инат или страх

  • 1 765
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте. И аз имам такъв проблем с детенце, който е от днес. Също ми мина през ума, че може да има елементи на инат, но като се замислих, до момента е понасяла героически всички видове медицински интервенции. Зъболекаря обаче се оказа проблем - точно страх от машинката. Докато не седне на стола и не види машинката, всичко е ок, но явно има непреодолим страх от машинката. Всички средства пробвах - обещания, подаръци и всякакви каквито съм чела, но без успех. Стояхме точно 2 часа в кабинета и около него / за да минат и други хора все пак / и накрая си тръгнахме без успех. Тревожното е, че наистина познава и харесва зъболекаря.Като ви чета и се мисля, че незнам какво би се случило, ако отидем при друг, който не го харесва. А преди е ходила, като по-малка и има 2 пломби. Явно с възрастта, страха се увеличава. Ще изчакам да се успокои някой друг ден и отново ще пробваме.

# 16
  • Мнения: 107
Стига де ... Зъболекар !
Голямо удоволствие , няма що  Tired

Защо точно мислиш , че  е инат? Защото вече е сядал 3 пъти на стола ли?
Според мен детето го е страх. Всичко е до подход.

Имам ужасяващ спомен от зъболекарски стол  Tired От тогава съм ходила само 2 пъти и то за неотложна нужда  Tired Ами мразя...  #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Пиши ми на лични - ще ти дам координати на вълшебен стоматолог. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт