Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
MariyaS , предложението ти за заглавие е страхотно, а за модела на количката, на която си се спряла направо нямам думи - невероятна е.
Мама Рая, честита ти придобивка и твоята количка изглежда готина и функционална.
Някой питаше за гърдите, мен още си ме болят и още си растат и повярвайте ми никога не съм имала такъв бюст, дори и при първата ми бременност, чак не се понасям така, обаче мъжът ми е много доволен  Embarassed

# 736
  • Мнения: 11
Мен пък всичко ме боли  Sad, дори ощи си  Sick сутрин, като ритуал ми е ! Отдавам го на факта, че Може би  Naughty бебораната ще има косичка, но знае ли се! Мамчета гласувайте за да може до края на деня да пуснем новата ни темичка  Hug  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 0
Мен ще ме включите ли на 1ва страничка в новата тема.Пьрва бременност,на 24години,термин 12.07  stork-girl .Предварително благодаря Simple Smile

# 738
  • Мнения: 59
Здравейте мамчета днес се събудих много тъжна,не знам защо но не мога да приема,че ще имам момче даже си поплаках толкоз исках момиче.Даже се някак имам чувството че няма да го обгрижвам толкоз не знам,много ми е тъжно.Ще кажете че съм луда,но това чувство идва от само себе си искам да мине но само за това мисля.Искам да мине това усещане,извинявайте трябваше да споделя.Лек ден мили мамчета. HugУжасна съм.Дано с идването на бебето се променят нещата. Praynig

# 739
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен...ужасно е навън пак захладня ooooh!
рали,не се тревожи и аз като теб си седя само вкъщи,защото таткото ни е много строг и не ни дава и да дишаме даже,но си е прав заради първата несполу4лива бременност Sad
Аз все още огладнявам много,но като хапна 2 залъка и се наяждам,незнам защо е така...щастлива съм от 2 седмици усещам бебо да ме побутва и през деня и през нощта и нямам търпение да излезе за да му го върна с прегръдки  Laughing
Извинявам се много но съм се объркала,естествено 4е имам предвид 2ра ФМ... Grinning
Ние също се 4удим още за коли4ка newsm78,затова помагайте !!!

# 740
  • София
  • Мнения: 15
Вики вени , не се тревожи толкова ,като му видиш ли4ицето и ще забравиш дали е моми4е или мом4е...сигурна съм !Помисли за положителните страни поне няма да трепериш да не го изнасилят някъде по улиците ,4е в какъв сжят живеем не ми се мисли  ooooh!
Аз също исках моми4е но сега съм щастлива след като о ткрих и добрите страни на мом4енцата,силни са,смели и не толкова крехки ,пък да даде господ второто да ни е моми4енце,4е да се порадваме и на двете  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 679
viki_veni знам, че ти идва отвътре, но я се стегни  Hug, важното е, че е живичко, здравичко, пола е проблем само в нашите мили главици. Преди известно време и Анчелоти (която зачезна някъде), беше изпаднала в такава криза. Ще ви разкажа историята на баба ми, и тя като вас много е искала момиче, но съдбата я дарява с 3 момченца, по стечения на обстоятелствата губят едното, та остават две. И цял живот моята бабка се е терзала, защо няма момиченце. Обаче на този свят се появяваме аз и сестра ми, в момент в който баба ми все още е дейна, неработеща и тя така ни заобичва и помага на мама да ни отгледа, тя ме е научила на толкова много неща - плетене, шиене, готвене, шиене на гоблени, въобще на каквото се сетиш. Като поотраснахме започна да казва така: "Никак не съжалявам, че не съм имала момичета като млада вече. Нито съм щяла да имам силите, нито времето да им обръщам такова внимание и да ги обгрижвам така както внучките си". За това не го мисли сега, никой незнае живота какви изненади му е приготвил и как всичките ни желания и мечти се сбъдват в най-подходящите моменти за нас  Hug

# 742
  • Мнения: 6
Благодаря, че сте ме добавили на първа страница.
 viki_veni, не бъди тъжна, отразява се на бебчо. Може да са сбъркали на прегледа. Ти как го чувстваш? аз и двата пъти бях сигурна, че е момиче.  Grinning

# 743
  • Мнения: 59
БЛАГОДАРЯ ти laciara_23,но ас имам едно момченце и много се надявах а за трети опит и не мисля.Защо не съм щастлива а толкоз искам да изпитам радостта която изпитвате вие.Даже спрях да мисля за покупки за бебо,то не ми е виновно знам,живо и здраво да е пък ще се боря с емоциите си.А дори и последната ми надежда да грешът умря. Но дано се пооправя тези дни. Praynig

# 744
  • Мнения: 59
Сякаш имам осещането,че ще е момиче но няма как да збЪркат на ФМ.хезнам ето пак се расплаках.Моляви даите савет дори не съм яла днес искам да се оправя.

# 745
  • София
  • Мнения: 15
разбирам те напълно,нормално е след като първото е мом4е да искаш толкова моми4е,аз също ще съм като теб вероятно ако после и второто е пак мом4е...но дотогава има време Crazy
Да не би просто в момента да ти е зна4ително по тежко понеже си изпаднала ж някаква депресия ,а после да отмине и да се по4увстваш по добре и да свикнеш с мисълта?а и не си ли мислила за трето?На мен например това ми е ме4та,и единствено бих те посъветвала да не избързваш с мъката ,защото бог си знае работата и може да те дари и с моми4енце след това... Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 15
А и другото което съм забелязала е 4е когато са две мом4ета едното винаги е по плахо,по крехко и нежно като моми4е...винаги децата играят разли4ни роли в семеиството,затова не се ядосваи от сега,нека е живи4о и здрави4ко пък като се появи ще видиш как ще си промениш мнението Naughty

# 747
  • Мнения: 59
Много ви благодаря момичета за подкрепата,дано е само депреия но се самнявам.Толко бях обедена че е момиче че направо рухнах като ми казаха,а на ФМ няма грешки доколкото знам.ЯД ме е че не мога да испитам радост.

# 748
  • Мнения: 12
Здравейте мамчета днес се събудих много тъжна,не знам защо но не мога да приема,че ще имам момче даже си поплаках толкоз исках момиче.Даже се някак имам чувството че няма да го обгрижвам толкоз не знам,много ми е тъжно.Ще кажете че съм луда,но това чувство идва от само себе си искам да мине но само за това мисля.Искам да мине това усещане,извинявайте трябваше да споделя.Лек ден мили мамчета. HugУжасна съм.Дано с идването на бебето се променят нещата. Praynig
   това което прочетох ми напомня на миналата брем. когато разбрах че няма да е момиче направо не го исках идваше ми отвътре гледах да не мисля така ама идваше отвътре

# 749
  • Мнения: 2
zarady ИХаа, много се радвам. Малки сладури...много ги обичам тези душички Party
viki_veni, не когато го родиш, а още след седмица ще си свикнала с мисълта и така ще си го заобичаш и чакаш. И аз като теб бях като втрещена когато разбрах, че не чакам момче но ми трябваха точно два дни. Даже ако сега ми кажат, че не е момиче ще се разсърдя и то много. Аз повече бях разочарована от собствената си интуиция по въпроса. Голям инстинкт имам - няма що Joy

 Аз да ви се похваля, че днес си купих две нови туники. Татко ми купи още две като подарък за утре и брат ми купил една и съм много доволна с пет нови дрешки. Някоя мама беше споменала, че се облича само с клинчета и туники. Е, и аз така бях решила като си мислех, че няма да ми се наложи да си купувам нови. Но моите са все по тялото и вталени и в един момент, когато се погледнах в профил  Shocked....че аз приличам на някаква недъгава буква "S". Един корем напред и едно дупе стърчи назад  #ShockedМалеее...много зле. И новите са страхотни, леко разкроени и много умело прикриват. Много съм доволна Grinning newsm44  Е едната е при шивачката за малка корекция на ръкавите....другата татко я взе, че да ми я даде утре ( сладур )...третата е по поръчка, че тази която беше в магазина беше запазена за някаква мацка, а четвъртата си остана в брат ми и той утре да ми я подари (нея той сам я е избирал....хихи, татко не е толкова смел Mr. Green). Все пак петата си е в мен и ще имам нещо ново за обличане за утрешния празник.

Общи условия

Активация на акаунт