90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 175

  • 41 470
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 435
Добро утро на всички,

Записвам се в новата тема! Тинки, благодаря! Hug  bouquet

След въглехидратите, кантара показа малък +, но и чакам МЦ, така че....!
Хайде, връщам се в новата тема, да я изчета!
Хубав ден на всички!

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 913
Тинки   bouquet!След белтъци имам -300гр!Днес бобов з кафе и 2 портокала,за обяд и вечеря ориз с грах и варени картофи!Хбав ден! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 657
veseto, не съм фиданка, боря едни 5-6кг, е може и повече, но предвид факта, че съм минала 40 и си имам и хормонални проблеми, едва ли ще стане. Знам, че и това е причина за бавно сваляне, но пък не може просто да кажа "Ми да, стара съм, в климакс съм, няма да правя нищо". Не ми е в стила да се отказвам. Но 1-2 кг - малко е според мен, защото те просто си варират в зависимост от дните. Абе не знам, чакам съвети от "старите пушки" тук.

# 18
  • Мнения: 1 517
Дами не се отказвай. Понякога организма има нужда от повече време за да привикне към даден начин на хранене .Имаш време а и режима за мен е здравословен тъй че проблемът е нулев Wink
Блякси да те питам аз- виждам новиш зеленчуци, моркови- абе на вас колко време са ви почивките? newsm78 Нашите са по 15 минути и направо нямаме град време. Thinking

# 19
  • Временно
  • Мнения: 788

Записвам се да ви следя,за стимул  Hug

# 20
  • Мнения: 5 060
Блякси да те питам аз- виждам новиш зеленчуци, моркови- абе на вас колко време са ви почивките? newsm78 Нашите са по 15 минути и направо нямаме град време. Thinking

И на нас са ни по 15 минути, но с някои преподаватели се разбираме да започваме 15 минути по- късно и да караме без почивка следващия час, стига той да е с него, разбира се. Това го правим около обяд, за да можем да хапнем  Peace А и те Simple Smile

# 21
  • Мнения: 11 478
Кога успяхме да изпишем една тема?  Laughing Днес съм на плодове, МЦ чука на вратата, така че ще се тегля след него.

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
 car003 айде и аз в новата тема, да не изтърва нещо интересно, като например , че спокойно може да се хапва еклерова торта Mr. Green

Може, що да не може - на вечеря във въглехидратен.  Wink

# 23
  • Мнения: 2
И аз тук, да ви чета по малко, че иначе губя кураж. Омръзна ми да мрънкам, но моля да ме посъветвате - днес е 18 ден и почти нищо - 1-2кг, които си варират. Какво да правя се чудя вече? Уж всички свалят в първа фаза...
Ти колко имаш да сваляш? Не е зле резултатът ти, аз за 29 дни свалих 4 кг. Свалянето зависи от много неща, нужно е време организмът да привикне към новото хранене.
blackisback, тези задушени зеленчуци как ги ядеш без подправки?
Ами и на мен ми е 18 ден и е по същия начин -1-2 кг които варират,а имам да свалям 10кг и не мисля че ще ги сваля до края на режима Sad

# 24
  • Мнения: 5 060
Весе, ми така си ги ям Simple Smile Без подправки. Не ми пречи, даже са ми вкусни Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 795
Ей,аз след няколко посещения във 00 изчистих + от вчера,сега ми остана само този от белтъчния LaughingАй,дано кантара да е милостив след плодовия.
Тинки,мерсаж за темичката и за усилията,които полагаш да я подобриш  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 16
Добро утро Фиданки 

да си дам отчета за вчера:

З: две ябълки;
О: две сусамени пръчки /за сусама незнам дали е разрешен/
В: спагети с доматен сос и гъби и няколко маслини, за които не бях сигурна дали също мога да ям. За десерт си хапнах две купчета шоколад.

Днес ми първия плодов и се надявам да успея без прегрешения.
З: Ябълки,
О: очертава ми се същото
В: мисля да си направя печени ябълки и исках да попитам мога ли да сложа с ябълките и малко орехи без да слагам захар на нищо разбира се?

Много минуси на всички

# 27
  • Мнения: 657

Ами и на мен ми е 18 ден и е по същия начин -1-2 кг които варират,а имам да свалям 10кг и не мисля че ще ги сваля до края на режима Sad
[/quote]
Да се надяваме, че е до нагаждане - може би наистина ни трябва повече време. Няма да се отказвам засега, просто е демотивиращо като не виждаш минусче...

# 28
  • Мнения: 7 055
vaanchoo, с теб заедно сме започнали диетата, на мен също ми е първи плодов. Успех!   bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 30
И аз тук, да ви чета по малко, че иначе губя кураж. Омръзна ми да мрънкам, но моля да ме посъветвате - днес е 18 ден и почти нищо - 1-2кг, които си варират. Какво да правя се чудя вече? Уж всички свалят в първа фаза...
Ти колко имаш да сваляш? Не е зле резултатът ти, аз за 29 дни свалих 4 кг. Свалянето зависи от много неща, нужно е време организмът да привикне към новото хранене.
blackisback, тези задушени зеленчуци как ги ядеш без подправки?
Ами и на мен ми е 18 ден и е по същия начин -1-2 кг които варират,а имам да свалям 10кг и не мисля че ще ги сваля до края на режима Sad
Хоп, и аз така... от 63.800 съм 62.900 а съм на петата четворка... но пък тръгнах на аеробика и искрено се надявам това да раздвижи нещата. На 24 март съм на рожден ден и толкова искам да съм фиданка на този ден, защото самочувствието ми се подобрява, абе, чувствам се човек Wink
Но пък имам време до тогава!
Днес съм БОБОВ и съм на ориз с моркови и праз и салата от червено цвекло-и за закуска и за вечеря !
 М/у другото хубави неща прочетох за червеното цвекло. До сега много рядко си правех салата, но от сега ще му стана фен Wink

Общи условия

Активация на акаунт