На море в Свети Влас-мнения и препоръки!

  • 68 931
  • 218
  •   2
Отговори
# 150
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Здравейте,
Отдавна искам да посетя Влас, най-накрая резервирах в апартаменти Бриз.

https://www.booking.com/hotel/bg/briz-apartment-sveti-vlas.bg.ht … ;label=st-vlas-Bn*pvC5Lui27IRO_B*2M0wS151878746397%3Apl%3Ata%3Ap1290%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-285284110486%3Akwd-12514258681%3Alp1001467%3Ali%3Adec%3Adm;sid=7b00e6e06e7bc2681a57207dfb9ebf1c;bhh=1;frindrecv=1;hp_rel=viewed#map_closed

Свети Власий ли е главната улица? Апартаментите се падат под нея. Надявям се да няма баир.
Ще бъдем за 2 нощувки, живот и здраве, от 02.09. Набелязала съм за вечеря Кактус и Воденицата. Дано и времето да е с нас.

# 151
  • Мнения: 17
Здравейте,
Отдавна искам да посетя Влас, най-накрая резервирах в апартаменти Бриз.

https://www.booking.com/hotel/bg/briz-apartment-sveti-vlas.bg.ht … ;label=st-vlas-Bn*pvC5Lui27IRO_B*2M0wS151878746397%3Apl%3Ata%3Ap1290%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-285284110486%3Akwd-12514258681%3Alp1001467%3Ali%3Adec%3Adm;sid=7b00e6e06e7bc2681a57207dfb9ebf1c;bhh=1;frindrecv=1;hp_rel=viewed#map_closed

Свети Власий ли е главната улица? Апартаментите се падат под нея. Надявям се да няма баир.
Ще бъдем за 2 нощувки, живот и здраве, от 02.09. Набелязала съм за вечеря Кактус и Воденицата. Дано и времето да е с нас.

Свети Власий е главния път,да.Правилно си се ориентирала - апартаменти Бриз са под него.За плаж най-близко ще Ви е централния при Ла Кубанита."Воденицата"  и "Кактус" са до плажа на пристанището и ще трябва да походите до там.Ние ще сме във Влас от 29-ти,ако нещо те интересува питай.

# 152
  • Русе
  • Мнения: 1 781
А как стои въпроса със свободната зона? Има ли достатъчно? Четох, че най-добрите плажове са около пристанището.

# 153
  • Мнения: 17
Да,до пристанището плажовете са по-хубави от централния.Свободни зони има достатъчно.

# 154
  • Мнения: 126
Здравейте, има ли в  момента почиващи на Св.власт как е времето, водата как е , бурно ли е морето ?
Предстои ни почивка и се вълнувам вече!
Благодаря ви!

# 155
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
http://grupovo.bg/offer_65659
Какво мислите за хотел Панорама?Струва ли си?
Храната как е?Плажа близо ли е наистина?

# 156
  • Мнения: 17
Здравейте, има ли в  момента почиващи на Св.власт как е времето, водата как е , бурно ли е морето ?
Предстои ни почивка и се вълнувам вече!
Благодаря ви!

Днес пристигнахме и валеше.
Предполагам тия дни ще се оправи времето.За водата още нищо не мога да кажа.

# 157
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Дано от тук насетне да е хубаво времето. Приятна почивка!

# 158
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Здравейте, има ли в  момента почиващи на Св.власт как е времето, водата как е , бурно ли е морето ?
Предстои ни почивка и се вълнувам вече!
Благодаря ви!

Днес пристигнахме и валеше.
Предполагам тия дни ще се оправи времето.За водата още нищо не мога да кажа.

Здравейте,
Как е водата днес? Гледах, че е около 24 градуса. Морето спокойно ли е?

# 159
  • Мнения: 17
Здравейте, има ли в  момента почиващи на Св.власт как е времето, водата как е , бурно ли е морето ?
Предстои ни почивка и се вълнувам вече!
Благодаря ви!

Днес пристигнахме и валеше.
Предполагам тия дни ще се оправи времето.За водата още нищо не мога да кажа.

Здравейте,
Как е водата днес? Гледах, че е около 24 градуса. Морето спокойно ли е?

Водата е като чай.Вчера беше бурничко с вълни,днес е супер.Времето е чудесно за плаж.

# 160
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Привет!
Вчера се завърнахме и ние и много, много ми хареса.
Бяхме в апартаменти Бриз - много близо до централния плаж. Резервирах чрез Букинг на много добра цена - 86лв. за 2 нощувки. Състои се от дневна с разтегателен диван и спалня. Собствениците са много услужливи и ненатрапчиви. В цената влизаше паркинг и басейн / който не сме ползвали, защо плажът беше много добър/.
Бях чела противоречиви мнения за Св. Влас, че има много баири, че плажът е мръсен. На мен плажът ми се видя доста чист. Навсякъде има кошчета, душове, освен това явно и се почиства добре. Не видях нито килими от водорасли, нито пластмасови и други отпадъци по пясъка или във водата. За баирите - има ги, доста са. Но ние бяхме в ниската част. Пък и мисля, че ако беше равно, нямаше да има такъв чар. Яхтеното пристанище много ми хареса.
Едната вечер вечеряхме във Воденицата, защото Кактус беше резервиран целия. Вкусна храна и народни цени- както писа съфорумка - шопска салата 3лв., имаше менюта от типа 3 кебапчета или кюфтета с пържени картофи и нещо като лютеница - 3,80 порцията, цацата беше 4 лв. С две думи - хапнахме и пийнахме обилно. Втората вечер си запазихме в Кактус - също ми хареса. Цените са малко по-високи, но не сяда човек всеки ден там. Има ги в интернет, който иска може да види предварително какво да очаква.
Като цяло Влас не е евтин курорт - фрапе на плажа е 4лв. Чадъри и шезлонги са по 8лв./бр.
На мен лично много ми хареса всичко.

# 161
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета "Воденицата"  това ли е ? http://dineviresort.com/bg/Воденицата.html

И днес пристигнахме , в хотел Джакузи Бийч и сме на 100 м от плажа. Хотела е страхотен , много съм доволна Simple Smile Плажа беше чист , нямаше много хора. Имаше леки вълни. Седнахме да хапнем в едно заведение Сияна мисля , че се казваше нооо цените са ..... салата 10/12 лв , супа 5 лв , основни 14+ , а не беше нищо особенно Simple Smile Надявам се и останалите 3 дни времето да е хубаво :*!

# 162
  • Мнения: 2 134
https://www.booking.com/hotel/bg/watermill.bg.html
Това е, да!Кухнята е страхотна, цените- евтинджос!Пожелавам ви страхотна почивка и хубаво време.Ние края на месеца пак сме там Wink Надявам се, че ще се е опразнило от рашъните вече!

# 163
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Да, това е Воденицата. Може да има и други сносни, но като не ги знам и не ми се рискуваше.
Доста руснаци имаше, навсякъде надписите бяха на руски.
Ако търсите тестени закуски, на Свети Власий има едно денонощно павилионче. От там се слиза към Диневи ризорт. Насреща е Бадемите. Открих го на втората сутрин. Пред нашия апартамент до плажа имаше пици, но изглеждаха доста неприятно, а и отваряха късно.

# 164
  • Мнения: 9
Здравейте! Ще вземем къща в Свети Влас. Искам да попитам, дали е търсена дестиняция за лятото, тъй като ще отдаваме стаи под наем. Притеснявам се дали ще се пълнят с туристи през сезона. Благодаря ви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт