Операция на миома!Молба за съвети

  • 317 587
  • 769
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 16 701
Шарки,да,сега разбрах.
А,за снимката при Шефкетова е трябвало да им вдигнеш скандал и лев да не даваш за нея.

При диагностично лапаро ще се видят как са нещат при теб,ти си знаеш.Пожелавам ти здраве,а защо не и една голяма изненада  Hug
Аз едвам дишах, беше ми много лошо под рентгена, само до скандал ми беше, после много внимавах с Шефкетова, не мисля, че професионално е на равнището на Персенска и Стаменов, не съм я назначавала аз в Надежда...най-забавна ми беше санитарката, дето ме квасеше със студена вода за да не колабирам по време на снимката:"Сигурно Господ иска да ти каже нещо, може би не трябва да имаш още деца..."

Повече нищо няма да правя...5 пъти обещавах на мъж ми, че това ни е последния опит, и не си спазвах обещанията, повече не...Ако стане законно СМ, ще се опитам, но друго не.

# 436
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Супер неадекватна реакция от страна на санитарката.
СМ може би стане легално,но не и скоро

# 437
  • София
  • Мнения: 16 701
Супер неадекватна реакция от страна на санитарката.
СМ може би стане легално,но не и скоро
Joy Joy Joy имам още 14 години докато стана на 60 г., да се надявам да съм жива дотогава...

# 438
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Joy Joy Joy имам още 14 години докато стана на 60 г., да се надявам да съм жива дотогава...

 Joy
Важното е,че не губим чувството си за хумор  Hug

# 439
  • Мнения: 76
Момичета,аз бях със субсерозна интрамурална на задната стена на матката, 5 см. След коремната операция нямах проблеми. Може би зависи кой я прави. И не са ми отваряли матката, а са я изрязали от стената.

# 440
  • София
  • Мнения: 87
Карамелиа потърси друго мнение на специалист!Не може да ти казват че си за коремна операция защото не си раждала-абсурд! Аз също не съм раждала и съм оперирана лапароскопски."Уговорката " ни с доктора беше:започваме лапароскопски но ако не се поддаде на "обработка" или кървя много минаваме на коремна.За справка моите миоми бяха 2 интрамуларни  диагностицирани /7 см и 4 см/в последствие се установи че имам още 5 бр субсерозни/ станаха общо 7/и  всички са оперирани лапароскопски.Успех! Simple Smile

# 441
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, и на мен ми предстои коремна операция на миома. Имам 3 броя, от които знам със сигурност, че е едната е от външната страна на матката /субсерозен тип/,но за другите не разбрах д-р. Това, което се вижда на УЗ е, че са с размери 4, 3,5 и  2,5 см. Според това, което изчетох по темата не са чак толкова големи, и не мога да разбера защо ме пращат направо за коремна операция, и защо не може чрез лапаро. На 37 години съм и не съм раждала, имам 2 неуспешни опита ин-витро. Моля дайте съвет. Пациент съм на клиника "Надежда" и ми предлагат там да ме оперират, но това ме притеснява направо да ме режат, и се чудя какво друго мнение да търся.

# 442
  • Мнения: 76
Отиди при специалист в областта за второ мнение,че и за операцията...или при Божидар Славчев или при Горчев във Плевен.

# 443
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Отиди при специалист в областта за второ мнение,че и за операцията...или при Божидар Славчев или при Горчев във Плевен.

Горещо подкрепям

Клиника по репродуктивно здраве или раждане не могат да са толкова добри в операцията на миоми.Не бих им се доверила

# 444
  • Мнения: 2 585
Мен ме оперираха коремно от 4 субсерозни миоми в клиника "Надежда" преди един месец. Към момента съм много доволна, възстанових се много бързо, изписаха ме на 5 -ти ден. Операцията ми я направи д-р Еленчев - онколог, работи и в Плевенската болница заедно  с проф. Горчев. Напълно им се доверих, не съм търсила друго мнение. Д-р Еленчев е специалист точно в тази област - гинеколог-онколог - златни са му ръцете. Горещо ти го препоръчвам!
Успех и много късмет!

# 445
  • Мнения: 7
Мен ме оперираха коремно от 4 субсерозни миоми в клиника "Надежда" преди един месец. Към момента съм много доволна, възстанових се много бързо, изписаха ме на 5 -ти ден. Операцията ми я направи д-р Еленчев - онколог, работи и в Плевенската болница заедно  с проф. Горчев. Напълно им се доверих, не съм търсила друго мнение. Д-р Еленчев е специалист точно в тази област - гинеколог-онколог - златни са му ръцете. Горещо ти го препоръчвам!
Успех и много късмет!
Много благодаря, даде ми малко кураж. Писах ти на лични за още малко подробности, ако е удобно.
Още веднъж благодаря!  bouquet

# 446
  • Мнения: 3 216
fiona76, довери се на д-р Еленчев. След 6 месеца ще си се възстановила и ще имаш успешно забременяване.

# 447
  • Мнения: 7
Благодаря за инфото. Вчера бях на среща с д-р Персенска и ми обясни подробно за какво става въпрос, и защо се налага коремна, а не лапоро. Така, че след 17 дни съм на операция. Реших да се доверя на специалистите в клиниката и да не се лутам по други лекари и клиники. Тук се чувствам спокойна, а и д-р Персенска каза, че ще е на операцията. Най-вероятно ще ме оперира доктор Еленчев. Надявам се всичко да мине добре. Simple Smile

# 448
  • Мнения: 746
И защо се налага коремна операция а не лапаро?

# 449
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
И защо се налага коремна операция а не лапаро?


Да,защо наистина
д-р Еленчев е супер.Оперира и в Плевен.Дано той да ти прави операцията

Общи условия

Активация на акаунт