Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 073
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Тандори е за това става дума през цялото време:

  
Цитат на: amei в Днес в 08:09:26 PM
и аz получих покана  благодаря!!!!!!! ще се постарая да наминавАМ често.... а zащо се мести тумбата тук?
Black Crow:
Тумбата не се мести целокупно. Местят се хора с подобни убеждения какво трябва да представлява един форум за взаимопомощ.

# 76
  • Мнения: 9 908
каква беше приказката за новия бардак със старите к@@ви? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 550
"За българите...", на мен това много ми хареса, признавам Mr. Green. видите ли, те не са българки  Tired

# 78
  • Мнения: 3 394
ъъъъъъъъъъъъъъ за какво става въпрос newsm78

Каквото и да е, пак изпуснах от толкова шетане, лепене на тапети и търчане по край детето,че и гости днес ooooh!

# 79
  • Мнения: 1 793
Тандори е за това става дума през цялото време:

   
Цитат на: amei в Днес в 08:09:26 PM
и аz получих покана  благодаря!!!!!!! ще се постарая да наминавАМ често.... а zащо се мести тумбата тук?
Black Crow:
Тумбата не се мести целокупно. Местят се хора с подобни убеждения какво трябва да представлява един форум за взаимопомощ.


ето още едно грозно изказване на черния гарван /или белия гарван. все едно и също е/. защо така не знам? много грозно звучи наистина и разните му там правила също са ужас.

# 80
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Калинка, създаването на бг-мамма нямаше идея за отцепване от дир-а, дир-а просто няма възможностите на отделен сайт.
Можеш да видиш как се е създала, едва ли някой е изтрил темите.

# 81
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ама всъщност на мен ми е интересно за мотивите....Може част да си плуят, а другите  newsm78, ама все има нещо, което да се каже от тези, които са решили да направят този форум....

# 82
  • Мнения: 3 146
Анна, това е масонска ложа - не е шега. А Гарванът си членува в английска секта и изобщо не се крие.

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
каква беше приказката за новия бардак със старите к@@ви? Simple Smile


ай сега де.  Confusedможе и от такива подмятания да им е писнало

# 84
  • Мнения: 6 390
ъъъъъъъъъъъъъъ за какво става въпрос newsm78

Каквото и да е, пак изпуснах от толкова шетане, лепене на тапети и търчане по край детето,че и гости днес ooooh!
хе хе хе хе
и аз така, гледам като  Shocked хе хе хе
човек да не излезе някъде с домочадието  Crazy Mr. Green няма почивен ден ейййй
Чета, и не мога да изчета всичко още  Mr. Green добре че поне детето заспа бързо, че така съм се зазяпала тука  ooooh! Crazy Mr. Green хе хе хе  пак ново 20  Joy

# 85
  • Мнения: 3 146
Мога ли аз да ти кажа едни мотиви?
1. Жажда за изява
2.Самовлюбеност
3. някаква неясна идея, че могат да се изкарат кинти
4. иска да са директори, защото са смачкани от обкръжението си и са една нула. Нула, ама за пред плебса от Бг са голямата работа. и още мога да се сетя, ама това е достатъчно мисля.

# 86
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
кита99, нямало е за идея, ама точно така е станало....Защо не са обединили всички тогава, ами пак е имало интрижки??? Но по-важното е, че няма действие без причина....Ама се мълчи...../ уф, имам да уча за 10 изпита и все така става, че трябва да кисна тук.../

# 87
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Мамо Кенга, не е честно да отправяме определения, без да знаем. Честно и аз бих създала един форум, ама съм дебелокожа и ще вадя очите на хората тук. Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 3 146
Калинке, учи си за изпитите, за да не станеш като онези, с големите претенЗии. Детоуж много учили, ама там какво си не завършили или пък били искали да учат, ама космосът им бил крив. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 399
Ето посочена причина:
Цитат
Цитат
Толкова голяма ли е омраzата?  Както и да е.


Не мисля, че има омраза, чак пък.. просто несъвпадане на интересите. Някак си идеята на бг-мамма се губи в многословността на управата й. Но както й да е, за мен е лично.

http://bg-parents.com/index.php?topic=10.msg179#msg179

 

Общи условия

Активация на акаунт