Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Добро утро,момичета кокичета!
Аз вместо запис в новата тема,минавам да кажа,че от 20 минути насам ми изтичат водите!Ще ходя малко да пораждам,а вие стиснете по едни палчета да не боли много Crazy
Не дочаках Риби за един ден Mr. Green

# 16
  • Мнения: 219
Рониии, успех, мила!!! Леко и по вода да мине!  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 678
roni.k ,чакаме новини!Дано третото раждане ти бъде най-леко!
И ние сме добре,започнах с лекарствата и дано се оправя по-бързо,че е доста неприятно.А абукат съм от вчера,оше 2 дни,малко ми пречи,но добре ,че е мъжът ми да храни Самуил,че аз не мога.Единственото нещо мога само да го преобличам.Дори той го изкъпа снощи аз само поливах.
Лек ден на всички,чакам да стане около 13 часа да видим времето и да излезем да направим една обиколка с количката..

# 18
  • Мнения: 16
Здравейте, мамчета Simple Smile
Аз писах във фейсбук, но сега да се отчета и тук.
Малката Маги (Магдалена) се роди на 14.02 рано рано сутринта със спешно секцио.
Тежи 2400 гр и е 46 см. Термина беше 22ри.
Днес трябва да ни изпишат и да ссе гушкаме вкъщи Simple Smile

Леко раждане на всички, които все още очакват слънцата си Simple Smile

# 19
  • Мнения: 153
Рони леко да е!  Hug

# 20
  • Мнения: 222
леко раждане на Рони  Praynig
Тамина при Тончева съм

# 21
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug
Сави   bouquet за темичката  Hug
Рони айде стискаме палци всичко да е наред и мине безпроблемно  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Ще чакаме новини от теб  bouquet
petqta_sf честито ти бебешонче  newsm32
Леле това безсъние нощем е ужас ooooh! бях забравила какво е да ставаш с подпухнали очи, главоболие, и повишено кръвно от недоспиване... ooooh!

# 22
  • Мнения: 1
Сави браво за новата тема. Добре се справяш.
Рони стискаме палци всичко да е бързо и леко и бебока да е послушен.
Честито и на всички нови майчета - да са им живии и здрави и много да ги радват.
Стар и ние днес правим 2 седмици.  И положението е като при вас - само на кърма и един фонтан ми направи вече. Хълца като за световно ама си мисля, че защото не се уригва, ама и каката така си хълцаше. И вместо колики и плач има едно голямо напъване, пъшкане, грухтенее то такива звуци не бях чувала. Но си мисля че всичко е в реда на нещата - щом спят, видимо качват и дори и да ревне цицата оправя всичко.
Днес мисля е хубаво времето за първи разходки. Поне в Варна де.
Приятна неделя на всички.

# 23
  • Мнения: 41
Привет и от мен. Посетих малко темата за родени на Януарки, но нещо не ме влече. Ще си чакам нашата нищо че сме даже декември родени Mr. Green Ще се оправдавам с приравнената възраст Embarassed
Алекса, аз нещо съм пропуснала, но ти не беше ли почнала да кърмиш? Кога премина на АМ?

Иакам вече на разходка! #2gunfire

# 24
  • Мнения: 2 466
Здравейте и в новата тема. Laughing
Сави,много благодаря,че се погрижи! Heart Eyes Hug
Рони,стискам палци(ти сигурно вече си родила де Laughing)! Hug
Пепче,радвам се,че си по-добре,сега това е важно и е преоритет-ти да си добре. Hug
Сашето тази нощ изненадващо ревеше на гърда и го дохранвахме с АМ.Аз си го обяснявам с това,че се пънеше да ака а така и не успя през нощта и не успяваше да съчетае усилието от напъните и усилието да суче,с биберона по-лесно му идваше.Но пък с АМ така хубаво спи.Събудихме се след 8ч.Вече сука от гърда но още не се е изакалот снощи. Confused
Приятен ден от мен.
п.п Моите мъже като всяка неделя отиват на мач и ще се върнат чак довечера,а как ми се ходи на разходка. Crazy

# 25
  • Мнения: 5
Привет и от мен в новата тема!

Рони, стискам палци всичко да мине бързо и лесно!

Аз все още съм 2 в 1. Нямам никакви признаци, нито контракции, нито тапа ми е паднала. Доки каза, че ще ми даде 1 седмица след термина, който е на 22.02 и после ще предизвикваме. Много се надявам, че малкия сам ще тръгне, без да го изкарваме на сила.

# 26
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен в новата тема!!!
Рони леко раждане, стискам палци.....
Ние също сме все още две в едно, термина ми е на 23.02 и вече нямам търпение да идва момента, защото колкото по наближава толкова повече се изнервям и притеснявам  Embarassed

# 27
  • Мнения: 506
Здравейте.Много хубава нова тема,браво!
Рони,леко да мине,стискам палци.
Честито и на новите мами (аз отдавна не съм влизала и то все повече мами с бебета има).
Ние сме в нормалната въртележка-кърмене,смяна на памперси,гушкане,пеене,приспиване и пак и пак всичко отначало...Та не остава много време за други занимания.
Днес и аз си мислех че е подходящо за разходка навън,но мъжа ми и синът ми се качиха на Витоша на ски и аз няма сама да излизам.Нищо,дано дасе оправя вече това време.
Приятна неделя на всички Hug

# 28
  • Мнения: 27
Рони и от мен палците с пожелание за леко раждане
и относно зодиите - ако си искала рибки - успя - тази година рибоците започват по-рано - та вече сме в риби от вчера (18ти) следобяд май.

# 29
  • Varna
  • Мнения: 81
Здравейте!
Рони стискаме палци и сме с теб! Praynig
И нашето бебе не дава признаци да излиза.Ще отидем малко на разходка да видим как ще му се отрази Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт