90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 175

  • 41 494
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Браво ,  Ника  Grinning Grinning Grinning  bouquet Голям стимул си за мен !

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ника, браво! Страхотен резултат!
Бързо оздравяване на всички у дома!  Hug

# 707
  • Мнения: 16
Малеее Ника ти направо ме разби аз избщо не чувствам да отслабвам, е разбира се съм едва на 9 тия ден, но ти си адски стимул. Браво на теб!!! newsm18 newsm18 newsm18

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 618
darina_pancheva, според мен си направи една хубава 90-дневна диета и ще махнеш излишните килограми.
Доколкото ми е ясно, постите се правят с друга цел, а именно пречистване , а не с цел отслабване.
Мисля, че не е редно да съчетаваш пости с диета. Изкарай диетата като имаш желание да отслабваш, а не използвай постите за претекст.  Сама си избери, но това меню не е никак за белтъчен ден, ако я караш по правилата. Не може ядки в белтъчен, яж соеви продукти ако ще караш режима. Peace
 Успех, каквото и да предприемеш  Hug

Ника, поздравления мила  bouquet

# 709
  • Мнения: X
 Hug Ника, със здраве да си ги задържаш новите кг занапред!

darina_pancheva
, според мен съвета на Румяна е много хубав.   bouquet

# 710
  • Мнения: 35
Тъй като съм от новите, много бих искала да знам Ника, за колко време успя да ги смъкнеш толкова много килограми? Embarassed

# 711
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Ника супер много добри резултати.
Аз имам един много глупав въпрос /извинявам се ако изнервя някой/ Утре ми е воден и искам да питам трябва ли да закусвам или не. Според мен не трябва да ям сутринта плод, ама вие казвате да не се изпуска закуската, че нещо си правила. Питането е утре да ям ли ябълка или не?

# 712
  • Мнения: 97
Добър ден и от мен. След вчерашният плодов най-накрая 64кг  Flutter Остават ми някъде 12 дни до втори плодов. Втори цикъл-2кг, иска ми се още поне 2 и да станат 11 кг след втори воден  Confused
Днес белтъчен:
з:две мандаринки
о:краставица, домат, 100г кашкавал
в: същото, но наполовина
Твърдо съм решена вече да карам едно и също на обяд и вечеря. В първият цикъл така бях започнала и свалих 7кг. Знам, че през вторият и третият се забавят нещата, но ще бъда стриктна. Защото много ми се иска поне да се доближа до желаните -18кг, които искам да сваля.
 newsm10
Ника супер много добри резултати.
Аз имам един много глупав въпрос /извинявам се ако изнервя някой/ Утре ми е воден и искам да питам трябва ли да закусвам или не. Според мен не трябва да ям сутринта плод, ама вие казвате да не се изпуска закуската, че нещо си правила. Питането е утре да ям ли ябълка или не?

За закуска във воден ден само чаша вода- топла или гореща, както я обичаш  Mr. Green

# 713
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
А кафенце без нищо

# 714
  • София
  • Мнения: 85
Да ви кажа досега не бях разглеждала снимките на първа страница и сега като го направих, направо останах без думи... Shocked Аз си знам, че режима действа, миналата година свалих седем кг за целия цикъл и си станах пак 50кг. Но сега след като родих преди 2 месеца, за сваляне имах поне 15 кг. Стартирах 69.8 и в момента съм 65.8 само за 15 дни, направо не мога да ви опиша коооооооооооолко ми е готино!  Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 85

Водния ден си е воден - вода и нищо друго!

# 716
  • Мнения: 3 829
Може и 2 кафенца без нищо ако искаш Wink
Аз плодувам по план и чакам утрешния воден с нетърпение.
В постите за белтъчен можеш спокойно да хапваш тофу сирене.Ядките не са удачни наистина.Успех  bouquet
Ника,поздравления  bouquet

Водния ден си е воден - вода и нищо друго!
Защо? newsm78 Аз пия кафе,неподсладен чай,както и повечето тук и не виждам проблем в това Peace

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Чай и кафе без мляко и захар може във водния.  Peace Може със стевия.

# 718
  • Мнения: 97
Чай и кафе без мляко и захар може във водния.  Peace Може със стевия.
И аз си пия кафе във всички дни- по две даже  Wink

# 719
  • София
  • Мнения: 85
Ами помня, че го коментирахме миналата година като бях на режима и със сигурност така съм го правила, вода, вода и пак вода... Sick Извинявам се в такъв случай, не исках никой да подвеждам!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт