Интимно!

  • 5 841
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Пола,ще ти дам и аз един съвет,тъй като съм козметичка.
Значи....
При мен като дойде бременна жена за пълна прчиска най-ме притеснява да не я заболи и от това да получи контракции.
Но ти щом успяваш да издържиш на болката от епилатора значи няма да ти е проблем да си направиш кола маска.
Колкото до косъмчетата дето можели да растат на вътре след
епизиотомия....няма такова нещо.Риска е абсолютно един и същи без значение дали ги махаш с кола,с бръсначка или с крам депилатоар.Разликата е,че с колата не ти поникват за два дни и при евентуална епезеотомия си спестяваш сърбежа и невъзможността известно време да се бръснеш.
Така,че най-удачния вариант,ако не те притеснява,че боли леко е кола маската.

Ух,пак се отнесох.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Teya
най безопасно и безболезнено в този момент е дипелатоара.
използвай на VEET.имат приятен аромат и след 5 минути си като бебе.просто намазваш,из4акваш и се изкьпваш. Sunglasses


С две ръце съм "ЗА"! Аз постъпих по същия начин и сега пак така ще направя....Ооох, а като си помисля за кола маска точно на това местенце....и ми настръхват ноктите на краката...

# 17
  • Мнения: 289
Абе, жени, мен не са ме бръснали навсякъде. Каквото си имах  по венериния хълм, то си остана. Бръснаха ме частично, само най-най-отдолу между краката, отстрани на срамните устни, с две бързи движения, бръс отляво, бръс отдясно и това беше. На който не съм му се разчекнала след раждането, че да види обръснатото, изобщо не е познал, че съм бръсната. Вярно, че аз раждах в Чехия, но и така ми е чудно, да махат ВСИЧКО... тук не е така...

# 18
  • Мнения: 1 517
Какво толкова му мислите на това... За няма и две минути ви оправят в болницата. Поне при мен беше така. Даже си носех самобръсначка, но те имаха по-остра. И да, махат всичко.
Но как понасяте кола маска на това място... не знам.  Shocked То на краката боли, че там ли...

# 19
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Teya
най безопасно и безболезнено в този момент е дипелатоара.
използвай на VEET.имат приятен аромат и след 5 минути си като бебе.просто намазваш,из4акваш и се изкьпваш. Sunglasses


Ха, супер. Аз ползвах веднъж на VEET, тоест мислих да ползвам, но така "ухаеше", че ми стана лошо Sad Но пък беше мнооого отдавна. Ще си купя пак, явно са им оправили аромата  Embarassed

Мерси за идеята Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17 407
И аз съм за депилатоара.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Altie
Цитат на: Teya
най безопасно и безболезнено в този момент е дипелатоара.
използвай на VEET.имат приятен аромат и след 5 минути си като бебе.просто намазваш,из4акваш и се изкьпваш. Sunglasses


Ха, супер. Аз ползвах веднъж на VEET, тоест мислих да ползвам, но така "ухаеше", че ми стана лошо Sad Но пък беше мнооого отдавна. Ще си купя пак, явно са им оправили аромата  Embarassed

Мерси за идеята Simple Smile


Пробвай на Арома, мирише добре, не е скъп- лев и нещо за два пъти и качествен. Според мен е по- добър от Виит.

# 22
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Здравейте и от мен!
 Това за "прическата" и за тези, които ще раждат със секцио ли се отнася? Тъй като ми предстои, а не знам нищо по въпроса, ще съм ви благодарна за отговорите. Wink

# 23
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Как кола маска или епилатор бе хора!!!! Че на това място жив човек може ли да изтърпи такова нещо? Честно да ви кажа аз имам чувството че ако пробвам ще си отлепя и кожата Shocked

# 24
  • Мнения: 192
Цитат на: Altie
Цитат на: Teya
най безопасно и безболезнено в този момент е дипелатоара.
използвай на VEET.имат приятен аромат и след 5 минути си като бебе.просто намазваш,из4акваш и се изкьпваш. Sunglasses


Ха, супер. Аз ползвах веднъж на VEET, тоест мислих да ползвам, но така "ухаеше", че ми стана лошо Sad Но пък беше мнооого отдавна. Ще си купя пак, явно са им оправили аромата  Embarassed

Мерси за идеята Simple Smile
Даам и аз същото използвам и съм доволна thumbsup

# 25
  • Мнения: 2 641
da se vklucha i az po temata. Sigurna sma che nai dobria variant preid razdane e kolata maska. Ne boli tolkov asled parvite 1 -2 pati osven tov amoze d ase napravi chastichno - 2-3 dena po malko a ne na vednaj. Tova e nai dobre stoto kosmite iznikvat sled dosta vreme i ne se zabivat v kozata, kakto stava pri brasnene. Az obache ste si napravia kola v nachaloto na 9 mesec a sega karam kak doide, stoto n emi se ste ot bolkata, koiato pri men e malka, no da stane nesto s bebeto. A arabkite si praviat kola na chialoto tialo - ot/do. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: nadi_n
Здравейте и от мен!
 Това за "прическата" и за тези, които ще раждат със секцио ли се отнася? Тъй като ми предстои, а не знам нищо по въпроса, ще съм ви благодарна за отговорите. Wink


Подкрепям въпроса. При секциото нали те режат отпред ниско на корема? Значи няма нужда от "прическа" навсякъде. Или има?  Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 3 664
И за секциото важи. Няма прическа.

# 28
  • Мнения: 5 228
И при секцио трябва обезкосмяване - не знам защо.

# 29
  • София
  • Мнения: 750
Цитат на: Valka
Как кола маска или епилатор бе хора!!!! Че на това място жив човек може ли да изтърпи такова нещо? Честно да ви кажа аз имам чувството че ако пробвам ще си отлепя и кожата Shocked


Е и аз така в началото си мислех, но веднъж стиснах зъби и при козметичката - за 20 минути бях готова, всичко махна - е боли, но не чак толкова - търпи се. Вторият път дори не усетих - много по-бързо и безболезнено - за кола маската съм с две ръце.

НО да си призная честно сега ме е страх наистина да не се получат контракции и за това спрях с този вид обезкосмяване.
Имам опит от първия път - като ти порасне тумбака въобще не става да се обезкосмяваш сама - поне аз не се справях - но има време за тогава ще мисля - но маже би пак на кола маска ще се спра.
Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт