Новите ни козметични похождения 23

  • 65 097
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Лично на моето лице стои като лъскав филм.Сякаш съм в края на доста топъл ден-лъщяща.

Напълно ме отказа от покупката.  ooooh!
Благодаря ,че сподели.  Hug

# 706
  • Мнения: 2 562
Лично на моето лице стои като лъскав филм.Сякаш съм в края на доста топъл ден-лъщяща.

Напълно ме отказа от покупката.  ooooh!
Благодаря ,че сподели.  Hug
Няма проблем,хубаво е да помагаме със собствен опит Wink Сега пак се намазах...Тц,лъскава съм и стои доста мръсничко.А,забравих да спомена че на допир кожата е като мазна.Иначе съм с нормална към суха кожа(за протокола Laughing )

# 707
  • Мнения: 35 961
Момичета от тези сенки на МОДА, виждали ли сте различни видове от тези единичните? И къде в София... Благодаря предварително.

в подлеза на Окръжна болница в едно от двете магазинчета за козметика

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Да доволна съм , предава хубав обем, а моите мигли са трудни за обработка (прави и остри, пък иначе дълги) и не напластява ,което ми направи доста добро впечатление и не се размазва и рони за 5 лв е идеална Simple Smile))Пък и аз съм фенка на Римел като цяло Wink

# 709
  • София
  • Мнения: 6 254
Лично на моето лице стои като лъскав филм.Сякаш съм в края на доста топъл ден-лъщяща.

Напълно ме отказа от покупката.  ooooh!
Благодаря ,че сподели.  Hug
Няма проблем,хубаво е да помагаме със собствен опит Wink Сега пак се намазах...Тц,лъскава съм и стои доста мръсничко.А,забравих да спомена че на допир кожата е като мазна.Иначе съм с нормална към суха кожа(за протокола Laughing )
Аз с този на Лореал също лъсвам към края на деня, но това е след 8 часа, така че не е чак такъв минус, не си чувствам кожата мръсна, но единственото му действие е лек озаряваш ефект, може би трябваше да си взема медиум, който ми се видя с повече цвят.
нито съм разочарована, нито съм очарована, става и толкоз.

От днес
- по грешка съм пуснала 2 броя

# 710
  • Мнения: 169
Айде и аз да споделя нещо  Simple Smile едно шампоанче, с което косата ми много бързо расте  Party пък и  целта му е такава

# 711
  • Мнения: 681

Пречупи се, а? Mr. Green
Аз вече втори ден го ползвам и може да си втълпявам, но виждам разлика. Peace Най-малкото след него спиралата стои много по-добре успявам да разделя всяка мигла от другата. Heart Eyes

# 712
# 713
  • София
  • Мнения: 5 471
- по грешка съм пуснала 2 броя
Чакам да споделиш впечатления  Peace Макар че косите ни са доста различни ще ми бъде интересно да споделиш Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 114

Пречупи се, а? Mr. Green
Аз вече втори ден го ползвам и може да си втълпявам, но виждам разлика. Peace Най-малкото след него спиралата стои много по-добре успявам да разделя всяка мигла от другата. Heart Eyes


Откъде си го поръчвате, момичета? Искам и аз  Heart Eyes

От мен от днес:
Давам да ми го сложат в боята.



лимитирания вариант (всъщност само дизайна е различен, продуктът си е същия) от фризьорския салон на цена от 55лв (иначе го продават за 72)

Златистата серия, опаковани в такава кесийка.

От вчера:
Любимата ми спирала . Взех я от БЗ , не знам защо но едното ми око се възпали след вчера.. а не съм слагала сенки, само спирала, още докато отмивах ми защита повечко в окото.. не знам защо така се получи. А изхвърлих кутийката и не мога да видя дали е в срок..  ooooh!

# 715
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
с алое вера

# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 1 781
Днес си получих мострите на този ББ крем:

Кожата ми е нормална - зимата към суха. Никога не бях ползвала ББ крем  Laughing. Днес му е теста. Нанесох сутринта в 8, до момента лицето ми е супер матирано и гладко. Няма и помен от лъсване, според мен е доста покривен....очаквах да озарява съвсем леко, но не е точно така. Аз съм доста бяла и цвета ми е идеален.

# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт