Пепел от рози по БТВ - 6

  • 59 576
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
Eто и едно клипче от мен не съм го правила аз но се надявам да ви хареса  Hug

# 721
  • Мнения: 27
ferina  Hug,искаме ,искаме hahaha

Аз пак да ви бомбандирам с въпроси!Очите ми изтекоха да се ровя в гогъл,та помагайте
-Коя е приятелката в реалния му живот?/да му видя вкуса Mr. Green/
-С този сериал ли изгрява звездата му с целия си блясък в ТР?
-свършил ли е вече сериала там??

Аз като по-нахална ще се опитам да ти отговоря. Аз също бая време се рових тук и там да открия нещо интересно, но нищо съществено няма. Има документирана само една снимка и то доста отдалеч и в гръб на Енгин, на която той се гушка с някаква манекенка, но не знам точно какви са им отношенията. Според него са само приятели. Има и предишни роли в Брак с чужденец (където не  съм го забелязала), а освен в този сериал има и силна роля в един друг Ако бях облак, който не го дават по БГ телевизия. Но там ролята му е коренно различна, както и визията му. Сериала ни се снима все още мисля, че до лятото.
Обаче докато пиша и Ферина ме изпревари като по-оправна, даже и снимката намери.  Peace

# 722
  • Мнения: 27
ferina  Hug,искаме ,искаме hahaha

Аз пак да ви бомбандирам с въпроси!Очите ми изтекоха да се ровя в гогъл,та помагайте
-Коя е приятелката в реалния му живот?/да му видя вкуса Mr. Green/
-С този сериал ли изгрява звездата му с целия си блясък в ТР?
-свършил ли е вече сериала там??

Джансу някоя си, манекенка, поне нея я спрягат за гаджето му




Хич не му ходи на момчето тази девойка. Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 10
Аз доколкото знам сериала не е свършил.Дори все още го снимат доколкото аз знам.Иначе Енгин и аз съм го гледала с Брак с чужденец но от там до тук наистина е извървял доста път .

# 724
  • Мнения: 580
Ама моля ви момичета, по-полека с наш Керим, тук си има ред. Не обичам да повишавам тон, но се наредете на опашката.
 hahaha hahaha Joy Joy

# 725
  • Мнения: 0
И после да не кажете, че го пазя само за себе си  Mr. Green Ей ви го на, обаче давайте по полека, все пак да си имаме уважението  Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 27
Eто и едно клипче от мен не съм го правила аз но се надявам да ви хареса  Hug

Благодаря malko_angel4e,   bouquetмного са сладки. Това са кадри от серия, която е много напред. От по-хубави времена.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 newsm78 Аз често ходя на поправителен в първите серии. Май сме ги виждали гърдите на Керимчо.





# 728
  • Мнения: 10
Аз лично не съм на опашката Laughing
А аз имам един въпрос за размисъл защо Мукито е такава злобарка направо тази жена ми е толкова противна .В началото си помислих че и тя е преживяла и тя нещо подобно като Фатма но като съдя и по себе си просто няма как защото едно момиче преживяло това ще изпитва не женска солидарност ами незнам какво .Защото едно да изпитваш женска солидарност друго е да си го преживял и да си усетил същата болка и да са те осакатили емоционално .Такаче все още търся причина за противното държание към Фатма и май все повече клоня към това че тя просто си е лоша и жестока .

# 729
  • Мнения: 27
И после да не кажете, че го пазя само за себе си  Mr. Green Ей ви го на, обаче давайте по полека, все пак да си имаме уважението  Joy Joy Joy


search search search search Добреее, става, но няма да е лошо да му подарим една картичка за фитнес, малко да натрупа маса младежа.  newsm08 newsm08

# 730
  • Мнения: 0
На мен лично ето тази тяхна снимка ми харесва много  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 580
Малко ангелче, моля те, недей го споменавай, ние(който е чел) знае. Миличка ние тук се шегуваме, а така, като кажеш, се чувствам като Муки, с нейните пошли подмятания.

# 732
  • Мнения: 10
olenka63 Просто ми е интересно дали тази жена има някаква причина за ужасното си държание специално към Фатма а и към всички останали.

# 733
  • Мнения: 27
*¨*morski_briz*¨*,  newsm09 newsm09 newsm09тези снимчици по-добре стоят, сякаш. Семейният живот на Керим не му се отразява много добре.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 2 973
olenka63 Просто ми е интересно дали тази жена има някаква причина за ужасното си държание специално към Фатма а и към всички останали.
Има причина, слънчо, и ще я разберем тази причина, макар че дори и като зная  newsm78 аз пак продължавам да и се чудя защо прави така. Вярно е, че в много от случаите предусеща нещата и понякога, имам чувството, че без да иска даже помага.

Общи условия

Активация на акаунт