вкъщи. Така наречената занималня е с класния ръководител  и с учителя по език. Същите преподаватели са разбира се и сутрин с тях. Можете да се откажете от занималнята - попълваше се някаква декларация. Информацията ми е от преди повече от 4 години, когато дъщеря ми беше в малките класове. Сега може да е по-различно.

Общи условия

Активация на акаунт