Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 047
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Имам си мрежа от информатори! Grinning
Значи това бил супернеобикновения бизнес на Фиди - дето все от къщи си го работела.
Още малкоако поровя кой знае какво ще открия....Само се чудя някоя от "милите мами" дали се е сетила за моралнтата страна на въпроса? Другите нарушения във връзка с Бг-мамма не ги коментирам изобщо - аз бих ги съдила тези "кифлички"

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 22:35 от Mamma

# 16
а ето какво пише Йорданка  ( Eлф ) , която моля ви се , е и мод. на дирския клуб за бременни и  майки :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

тук рекламата си е в прав текст ...

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Кенга, всъщност всеки има право да си прави форум за каквото и да е .......Някой холандски за бебета може да каже, че този е откраднат, защото много си приличат. С една дума може да стане: кое излиза първо- яйцето или пилето?

Ех, защо не съм по-инициативна...

# 18
  • Мнения: 8 769
Честито на масоните! Който иска да отиде на стерилизирано от простотия и цинизми място-да бяга там! Mr. Green
Ще ме уморите, хораааа...Наистина щеше да е много по-разумно, и нелицемерно да обявите създаването на форумчето си. В конкуренцията няма нищо лошо. В липсата на нови идеи и копирането на готови такива обаче....там вече е друга работа. Лошо, Седларов, лошо!
Честно казано, някои от хората ми бяха изключително симпатични, и очаквах от тях повече откритост.
За протокола-Кенга, не съм получила покана. Не съм заслужила...пък и не е ли само за родителите от чужбина?
А ти получи ли? и ако да - що не си там? Може и модератор да станеш? Wink

# 19
  • Мнения: 4 390
Не, не съм получавала.
Явно не ми е мястото там. Whistling

# 20
  • Мнения: 513
а ето какво пише Йорданка  ( Eлф ) , която моля ви се , е и мод. на дирския клуб за бременни и  майки :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

тук рекламата си е в прав текст ...

Карла, не правиш добро на никой с помията си, понякога се получава обратното. Недей да ровиш, защото може да се постигне обратния ефект. Ако се стигне до администрацията могат да поискат цялото махане на всичко свързано с бг-мамма, а то е 70% от клуба! Не правиш услуга на никой по този начин, напротив... Ех, Мамма, защо те няма да поговорим!?

# 21
  • Мнения: 7 091
На мен пък лично ми се виждат много пресилени реакциите на това, че се отваря нов форум( да не говорим, че той още и не функционира ).

Не съм нито нещо по-специална, нито се смятам за как беше " елитарна" част от клуба..просто Елфчето спомена в Бъдещи майки в ДИР-а, аз я попитах и ми се отговори. После пуснах линкчето в Бъдещи майки, за да може и други да го видят, макар че още НЕ ФУНКЦИОНИРА, а в много пробен период и затова не е огласено масово. Може би просто хората са искали да видят как ще тръгнат нещата, да дооправят каквото има да се дооправи.

Писала съм 4 години в Бъдещи майки в ДИР-а, пиша тука в БГ-мамма, ще пиша и в новия форум.
Едно време, когато решавахме за създаването на БГ-мамма никой не е казал на Ммама, че краде мамите от ДИР-а. Потребителите са тези, които могат да преценият къде, кога и как им харесва да пишат и лично аз не разбирам защо трябва да се делим на наши и ваши. На мен не ми е пречело докато пиша в клубовете в ДИР-а, в БГ-мамма, в АБВ и в още сума чуждестранни и никой не ме е канил никъде. Там където ми е било приятно ми ми е харесала обстановката- писала съм.

И не сте прави за личните бележки. Аз лично не съм писала на никого лична бележка, но ако някой беше пуснал тема сигурно щяхте да го изядете с парцалите, че е реклама и щяхте да сте прави.
Личните бележки затова са си лични бележки, за да си пишат ЛИЧНО потребителите чрез тях, също както си пишем в ICQ, в месинджърите и т.н и тук ми се струва некоректна бележката на администратора.
Значи бележките не са чак толкова лични и честно казано, аз вече ще се притеснявам каква информация си пращам на такива, след като някой не само,че следи какво се пише( е, хайде не откривам топлата вода, че не всичко е конфиденциално), но и си позволява да коментира писаното между потебители в обща тема. Това ми се вижда меко казано непрофесионално и ако нещо може да ме отблъсне от тоя клуб при цялото ми уважение към потребителите- това е точно това.
Никъде и в никой клуб никога не ми се е слувало да се изнесе подобна информация от администраторите.
Познаваме се с Мамма лично, мога да кажа само хубави неща за нея и винаги съм го правила и не мисля, че тя е човека, който ще се обърне да ни пожелае " с такова начало" да започнем, защото тя самата знае колко е трудно и какви усилия и какво време и нерви отнема подобно начинание. Това, че за момента в онзи клуб има 5 регистрирани потребителя от този форум НИЩО не означава.
Не си спомням когато се решаваше същото за БГ-Мамма в ДИР-а обаче някой да с еобърна и да каза защо се създава нов сайт и клуб! Напротив! Дори потебителите писаха и за сайта, и превеждаха, и предлагаха и който се обърне и каже обратното просто няма да каже истината!
Форумите се създават в услуга на потребителите! Хората, които са създали новия са почувствали , че искат и могат да предложат нещо ново- направили са го. Нека да ги подкрепим както подкрепихме БГ-мамма, вместо да ги плюем!Много, много обидно!

Аз лично не се почувствах засегната,че съм разбрала вчера. Клуба както казах още не функционира, но както помогнах за БГ-Мамма, така ще го направя и за новия клуб.
Нали не мислите, че освен този клуб Родители в чужбина в Интернет няма никъде другаде подобен?! Както преди време БГ-Мамма привлече потребители не само от ДИР-а но и свои собствени, които ДИР-а не са посещавали никога, ами така ще бъде и с новия клуб.
Мамо Кенга, ако не знаеш, ще ти кажа- много те уважавам. В този случай обаче мисля, че не си права. Аз лично не съм видяла никаква конспирация, ако имаше такава дори нямаше Елфчето да пише в ДИР-а. Просто клуба е още в началото и докато не се дооправят в него дребни технически подробности наистина няма какво да се обсъжда кой е поканен или не, защото никой не е канен.

# 22
  • Мнения: 1 793
 Shockedаз за пръв път разбирам, че имало и друг форум. никой не ми е пращал съобщение. само определени хора ли се информират на ЛС, че има нов форум newsm78

# 23
  • Мнения: 293
Shockedаз за пръв път разбирам, че имало и друг форум. никой не ми е пращал съобщение.
И аз така !

# 24
  • Мнения: 2 212
Отварянето на нов форум само по себе си не е проблем за никой, според мен, нито пък някъде пише, че е забранено...интернет пространството е за всички... проблем, ако може да се каже така, ма и така не може, по-скоро най-смешното нещо от цялата работа е поканите за него....хахахахах, честно много ми е смешно - хора, много е наивно - все едно ако аз си се рова в нета и попадна на вашия форум, без да подозирам чий е, регистрирам се, а съм била от непоканените, тогава кво правим ?  Mr. Green

Мамо Кенга, един път да не мога да ти оспоря позицията никъде  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 323
Ще напиша горе-долу това, което написах и на Teya на лични.

Хубаво е, че местата, на които родителите могат да споделят проблемите си, да търсят помощ и съвет се увеличават, че има повече алтернативи и по този начин всеки може да избере мястото, което повече му допада, както и хората, с които му е по-приятно да комуникира.

Пожелавам успех на форума и дано той да се превърне в приятно и полезно място за родителите.

Неприятното е единствено начинът, по който се оповести създаването му - спамване на лични бележки с "покани" за новия форум потребителите тук.
За информация - нито виждам, нито мога да преброя кой колко и на кого е изпратил, информацията ми е само от лични бележки и оплакване от потребители.
Мисля, че по-нормалното, разумно, етично и естествено бе да се съобщи това публично, а не скрито-покрито и чрез спам.

Никога не съм имала нищо против срещу алтернативни сайтове и форуми - напротив. Колкото повече, толкова по-добре.

Искрено желая успех и доволни посетители!
Точка.

П.С. Искам само да помоля всички, да се преустанови спамването, както и да се насаждат допълнителни дрязги и да се настройват потребители едни срещу други - не считам, че това би било довело до нещо градивно и полезно, каквато е именно целта на подобен тип форуми и сайтове.

# 26
Карла, не правиш добро на никой с помията си, понякога се получава обратното. Недей да ровиш, защото може да се постигне обратния ефект. Ако се стигне до администрацията могат да поискат цялото махане на всичко свързано с бг-мамма, а то е 70% от клуба! Не правиш услуга на никой по този начин, напротив... Ех, Мамма, защо те няма да поговорим!?
Йорданке , ти се смахна съвсем !!
освен , че си лицемерна ( към Мамма и останалите ) се и смахна ...
 правиш директна реклама в клуб , който успя да скапеш с авторитарното си поведение , а си избрана за модератор уж......
още в първото си мнение си казваш името , после ме заплашваш , че съм изнасяла информация за теб !!!
знам , че си и сто кила например Simple Smile ..и за това ще ме заплашиш ли , че  изнасям лична информация за теб ?

България не те обича , но ти си егати пича ?
нали за теб го писаха тук ?

.......Tandoori ,  ти първа споменаваш за сайтчето ви , не се мазни толкова ...

направи ми впечатление , че Хонда я няма , а то какво било ...

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
поредната ДРАМА. не ви ли писна ве4е? newsm78

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 20:26 от mariabutti

# 28
  • Мнения: 9 903
Много е забавно Simple Smile моля, продължете Simple Smile винаги съм се забавлявала с Родители в чужбина Simple Smile слагам си новите форуми във фейвъритс Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 793
Не, не съм канена. Не съм получавала бележка. Съвсем случайно рабзрах.
Не, не крия, че ми стана обидно.
Но ей това ме шокира:
http://bg-parents.com/index.php?topic=26.30
и най-вече:


Искам да ви кажа, че "всички грешки са вярни". Няма никой случаен, който е поканен тук.

Ами, здраве да е.

да, точно това, което си дала като пример и на мен ми звучи гадно. въобще наистина начина, по който се е оповестило е гадно - покани разни, хора специални и не случайни, с привилегии и т.н.  ей това е гадното. иначе нека се създават нови форуми. в това няма лошо.

Общи условия

Активация на акаунт