Остров Тасос - 4

  • 150 122
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 855
Упсс, ами то май апартаментите са с една спалня. Поне такъв ми е споменът, и ако съм права, ще ви е невъзможно да спите две семейства. Питайте най-добре, че да не се окажете в неудобна ситуация на място като отидете. Ние бяхме в студио.

Виж тези апартаменти: http://www.lina-apartments.gr/ - точно до Ники са, дори от сайта на Ники се виждат, имат и по две спални.
http://www.ntinasapartments.gr/ - в Скала Потамия тоест от другата страна на залива, където плажът е по-кофти, но има повече и по-хубави кръчми.

Редактирам се. Вижте и тези: http://www.iovi-apartments.gr/
По-далечко са от плажа, но не пречи да си ходите с колата. Иначе, ако сте с деца, са супер.

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 15:25 от Смърфиетка

# 241
  • София
  • Мнения: 160
Смърфиетка можеш ли да ми кажеш апартаментите в http://www.niki-thassos.gr/en/photo-gallery
от колко стаи се състоят?ще бъдем две семейства в един апартамент и ми е любопитно как ще се спи!


 sisa_misa питах за да се орентирам за броя хора и заплащането  newsm12

Апартаментите са с 2 стаи, в едната има спалня, а в другата разтегателен диван.

# 242
  • Мнения: 99
АМИ КЪСНО Е КАПАРИРАХМЕ ЗА НИКИ, И ДА КАТО ОГЛЕДАХ АПАРТАМЕНТИТЕ СА С ЕДНА ОТДЕЛНА СПАЛНЯ И ЕДИН ДИВАН КОИТО СЕ РАЗТЯГА ВЪВ ВСЕКИДНЕВНАТА!НО АЗ ПАРВОНАЧАЛНО ВИДЯХ СТУДИЯТА И СИ ПОЛИСЛИХ ЧЕ СА ЕДНО ДО ДРЪГО ДИВАНА С ЛЕГЛОТО Grinning

# 243
  • Мнения: 3 855
Цитат
Цитат на: taniii в Ср., 20 Юни 2012, 14:08
Смърфиетка можеш ли да ми кажеш апартаментите в http://www.niki-thassos.gr/en/photo-gallery
от колко стаи се състоят?ще бъдем две семейства в един апартамент и ми е любопитно как ще се спи!


 sisa_misa питах за да се орентирам за броя хора и заплащането 

Апартаментите са с 2 стаи, в едната има спалня, а в другата разтегателен диван.

Да, спалнята е само една. Другото е стая с кухня и диван. Не знам дали ще е удобно за две семейства, че и с деца.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Пътя през Златоград как е? Ние ще пътуваме на 1.07 от Пловдив и още не сме решили откъде да стигнем  до Тасос  newsm78

# 245
  • Мнения: 12
Пътя през Златоград как е? Ние ще пътуваме на 1.07 от Пловдив и още не сме решили откъде да стигнем  до Тасос  newsm78

на мен ми се видя кошмарен

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Пътя през Златоград как е? Ние ще пътуваме на 1.07 от Пловдив и още не сме решили откъде да стигнем  до Тасос  newsm78

на мен ми се видя кошмарен
Защо? Заради завоите или нещо друго?

# 247
  • Мнения: 12
ами не знам, не само завоите, пътят до Ксанти е все нагоре-надолу, кратко разстояние като километри, пък се пътува много дълго като часове... а аз съм от Смолян, пътувам всеки ден по 35 км до работата и още толкова обратно все по завои и баири, не е като да не съм свикнала...

# 248
  • Мнения: 790
Някой в предишната тема, беше препоръчал , ако се тръгва от Пловдив ,пътя през Свиленград, като по дълъг, но прав.  Не знам как ще е с камионите, обаче, че и те оттам минават и може да е натоварено. От друга страна, през лятото камионите не се движат в топлата част на деня.

# 249
  • София
  • Мнения: 5 574
Като ходихме до Тасос по 24-ти май тази година, тръгнахме от Пловдив, тъй като бяхме на един концерт там. Определено си избрахме пътя през Свиленград и през капитан Петко войвода напълно целенасочено. Препоръчвам го. Много е прав и хубав, изобщо не е натоварено движението, и се разкриват хубави гледки - видяхме Одрин като на длан, а след това остров Самотраки. По-дългичък е, но човек си пътува със спокойна душа. Онова през Златоград не е път... Най-добрата алтернатива като път и време от Пловдив ще бъде Маказа, който се очаква да отворят на 30 юни! Това наистина ще спести голямо обикаляне и пътя ще бъде ок, не като Златоград.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Благодаря за отговорите   bouquet

# 251
  • Мнения: 339
Здравейте, ние решихме да направим една екскурзия до о.Тасос, моля да ми препоръчате място за спане за 2възрастни и 2деца на 4г. и на 2г. Не държа да е близо до плажа, да има басейн и т.н Понеже живеем на морето и плажове и басейни не ни вълнуват. Обучаме да пътуваме и да разглеждаме нови места, затова и търся евтино място за спане, защото наистина само за това ще го ползваме. Може например за една нощувка около Кавала и една или две нощувки на о.Тасос. Интересуваме за след 20юли.
Много ще се радвам ако се отзовете.

# 252
  • Мнения: 89
Аз пък търся отзиви за
хотел Потос в Потос
AKTI PEFKARI
GRAND BEACH HOTEL
или за нещо край хубав плаж със закуска, а може и вечеря.  Praynig

Как е плажа на Потос и Лименария?
Благодаря на отзовалите се!

# 253
  • Мнения: 99
направихме резервация,внесохме парите и сега ми искат име адрес и кода от сметката по която са преведени парите за капарото, и понеже не знам кое точно е кода сканирах целия док. и го пратих!ще ми върнат ли отговор за да сам сигурна че всичко е ок?

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 23:15 от taniii

# 254
  • Мнения: 74
И аз това се чудя .
Голямо натискане за Скала Потамя и Панагия и великия Голдан Биич .Такава блъсканица от хора и чадъри не мога да преживея .И друго не мога да си обясня ,всички търсят удобства за деца , а това което избират е студия с двор без едно дърво -тези деца в стаите ли ще играят .Жегата е непоносима , миналата година в средата на септември беше 36 гр.
Лично мнение .
Районът на Голдън Бийч в разгара на сезона е ужасяващо пренаселен, макар че всеки има различни предпочитания и виждания за почивката си. Лично на мен това място не ми допада. На Тасос плажове колкото искаш. Ходила съм три пъти на почивка на Тасос. Първия път беше в средана на септември, бяхме в студио в Потос, като за първи път и края на сезона мястото беше много подходящо. В разгара на сезона има много хора, но пък си има всичко - ресторанти, магазини, забавления, аптека. Плажът там не ми хареса, а и е пренаселен. На 10 минутии пеш от Потос в северна посока е Пефкари, което представлява една асфалтирана улица, от едната страна на която са хотелите, от другата страна са ресторантчетата и под тях плаж, който също на мен не ми хареса. Следващите два пъти съм била на Тасос в последната седмица на юли в едно студио в местността Кинира. Там е спокойно, няма тълпи, няма шум, вечерта е само тишина, вълни и щурци. Има магазин и 2-3 ресторанта и два плажа - единият е плитък и каменист, но нищо особено, камъните са обли и не са проблем, все пак не е най-удобният плаж, другият е пясък и плитък, много плитък. Миналото лято там срещнахме семейство българи с дете на 2 годинки, които бяха отседнали в студио на Голдън биич, но не издържали на тълпата и идваха на този плаж. А жегата на Тасос не мисля, че е повече от тукашната, особено от вътрешността на България. Оси има много през септември, поне моите впечатления са такива, през юли няма толкова много, понасят се. А за таралежите си купете аква обувки и няма да имате проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт