Великденски пости

  • 9 465
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Качват килограми хората, които смятат, че постната храна не може да бъде разнообразна. Това са ми личните наблюдения. Моя колежка стана плондир, защото се тъпчеше само с пържени картофи и едни вафли, в които нямаше животински продукти. Като я попитах що не си е сварила една леща и тя ме изгледа така  Shocked Изобщо не й беше хрумнало. Преди да стана вегетарианка постех 7-8 години за Великден (не от религиозни подбуди), дори и половин килограм не съм качвала, а в края на постите съм се чувствала винаги много жизнена и с пречистен организъм.
Това, че не можело да се издържи толкова седмици без месо и млечни продукти е пълна глупост и липса на воля. Всичко става с воля  Peace Проблем е за хората, които са си чревоугодници.  Wink

# 16
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642057.0
Има тема за сегашните пости в готварският.  Peace
Аз също в началото качвам килограми. Към края на поста ги свалям.

# 17
  • Мнения: 12 665
Не понасям всякакви дивотии за Бог и как ни гледа,  но този път migito  е права. Постът не е диета. Ако искате да се разтоварите, има много диети.

# 18
  • Мнения: 4 965
Не понасям всякакви дивотии за Бог и как ни гледа,  но този път migito  е права. Постът не е диета. Ако искате да се разтоварите, има много диети.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт