Остров Тасос - 4

  • 149 826
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 339
Харесах тези двете - евтини и с градина с детски кът. Стайте не ме вълнуват много, смятам да ги ползваме само за спане.
http://www.greek-hotels.ltd.bg/04-Thassos-064.htm
http://www.greek-hotels.ltd.bg/04-Thassos-035.htm

Има ли друг подобен сайт където мога да разгледам още предложения или това е най-изчерпателния?

# 256
  • Мнения: 811
направихме резервация,внесохме парите и сега ми искат име адрес и кода от сметката по която са преведени парите за капарото, и понеже не знам кое точно е кода сканирах целия док. и го пратих!ще ми върнат ли отговор за да сам сигурна че всичко е ок?

По какъв начин направихте резервацията? Ние платихме по банков път в същите студия за Септември и нямахме подобни проблеми.

# 257
  • Мнения: 99
И НИЕ ПО БАНКОВ ПАТ НО В ЕМЕЙЛА КОИТО ПРАТИХА ЗА ДА НИ ДАДАТ СМЕТКАТА НА КОЯЯТО ДА ПРЕВЕДЕМ ПАРИТЕ Пише ЧÈ ПОСЛЕ ИСКАТ ТРИТЕ ИМЕНА,ЦЕЛИЯ АДРЕС И КОДА ОТ СМЕТКАТА.АЗ ОБАЧÈ НЕЗНАМ Точно КОЕ Е КОДА ПОНЕЖЕ МАЖЪТ МИ ХОДИ В БАНКАТА И СКАНИРАХ ЦЕЛИЯ ДОКУМЕНТ И ГО ПРАТИХ ТАКА.СЕГА НЕЗНАМ ДАЛИ ще МИ ОТГОВОРЯТ ДАЛИ Всичко Е ОК?

# 258
  • Мнения: 811
Кога извърши превода? Имай в предвид, че това е валутен превод, който отнема поне 3 дни. Ако си ги пуснала парите днес или вчера - изчакай до понеделнк-вторин и им драсни един ред дали са получили парите - хората поне досега в комуникацията ни са доста отзивчиви и веднага отговарят на всеки мейл. Мисля, че няма да имате проблем - просто понякога има забавяне в предовите от 2 до 3 дни.

# 259
  • Мнения: 99
парите са пуснати в сряда,а доку. в четвъртък,мажЪт ми днес пътува за Гърция и в краен случай ще им звънне.дано всичко е ок.А иначе колко пари ви взеха за превода по банков път,на нас 50 лева за превод от 160  лева    ooooh!

# 260
  • Мнения: 811
Еха ... това си е такса ...  #Cussing outЗащо не проучихре таксите в различните Банки? За валутен превод таксата,която платих в МКБ Юнионбанк е 10 евро ( или 0.15% от размера на превода, но мин. е 10 евро). Знам, че в Пощенска таксата е 20 евро, в ОББ е 15 евро, ама за 50 лв такса си е много. Не се притеснявай за превода - ще пристигне сигурно понеделник - вторник.

# 261
  • Мнения: 99
ще изчакам до понеделник
а за превода мъжът ми си е виновен,не поиска да ме изслуша book

# 262
  • Мнения: 99
отговорили са ми всичко е шест Party
сега се сещам да попитам след като имат кухня дали са оборудвани от до,вилици, лъжици, newsm12 чинии...?

# 263
  • Мнения: 74
отговорили са ми всичко е шест Party
сега се сещам да попитам след като имат кухня дали са оборудвани от до,вилици, лъжици, newsm12 чинии...?
Да, има посуда, къде повече, къде по-малко.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Имам един странен въпрос  #Crazy дали е позволен риболовът  някъде на Тасос   newsm78 трябва ли рарешително за любители и всичко свързано с тази тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 265
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Имам един странен въпрос  #Crazy дали е позволен риболовът  някъде на Тасос   newsm78 трябва ли рарешително за любители и всичко свързано с тази тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Навсякъде в Гърция риболова от брега е разрешен ама на Тасос без лодка е УМРЯЛА РАБОТА

# 266
  • София
  • Мнения: 4 063
Записвам се да ви следя и в тази тема. Все повече клоня към Тасос за септември, дано не е заето всичко докато реша. Simple Smile

# 267
  • Мнения: 339
Можете ли да ме посъветвате от къде да минем за о.Тасос, кой от двата ферибота да изберем? Ще пътуваме от Бургас.

# 268
  • Мнения: 3 847
От Керамоти! От пристанището там има две фериботни компании, като се редуват през деня тоест като тръгне ферибота на едната, на пристана застава на другата и така. Като цена и всичко са абсолютно еднакви. Отиваш на пристанището и който ферибот е там, на него се качвате, като предварително си купувате билети за вас и колата пак от там, точно преди да се качите на ферибота е будката.

# 269
  • Мнения: 339
От Керамоти! От пристанището там има две фериботни компании, като се редуват през деня тоест като тръгне ферибота на едната, на пристана застава на другата и така. Като цена и всичко са абсолютно еднакви. Отиваш на пристанището и който ферибот е там, на него се качвате, като предварително си купувате билети за вас и колата пак от там, точно преди да се качите на ферибота е будката.

Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт