Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 79

  • 45 413
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Здравейте благодаря на екипа,който прави преводите За всички фенки на Фатмагюл и Керим!  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1
... на първата снимка ФГ е спокойна и щастлива, а на другата, след толкова месеци, изпълнени с любов, нежност и доверие, ми изглежда скована.
Не знам как, но може би просто имах предчувствието, че ще излезе на дневен ред и този въпрос - и лично за себе си съм дала отговор и то отдавна - Фатмагюл обичаше Мустафа.

И моят отговор е такъв - Фатмагюл наистина обичаше Мустафа, познаваше го отдавна и с времето той се бе превърнал в нейното всичко, той бе нейният свят, който тя изпълваше с розови мечти, докато в него не "нахълтаха" четирима мъже и го омърсиха за минути....да, с времето Керим заслужи любовта ѝ и доверието ѝ, но той все още, а и винаги ще бъде част от най-ужасния миг в живота ѝ...

# 17
  • Мнения: 2 229
На златните ни момичета-сърдечни благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрав с една моя любима песен-Мъжете не плачат





http://www.youtube.com/watch?v=BFyaDXkgdjI

# 18
  • Мнения: 12

                    ЛАШИ , клипчетата със сръбски песни са невероятни , но този направо те оставя без дъх - припомня ни от къде започна фабулата , а песента е невероятна...Надявам се да се намери добра душа да ни я преведе...!? Hug

          

">#[/video]


             http://www.youtube.com/watch?v=tnsr3-b9tbQ&feature=player_embedded#




# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Момичета, на 1 стр. на темата има активен линк на кратки резюмета на сериите. Да благодарим на hrissi_sz. Те са ни полезни за да можем да се ориентираме в коя серия за какво става въпрос.  Ще се допълват новите резюмета на следващите серии. Хриси от мен

# 20
  • Мнения: 12
На златните ни момичета-сърдечни благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрав с една моя любима песен-Мъжете не плачат


http://www.youtube.com/watch?v=BFyaDXkgdjI


                     Детелинко , почваш да ме съмняваш , че знаеш турски !? Grinning

                     Ето песента на български !? Peace


                       




                        http://www.vbox7.com/play:b8e40cc3


# 21
  • Мнения: 4
Явно съм се объркала, като си помислих, че има преведена нова серия на Ако бях облак. Видях на писано 18 епизод и без да проверя написах, може би защото нямам търпение да го гледам преведен!Съжалявам, ако съм причинила неудобство!

# 22
  • Мнения: 459

Ето и моя коментар за това сравнение.
При целувката с Мустафа - Фатмагюл е едно невинно дете, това е първата целувка за нея с човека, когото обича, напълно нормално е кръвта и да кипне, пеперудките в корема да запърхат. Тя е девствена,жизнерадостнна, наивна,  все още нищо не видяла от живота.
При целувката с Керим  - има известно напрежение, което е нормално с оглед на това, което преживя. Това не е  старата Фатмагюл, над нея тегне сянката от сексуалното насилие.  И дори и да не беше Керим новият и любим, пак щеше да бъде скована. Това насилие беляза душата и само много търпение, внимание, нежност и любов ще я накарат да се отпусне. Още не е съвсем готова Фатмагюл, колкото и да ни се иска.

# 23
  • Мнения: 0
Привет, първи да благодаря за новата тема  Hug.
А сега и моят коментар за двете снимки на Фатмагюл ,  на първата когато очаква целувката от Мустафа : По устните / леко отворени/ може да се разбере че е готова за целувка, но по очите силно стиснати си личи че не е сигурна от последиците след нея / тя няма доверие че Мустафа ще се размине само със целувка/ . Доколкото във втората снимка тя е със стиснати устни но със спокойно изражение, защо ли? Моето обяснение е че се плаши от самата нея. Не знам момичета но аз лично досега не бях гледала толкова смислен филм, дори не ми е нужно да знам турски за да го разбера, толкова чувства във всеки епизод до сега то бяха ръцете им, то прегръдките, погледите абе всеки жест, нямам думи просто. Е това е любовта, а не да бръкнеш в пазвата или под полата на жената. На мен ми стигат тези сцени на близост м/у двамата . Та Целувката беще нещо като сексуален акт на фона на всичко останало.
А сега за тези който искат да гледат секс ами то има канали за това бе хора там нещата също са доста чувствени и не трябва да знаете езика за да ги разберете,  Laughing то от вратата и за краката и лаш лаш лаш ох прощавай те увлякох се  Embarassed

# 24
  • Мнения: 2
Хайде и аз в новата тема, че нещо не ми хареса как завърши предишната...

mamata48, много обичам да чета остроумните ти постове в стил Чудомир. Голяма почитателка съм ти, да знаеш!  Hug

# 25
  • Мнения: 11 984

-Мустафа,ако ще ме целуваш давай,че ми се схванаха лицевите мускули....

-------------
-Керим,да стискам ли още зъби....

Скрит текст:
Моля да ме извини всеки,на когото съм засегнала деликатното му чувство за хомор Grinning Но това съм си аз и няма да се променя.......Темата е за всички..... Hug
И защо ли имам предчуствие ,че 20 еп преди края,този сериал няма да има щастлив завършек
Confused

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 18:49 от Slawena

# 26
  • Мнения: 2
Сакън, Славенка, не се променяй, джанъм! Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 2 229
На златните ни момичета-сърдечни благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрав с една моя любима песен-Мъжете не плачат


http://www.youtube.com/watch?v=BFyaDXkgdjI


                     Детелинко , почваш да ме съмняваш , че знаеш турски !? Grinning

                     Ето песента на български !? Peace


                        




                       http://www.vbox7.com/play:b8e40cc3





Нели,от зор го понаучих! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 21
nelka123, благодаря ти за това клипче.

                    ЛАШИ , клипчетата със сръбски песни са невероятни , но този направо те оставя без дъх - припомня ни от къде започна фабулата , а песента е невероятна...Надявам се да се намери добра душа да ни я преведе...!? Hug

           

">#[/video]


             http://www.youtube.com/watch?v=tnsr3-b9tbQ&feature=player_embedded#





Песента е прекрасна.
Намерих текста й, дано някой го преведе.
Изпълнява се от Cem Adrian & Aylin Aslım
Herkes Gider Mi ?
Sessiz bir gece, yorgun adımlarım
Hiç haberi yok gibi, ıslak kaldırımların
Kimse görmüyor mu? Kimse duymuyor mu?
Durup önünde kalbinin, kimse durdurmuyor mu?

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, her şey biter mi?
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?

Elinde cennetin kayıp haritası
Kalbinde hazineler, yüzünde anahtarı
Kimse görmüyor, kimse bilmiyor
Ve sen hâlâ üşüyorsun..

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, her şey biter mi?
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?

Hâlâ yalnız mısın?
Sadece özgür.
Peki mutsuz?
Sadece alışmış.
Peki ya aşık?
Sadece eksik.

Peki ya sen?
Hâlâ bekliyor musun?
Beklemek, şimdi hiç duymayan birine,
Dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız.
Peki ya umut?
Umut, şimdi hiç görmeyen birine,
Gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız.

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam

Yağmur diner mi? Yağmur diner mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam
Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam
Yağmur diner mi? Yağmur diner mi?
Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam...

# 29
  • Мнения: 8
"Моля да ме извини всеки,на когото съм засегнала деликатното му чувство за хомор Very Happy Но това съм си аз и няма да се променя.......Темата е за всички..... Hug
И защо ли имам предчуствие ,че 20 еп преди края,този сериал няма да има щастлив завършек
"
Славена, чувството ти за хумор е прекрасно, много ми харесват коментарите. Колкото до предчувствието ти, аз се надявам да грешиш. Просто заради посланието на филма - да накара и други пострадали момичета и жени да говорят, а не да се крият и изгарят от срам сами с преживяното. Ако краят е лош, тогава защо да го правят....

Би трябвало да е оптимистичен, за да дава кураж... Поне това се надявам

Общи условия

Активация на акаунт