Клуб ``Без грим, без токчета, без ролки`` 31

  • 77 279
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Хоп-троп-цоп-пльок и аз съм тук  Mr. Green Много ми харесват тенденциите, трябва да ви кажа. И пастелите и неоните и всичко ми харесва. И аз като Лу съм си цигане и хич не ме притеснява дори и неонови дънки и лак едновременно  Flutter Даже и някой розов кичур мога да си вкарам ... сега като се замисля дори и ще го направя. Дойде ми идеята, пряко включване със снимки очаквайте другата сряда/четвъртък/петък като ми остане време и си осъществя новата прическа  Mr. Green

ПП Мисля, че е Чиара, а всъщност и тя така го произнася  Peace
ПП2 Жилетко/пуловера е един път  Heart Eyes

# 16
# 17
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауу, какви красиви обувки, любимият ми модел Heart Eyes. реших да съм модерна поне форумно, и се издокарах пастелно Whistling

# 18
  • Мнения: 540
Запис и от мен в тази хубава тема, която досега шпионирах  Laughing

чантата  Heart Eyes - снимката е на Ивелина от Frichic

Обичам неон, особено на тъмен тен  Heart Eyes ще си подсигуря поне плажна чанта в неоново жълто/зелено  Mr. Green

Пастелните са класика, пък аз съм си консерва - така че харесвам и тях ... абе от всичко и по много  Laughing

п.п. Блогърката не е ли Киара  Thinking нали в италианския няма К, единият начин за писане на К  е Ch може би затова съм се заблудила ...

# 19
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз тук, мерси Вал  Hug
много обичам пастелно, но за неоновото не знам  Thinking

# 20
  • Мнения: 70
Записче, надявам се, че приемате нови, дори и по-малки.  Party
Та, да споделя и аз мнението си за пролетните тенденции, неоновото ми харесва само да го гледам по блогове, като този на Киара, дали бих носила - не мисля. Пастелните цветове са друга материя, наистина са много изнежени, но се е случвало така, че когато нося такива (често в кафеникава гама) да се чувствам.. занемарена, някак неподдържана, дори остаряла.  Crazy
Айде и едно вдъхновенийце от мен   bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 718
So what - всички, което си показала е  Heart Eyes Heart Eyes Особено обувките на Джил Сандер и последното екипче Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро! Освен неон и пастел златото няма да липсва в
колекциите за 2012г.  според fabsugar.
 http://www.fabsugar.com/Gold-Trend-New-York-Fashion-Week-Fall-2012-21858074

И няколко идеи как да ползваме неона ненатрапчиво.
http://www.fabsugar.com/Dedicated-Feature-21695076

# 24
  • Мнения: 85
Усеща се пролетта в новата тема, супер  bouquet

Относно тенденциите, аз съм твърдо за пастелните цветове, перфектно ми пасват на тена, косата и собствения стил. Неонът нещо не може да ме спечели, може би  само едни обувки на Джил Сандер не бих отказала Heart Eyes

пастелен поздрав Sunglasses

# 25
# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето го моя неонов маникюр, направо е очоизваждащ  hahaha

http://media.snimka.bg/8786/023828077.jpg?r=0

Сега да ви питам, с какво бихте носили тази блуза, освен с дънки:

http://images3.chictopia.com/photos/CaraJ/10015163042/heather-gr … ers-dress_400.jpg

# 27
  • Мнения: 1 547
Запис!  Mr. Green

Вал, много благодаря, ти си божествена  Heart Eyes

Ще се връщам да ви чета и да гледам снимки сега, но пътьом да покажа малко макси дресове 2012, включени в "мечтателния ми списък" (браво на Найс за найс фразата, откраднах си я). За неоново аз не ща и да чувам, бих мязала на ромска невеста с таквоз нещо.

# 28
  • Мнения: 660
Ауу , рокли ! Божествено ! Ежесекундно бих ходила така . Особено с 1 , 2 и 4 .

Крейзи , употребявай и разпространявай фразата на воля  Heart Eyes. Командоси няма да ти пращам . Mr. Green

Неонът не се свързва единствено и само със "светещите" цветове , а изобщо с наситеност и яркост на тона , което за мен вече е проблем - "изпива" собственият ми цвят . Затова , подобни цветове далече от лицето .

Лу , тази блуза я намирам прекрасна за ефирните ти тюлено-шифонени поли . Wink

# 29
  • Мнения: 70
Лу, да се обяда и аз, колкото "компетентна" мога да бъда.
Блузката е разкош, мога да си я представя с панталон висока талия - бял или кожен панталон, но там вече е малко по-изискващо.

Общи условия

Активация на акаунт