Вашите обеци 2

  • 34 667
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 338
Утре обещавам  Embarassed , тези халки са интересни, ръчно ли са правени?

Cosy, не са ми по вкуса тези обеци, наподобяват ми на нещо, което предпочитам да не споменавам какво е  Wink Ако не се възприемаш с тях, подари ги на някого  Rolling Eyes

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Moringa , не готови са закупени, взех ги за един тоалет с една гривна, но да не кажа, че май само тогава съм ги носила...ако ти харесват мога да ти ги пусна по пощата /по-добрия вариант отколкото да си стоят в пликчето/.

# 272
  • Мнения: 1 338
О, благодаря, обаче няма да ги нося, просто има неща, които харесвам, но не за себе си - халки не съм носила от много време и скоро установх, че едноцветните аксесоари пасват по-лесно на шарения ми гардероб от дрехи  Crazy  ...  Hug

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Ох това е вярно, ама аз обичам и шарени аксесоари, не само дрехи  Crazy Луд на шарено се радва  Laughing

# 274
  • Мнения: 1 338
Морските кончета  Blush състарено злато са по цвят, спрямо кукичката може да се разбере колко са големи, малко съм смалила снимката и май не се виждат добре  Rolling Eyes
Това, че са еднопосочни не оказва влияние, понеже са висящи и непрекъснато се въртят в различни посоки като съм с тях.

# 275
  • Мнения: 636
Здравейте.
Много ви е хубава темичката и имате страхотни обеци.
Аз отскоро се увлякох по обеците и затова колекцията ми е доста скромна  :oops

# 276
  • Мнения: 1 338
Не се виждат изображенията или линка, който си пуснала ...

# 277
  • Мнения: 636
Нещо не ми се получи качването на снимките Embarassed

# 278
  • Мнения: 636
http://miglenaj.snimka.bg/other/obeci.818554.33197574

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 09:04 от bubanka

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Не съм фен на черепите, но обечките са симпатични. Тези висящите и те ми харесват.

Едни мои любими лежерно-градски обеци.

# 280
  • Мнения: 1 483
Пак включване от мен Crazy
Значи, много ми харесват обици от този тип:
Скрит текст:
Обаче ми прави впечатление, че се продават поединично, т.е. само лява (десни пък почти няма Crazy). А пък аз си падам по по-симетричните неща и въпроса ми е дали ще е ужасно да нося две такива... Щото намерих едни, които са чифт.
Четох в разни статии, че такива обици се носели поединично, ама там като пример са дадени някакви наистина натруфени украшения. Тези, които аз гледам в ибей, имат далеч по-ежедневен вид... Та кажете и вие какво мислите.

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
   Мисля, че такъв тип обици са страхотни, и ако не са прекалено претрупани, могат да се носят и в комплект. Peace

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540

# 283
# 284
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

чудни са, обичам такива  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт