Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 31

  • 58 446
  • 706
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема.

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 11 747
Ще чакам превода, не съм гледала снощната серия с вас и затова прескачам и коментарите ви.

# 19
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57


Добро утро.

# 20
# 21
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Мистик,

# 22
  • IT
  • Мнения: 3 704
не успях да гледам снощи, но прочетох постовете на Мистик  Hug.
Благодарско за темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 82
  bouquetБлагодаря на Мистик, на Ари, на Соичка  Wink. Хубав ден на всички!  bouquet

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 1 017
МИСТИК, БЛАГОДАРЯ ТИ за превода в ефир !!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 33
Мдамм, от истината боли най-силно и най-дълго. Тъкмо този горчив залък няма да успее да преглътне великолепният султан, при това изречен от устата на любимия му син. Вероятно защото подсъзнателно си дава ясна сметка, че синът му е прав, че погазвйки всички досегашни правила и традиции той всъщност си гледа кефа като с това огорчава любимите си същества. Всичко, в което вярва, е подла измама - самата Хюррем си го признава като "обучава" новата изгора на бъдещия султан - да завърти главата му точно така, както и тя го направи със СС. Не за друго, а за да "владее света". Точно както не погледна децата си вече сума ти време, точно толкова обича и законния си съпруг. Не е случайно, че не са ги показвали на екран отдавна, жената си живее живота, в него няма място за детски грижи, децата са само стока и билет за пътя нагоре за "великолепната" султанка.
Ибрахим действително се опитва да надскочи себе си, дори се пробва да подражава на СС - зарязвайки "бившата" любима и  отдавайки се на ласките на по-млада и по-сочна от нея. Можем ли да го виним - той има красноречив пример в най-близкото си обкръжение, пък и коранът го позволява  Wink
Както самите сценаристи заявиха още в началото на втория сезон настъпиха тежки времена за кликата на Хюррем, а и за самата нея. В крайна сметка, каквото повикало - такова се обадило, на каквото си постелеш - на това и ще легнеш, пък и всичко на този свят се връща...Рано или късно. Така че не чакайте в скоро време да получи реванш, дори и да се стигне дотам, че Мустафа и Махидевран да заминат за Маниса. Едва ли ще се случи в този сезон. Затова пък знаем какъв трагичен край си е заработила сама. Колкото и битки да е спечелила междувременно, колкото и джамии, чешми и т.н да са построени в нейна памет, със сигурност не Хюррем е останала в паметта на хората като любимката на народа. Любимците тя ги е елиминирала още приживе, докато е имала тази възможност.

# 27
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Колкото и битки да е спечелила междувременно, колкото и джамии, чешми и т.н да са построени в нейна памет, със сигурност не Хюррем е останала в паметта на хората като любимката на народа.
Така ли Thinking А коя?  33uu На друга ли е гробницата newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 017
"В крайна сметка, каквото повикало - такова се обадило, на каквото си постелеш - на това и ще легнеш, пък и всичко на този свят се връща...Рано или късно."

Напълно съм съгласна с цитата,но КОИ помогнаха ,КОИ ПОКАЗАХА на Хюрем  как се оцелява в гнездо на оси newsm78 newsm78  За мен една от най-големите  жертви е  Мустафа, той беше захранван с тази отрова от невръстно детенце от майка си,която вече съм убедена първо мисли САМО за себе си...До сега Гюлфем е най симпатичния,най неопетнения и най мъдар персонаж...

# 29
  • Мнения: 197
А на мен ми е интересно как ще реагира Мустафа като разбере по чия вина е загинала първата му наложница. Дали навика ще вземе превес или ще види майка си в по-истинска светлина?
Дали му предстои първи урок - да не бърза да съди или ...

Някой от слушащи в оригинал може ли да каже дали Сюлейман разбра, че Дайе е жива?

Общи условия

Активация на акаунт