Монодиета - част 6

  • 30 414
  • 750
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 969
Зелевата супа съм я правила и наистина дава добри резултати.Обаче вкуса й е гадничък.Може да пробвам доматена. Peace

И аз на нея се спрях  Mr. Green
И аз ще се присъединя. Кога почваме?
Чикаго, ти какво сега дразниш ли ни вече, че си заслабнала и можеш да си хапваш сладичко а  Crossing Arms  Simple Smile

# 61
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Зелевата супа съм я правила и наистина дава добри резултати.Обаче вкуса й е гадничък.Може да пробвам доматена. Peace

И аз на нея се спрях  Mr. Green
И аз ще се присъединя. Кога почваме?

Когато кажете,ама да не е от днес. WinkОт утре или от понеделник. Peace

# 62
  • Мнения: 61
Ani, хайде да я почваме от понеделник. Но аз ще направя здравословния вариант, а не този с бананите. Ще видим де, че вече като се зарека и не става.
Миме, ела на гости, ама салама нали го почнах в събота след тежко ядене и днес го довърших тотално целия Simple Smile току що. Обаче пък мога да ти направя нещо не така калорично, крем карамел със стевия, целувки със стевия. Аз вече си правя такива десерти и не напълнявам, защото няма брашно в тях, няма захар, само неща от които не напълнявам, друг десерт, които си позволявам е мляко с плодове и мед. С това мога да те почерпя, дано ти хареса нещо. Simple Smile
Sofy, не ви дразня, а засилвам метаболизма, колкото по съм на диета, толкова трудно свалям ако я продължавам дълго време ,а тук съм от повече от месец, ако не засилвам става бавно, хем свалям бързо, хем си хапвам нещо, което ми доставя удоволствие като салама. Аз не съм преяла, просто си хапнах, така че няма начин да кача. Стоя си засега на 50 и така.

# 63
  • Мнения: 1 163
Миме, ела на гости, ама салама нали го почнах в събота след тежко ядене и днес го довърших тотално целия Simple Smile току що. Обаче пък мога да ти направя нещо не така калорично, крем карамел със стевия, целувки със стевия. Аз вече си правя такива десерти и не напълнявам, защото няма брашно в тях, няма захар, само неща от които не напълнявам, друг десерт, които си позволявам е мляко с плодове и мед. С това мога да те почерпя, дано ти хареса нещо. Simple Smile
Ами добре всичко ми харесва ама искам и саламммммммммммм  smile3511 smile3511 smile3511

# 64
  • София
  • Мнения: 969
Хубавото при мен е, че откак почнах диетата сладко не ми се прияжда. Хапвам понякога по 1ч.л. мед и това е. Обачее за 8-март ще си взема един натурален шоколад, няма начин просто  smile3508
За доматената супа и аз съм за понеделник, да си започва от началото на седмицата. Нали тогава почват и същинските пости. Само че гледам, че някаква риба има към края, ама ще се преживее.

# 65
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,

малеее никакво време не ми остава - ще санкционирам шефа и домашните дето ми организират заетост та не мога да наглеждам форума  hahaha hahaha hahaha

Вчерашното лунуване ми рече минус само 400 гр., но съм доволна.
Днес изобщо не съм решила на какво да съм, по късно ще излизам и ще видя в магазина какво ще ми се прияде  newsm78 newsm78 newsm78

Отивам да ва прочета, че нямате спирка с това писане и ще пиша пак по късно.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички

# 66
  • Мнения: 309
Е как се приготвя тази вълшебна доматена супа-рецепта и пропорции, моля!?

# 67
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Съгласна съм от понеделник. Peace
Ето още една монодиетка   http://www.zajenata.bg/12-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-% … %B3-news2582.html

Е как се приготвя тази вълшебна доматена супа-рецепта и пропорции, моля!?
Ето супата   http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0 … %B8-news2580.html

# 68
  • София
  • Мнения: 969
Съгласна съм от понеделник. Peace
Ето още една монодиетка   http://www.zajenata.bg/12-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-% … %B3-news2582.html

И аз я гледах тази. Но да видим първо след супата колко ще сваля. Може да се наложи да спазвам само няколко дни от нея. Ама и аз съм една оптимистка  Sunglasses Чакам с нетърпение контролното мерене на 27-и да видим дали ще отчете 57  Crossing Arms
марини,чакам те да дадеш отчет след оризовия ден колко си свалила

# 69
  • Мнения: 1 163
Леле ми тя много готина тая доматена супа бре. Може и аз от понеделник.

# 70
  • Мнения: 26
mimi_msm,гледам затъжила си се за мен Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТук съм,обаче мъж снощи,шеф днес-трябва да им се слугува и време не остана да пиша.Сладко не съм яла аз,оня крем да съм умряла само от глад ще го ям.Снощи си направих картофи,спанак и ориз-една измишльотина,дето обаче днес ми се видя вкусна,та съм на нея.
 Момичета и за се замислям с вас на тази супичка да се пробвам-вие от понеделник ли я почвате?
 Пращам ви целувките по списъка и бягам.
 Миме,да ти пратя моя мъж с тебе в Анталия,той е дипломиран хореограф по народни танци,ама стар вече...
Ако искаш индивидуални уроци-вземи го.Таман ще му смъкнеш шкембето дето го е заформил,хи хи..

# 71
  • Мнения: 1 163
Мецанче е браво на твоя мъж бре кой знае какви кръшни ги вие. Ама без мъже душо там сигур ще има  Joy Joy Joy smile3508 smile3508 пък аз слаба слаба ще има да ме гледат очите им да изтичат  newsm08    love001  love001

Аз съм от понеделник на супата спешно трябава да свалям

# 72
  • Мнения: 266
Аз съм от понеделник на супата спешно трябава да свалям

И аз  Peace

Анитка, Мецанка и кой беше още друг -давайте заедно да сме  Hug Peace

# 73
  • Мнения: 26
 Дани,с вас съм,ама до къде....до където стигна,все файдица.В неделя ще забъркам един казан.
 Калинчи,ти ще се присъединиш ли в доматената група?
 Мимче,ти внмавй да не те грабне някой в Анталия,че там таквиз кат нас харесват Grinning
  Дидката,липсваш ми.,шефове,и мъже дет те задържат да не ни пишеш ,ще си имат работа с мен. #2gunfire
 Иначе ,хапвам умерено,вечер леко в ляво...но добре е за сега.Пу,пу да не взема да се урочасам нещо...
 Чикаго,дай някоя рецепта за здравословни десерти,много вкусно ми звучи"целувки със стевия".Да не яхна комбито и да дотърча за целувки...не си ми много далече,да знаеш.

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 13:55 от МЕЦАНКА 2610

# 74
  • Мнения: 266
Значи договорихме се   friendship от понеделник стартира акция" Доматите"   thumbsup, аз смятам да сложа  чесънче  и лукче , нещо лютичко и много подправки  Mr. Green

Ето още една монодиетка   http://www.zajenata.bg/12-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B4-10-%D0%BA%D0%B3-news2582.html

и нея си харесах за след супата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт