Дидим

  • 199 996
  • 521
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 377
На мен Веноста не ми хареса особено. Изобщо ътози тип хотели не ми допадат. Обичам градини и бунгала и за това избираме Палм Уингс, пък и на 10 мин пеш от града..

# 331
  • Русе
  • Мнения: 7 090
На мен Веноста не ми хареса особено. Изобщо ътози тип хотели не ми допадат. Обичам градини и бунгала и за това избираме Палм Уингс, пък и на 10 мин пеш от града..
И ние ще сме там от 11.06. Wink

# 332
  • Мнения: 1 377
На мен Веноста не ми хареса особено. Изобщо ътози тип хотели не ми допадат. Обичам градини и бунгала и за това избираме Палм Уингс, пък и на 10 мин пеш от града..
И ние ще сме там от 11.06. Wink
Супер сме доволни от мястото.. Ходила ли си преди.. Ето ти малко снимки от там..

https://m.facebook.com/LeniMaslarova/albums/10208266209151975/?ref=bookmark

# 333
  • Русе
  • Мнения: 7 090
На мен Веноста не ми хареса особено. Изобщо ътози тип хотели не ми допадат. Обичам градини и бунгала и за това избираме Палм Уингс, пък и на 10 мин пеш от града..
И ние ще сме там от 11.06. Wink
Супер сме доволни от мястото.. Ходила ли си преди.. Ето ти малко снимки от там..

https://m.facebook.com/LeniMaslarova/albums/10208266209151975/?ref=bookmark
Не, не сме ходили. В Палм уингс Кушадасъ сме били два пъти и не се съмнявам, че и в този всичко ще е на 6. Де що има снимки и клипове из нета съм ги изгледала Laughing Оня ден и на страницата си във Фейсбук сложиха линк към страница с клипове и ги изгледах и тях Crazy
Оо, тези снимки съм ги гледала... някъде Wink

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 21:55 от viki_1974

# 334
  • София
  • Мнения: 102
За мен в Дидим има само един хотел и той е ВЕНОСА  Hug

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За мен в Дидим има само един хотел и той е ВЕНОСА  Hug
В кои други в Дидим си била?

# 336
  • София
  • Мнения: 102
Palm Wings ,който не е лош ,но Веноса е един клас нагоре .
За другите хотели в Дидим слушах отзиви от туристи ,които пътуваха с нас в автобуса и не бяха особено доволни.Най-много оплаквания имаше от BUYUK ANADOLU DIDIM RESORT 5*,но аз нямам лични впечатления от този хотел.

# 337
  • София
  • Мнения: 11 134
Бягайте от Боюка, лично се опарих. Назад в темата съм писала подробности.

# 338
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В темата "На море в Турция" има един обстоен коментар за хотел Aquasis, Дидим.
Предполагам, че ще е полезен и за списващите тук (аз така и не разбирам защо изобщо я има тази тема, но модераторите си знаят): http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=914337.390;topicrefid=20

# 339
  • Мнения: 21
Здравейте, ние със моят съпруг тази година решихме да почиваме на Didim, ХОТЕЛ MAJESTY CLUB TARHAN 4*. Пътуваме на 27.05.16 със ТА Емерлд Травел.Надявам се времето да става за плаж.Ще бъда благодарна, ако някой  даде мнение за хотела и престоят.

Чакам отзиви за хотела, ние мислим да пътуваме на 13.09 Simple Smile

# 340
  • Мнения: 21
Имам въпрос, за пътуването със самолет.Колко багаж влиза в цената. Понеже сме с дете на 1.4 количката в багажното ли отива или стюрдесите я прибират.Каква храна мога да му взема. И как разбираме кой ни чака на летището за трансфера до хотела?

# 341
  • Мнения: 63
Хора, НИКОГА не хоете в buyuk anadolu didim resort, това е най-смотаня хотел в който съм пребивавал в Турция. Пълна пародия, ПЪЛНА!!! Всичко му куца. Не ходете там.

Подкрепям с две ръце. Вчера се върнахме  оттам. Хотелът реално отговаря на 3 звезди + голям басейн. Стаите са добри, басейнът също и с това се изчерпват плюсовете. Чистят стаите всеки ден, но ваната не я измиха нито веднъж.
Храната отговаря на 3 звезди - салатният бар става, останалото е от най-евтиното - на закуска един вид колбас, 1 вид сирене и кашкавал; месо почти няма, да не говорим в какви количества ти слагат - едната вечер имаше пиле на грил, готвачът разряза 1 горно бутче на две за двама души, ние не си тръгнахме и той отряза още 1 бутче на 2 и само дето не ни изгони. Сладките неща са с нишесте, вкл и повечето торти.
На бара на басейна коктейлите за турците са без пари, на българите искат по 10 лири. Бар на плажа няма.
По цял ден кънти яко чалга, българска. Аниматорите са много слаби.
Отношението също не е добро. Последната нощ ни бяха мушнали под вратите бележка, че ако не освободим до 11ч ще ни глобят (в правилата на хотела, в договора ни с агенцията, във ваучъра за настаняване, навсякъде си пишеше 12ч). Някои хора им се вързаха. Жалко изпълнение.
В събота като дойде новата смяна лоби бара отвори с 1 час по-късно - да не би някой да си сипе безплатно кафе вместо да му вземат 4 лири.

Като цяло хотелът не струва.
не съм съвсем съгласна, тъй като почивахме там през май и нещата бяха далеч по розови, от това което е коментирано в последния пост.вана нямахме и не мога да коментирам, но стаите чистеха всеки ден, кърпи се сменяха нон стоп, както и тези за плажа си ги сменях по два три пъти в деня, предвид, че бяхме с дете на година и половина. стаята я освободихме със закъснение и нямаше никакъв проблем. за анимацията не мога да кажа, кой знае какво, че детето лягаше рано и ние си гледахме филми на лаптопа с питие в ръка. за храната, да не отговоря на 5 звезди, както и хотела е 4, но като се има предвид, че това е хотел на турските миньори и синдикати, то бе доволна.  плодовете куцаха, но и за парите които се предлага хотела е поносимо. да всеки има право на мнение и претенция, тъй като плаща, но е добре да се сравняват нещата и от другите страни, а не само  еднозначно. Веноса също е 5 звезди, но цената е двойна, а храната не е в пъти повече по добра, но това е и въпрос на вкус.

[/quote
Здравейте на всички, за пръв път пиша в темата. Харесала съм си този хотел, по принцип не се влияя от чуждо мнение, защото съм забелявала, че никога хората не са на едно мнение, всеки си има различни критерии по които си избира хотел. За хотела в Тасос имаше лоши коментари от българи, а ние останахме страшно доволни, даже се чуваме често със собственика на хотела (съжалявам за лекото отклонение, просто давам пример). Та хотела е избран, от началото на сезона има много добри коментари в боокинк, ние сме резервирали през тяхната система с 56% отстъпка и ще пътуваме със добствен превоз. Въпроса ми е свързан по скоро с времето и до колко водата е топла в морето и басейните, понеже съм с малко дете? Ние ще пътуваме живот и здраве на 28.06-05.07 мислим да направим по една допълнителна нощувка по средата на пътя, така че приемам съвети за нещо евтино и съответно кое градче бихте ми препоеъчали. Горе долу гледам да минем 500-600 км от Враца и да пренощуваме. Благодаря предварително

# 342
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.

Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.

Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.

# 343
  • София
  • Мнения: 11 134
Няма нужда от 3 повторения, аз лично и от едно прочитане те разбрах.  Wink

# 344
  • Мнения: 63
Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.

Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.

Хотела не се харесва защото е тип соц. мастодонт.
Има тънкости в харесването.
Важно е примерно за десерт да има баклави , кадаифи , торти  друго е кремчета Йоткер.Едно е хек и пастърва , друго е дорадо , сий басс , октоподи , калмари , шримсове , туна и суорд фиш , едно е да пекат пред теб агнета , дюнери , пидета ............... , друго е да ти вадят тави от конвектомата.


Добре де как е възможно в Турция в хотел в който летуват 80% турци да не предлагат баклава, дюнер и гьозлеме, струва ми се някак си нереално. Според мен в началото на сезона се представят много добре с храната, защото в момента в боокинк за последните 2 седмици има страшно хубави отзиви от различни националности, немци, французИ, англичани и един бг коментар. Аз като знам тук В Бг какви пари давам за олл инклузив и има само домати и краставици и всеки ден на закуска яйца, пържени филийки, масло, маслини, чай... Не смятам, че турците ще се изложат повече. Ние в същност не сме изобщо претенциозни, не търсим лукс, а по скоро изгодна цена, защото правим едно ранно море в чужбина и после в бг още 1-2 за това гледам главно цената и да е с прости нормални условия. Да е чисто, приятно, плажа да е подходящ за малки деца, на близо да има градче или селце с типичните за тях сергии и ресторанти, басейна да е чист и така... Цената за 2-ма възрастни и дете на 2 години и 9 месеца е 950 лева за 7 нощувки, ако може да предложите по хубав хотел за същите пари и атракции с удоволствие ще погледна, но не и повече от 1000 лева. Ще пътуваме със собствена кола. Направи ми впечатление, че е посочено че има интернет в целия хотел, докато в тези уж скъпите и луксозни хотели само в лобито.

Общи условия

Активация на акаунт