ЗА и ПРОТИВ двойното гражданство

  • 2 609
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 049
Аз съм ЗА двойното гражданство. От българското нямам намерение да се отказвам. Другото ми само в плЮс. Виж при детето ми картинката е малко по_друго. След няколко неуспеШни и доста неприятни опита да я направя и българска гражданка ( пусках и тема тогава )  за момента съм "замразила" проекта. Crossing Arms
От българското и аз нямам намерение да се отказвам  Peace
И след много ходене благодарение на мойта мама да е жива здрава успях да му искарам ЕГН ама паспорт не сам изкарвала като знам каква бюрокрация е  #2gunfireи нямам намерение Crossing Arms
Ще караме с италянски документи ooooh!

# 46
  • Мнения: 384
Aз нямам нищо против двойното гражданство дотолкова колкото условието за национализирането ми не е отказване от Българскто.  ( Въпреки това не съм се засилила да приемам местното Grinning). Знам, че България не приема двойното гражданство, ако един чужденец иска да стане български гражданин трябва да се откаже от даденто му по рождение Grinning



Не е вярно това. Ако поразгледаш във форума ще видиш колко мами са направили децата си български поданици, като са имали друго поданство по рождение.

# 47
  • Мнения: 1 363
Aз нямам нищо против двойното гражданство дотолкова колкото условието за национализирането ми не е отказване от Българскто.  ( Въпреки това не съм се засилила да приемам местното Grinning). Знам, че България не приема двойното гражданство, ако един чужденец иска да стане български гражданин трябва да се откаже от даденто му по рождение Grinning



Не е вярно това. Ако поразгледаш във форума ще видиш колко мами са направили децата си български поданици, като са имали друго поданство по рождение.

Krassi, нямах предвид деца родени от българка. Те по закон приемат гражданството на майката.  Ако да речем един чужденец иска да се побългари ще трябва да се откаже от било немско ли, било американско ли гражданство.

Общи условия

Активация на акаунт