Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 52

  • 18 749
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 096
Sьleyman :
Hakkı Hizarlı'nın цldьrьldьğьnь gцren bir şahit var
Hakikatla yьzleşmeye hazır mısınız ?

Cemile : Hakikatten kaзamayız ki ..
(Fragmandan)

С-Има  свидетел на убийството на Хъзаар. Готови ли сте да се изправите в лице с истината ?
Д-Че можем ли да избягаме от истината?

Значи Сюлейман ще да е този който дава парите bowuu...на оня от бензиностанцията...сигурно той ще е свидетеля.... Praynig
Peace

# 706
  • Мнения: 1 096
И на мен ми се иска Сонер да въдвори здравия разум и в главата на Айлин, явно майка и' и баща и' не ще могат да и' повлияят......., та ...., ще ми се Сонер да предпочете Айлин и да и' налее мозък в главата....
Praynig Praynig PraynigДано Арфи, но много трудно ще се случи това Confused

# 707
  • Мнения: 1 096
уаууууууууууууу, прекрасен е Crazy Crazy Crazy

# 708
# 709
  • Мнения: 1 096
И на мен ми се иска Сонер да въдвори здравия разум и в главата на Айлин, явно майка и' и баща и' не ще могат да и' повлияят......., та ...., ще ми се Сонер да предпочете Айлин.....

Аз въобще не се и съмнявам в Сонер  Naughty....че ще предпочете бебето Naughty...дума не може да става за това Naughty...но не ми се вярва да излезе на глава с Айлин...тя няма да го послуша... bowuu
smile3521 smile3521 smile3521

# 710
  • Мнения: 1 096


Сетих се пак за съня... newsm12 newsm12 newsm12
нищо не разбрахме за него Thinking

# 711
  • Мнения: 1 096
И на мен ми се иска Сонер да въдвори здравия разум и в главата на Айлин, явно майка и' и баща и' не ще могат да и' повлияят......., та ...., ще ми се Сонер да предпочете Айлин.....

Аз въобще не се и съмнявам в Сонер  Naughty....че ще предпочете бебето Naughty...дума не може да става за това Naughty...но не ми се вярва да излезе на глава с Айлин...тя няма да го послуша... bowuu

Да, инат е, като родителите си, впрочем.....
Точно, дъщеря на майка си и баща си Peace

# 712
  • Мнения: 1 096
Избива ме на агресия, като я видя тая #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 713
# 714
  • Мнения: 1 096
Vay Arkadaş Kamera Arkası Resimleri





# 715
# 716
# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт