Нарекох те Фериха ~ 110 ~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 24 786
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201




# 16
  • Мнения: 2
Здравейте! Честита нова тема! newsm51 newsm51 newsm51

# 17
# 18
# 19
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Данчето Титикова харесваше Баръш Кълъч, нали - това е за нея:



# 20
  • Мнения: 21 201
Реших да попреведа малко, но няма влизане във Вики. Явно, ще трябва да изчакаме.
Първото клипче, което е с днешна дата е от АО извън кадър. Чаги се е развихрил. Joy
http://fr-fr.facebook.com/pages/Ad%C4%B1N%C4%B1-FeRiHa-KoYduM-Em … a/189746771075410

# 21
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Обаче никой да не ми казва, че малките жени не стояли добре до висок мъж и че имали нужда от подставка - в АО Чаги имаше стройна и хубава партньорка, нямаше нужда от дървено трупче под нея, нооо "близначката" му (Йозге Пиринчджи) стоеше до него по-добре, по-крехка и елегантна сякаш.

# 22
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Реших да попреведа малко, но няма влизане във Вики. Явно, ще трябва да изчакаме.
Първото клипче, което е с днешна дата е от АО извън кадър. Чаги се е развихрил. Joy
http://fr-fr.facebook.com/pages/Ad%C4%B1N%C4%B1-FeRiHa-KoYduM-Em … a/189746771075410
Гооолем певеце, гооолемо нещо Joy Joy Joy

Сайта зарежда бавно, но ще се оправи скоро. Peace

# 23
  • Мнения: 2
Честита  ни  нова  тема Тинче, Виле  мн ви  благодаря за прекрасната  ни юбилейна тема newsm51 smile3525 newsm51 а  колажа е станал много красив, направо цял ден  да си го  гледаш  Heart Eyes


И аз гласувах ,че Раза няма да намери брачното свидетелство. И  на  мен ми се струва че няма да се  научи толко лесно за  тази  женитба 

Лека  нощ на  лягащите

# 24
  • Мнения: 12 719
Реших да попреведа малко, но няма влизане във Вики. Явно, ще трябва да изчакаме.
Първото клипче, което е с днешна дата е от АО извън кадър. Чаги се е развихрил. Joy
http://fr-fr.facebook.com/pages/Ad%C4%B1N%C4%B1-FeRiHa-KoYduM-Em … a/189746771075410
Гооолем певеце, гооолемо нещо Joy Joy Joy

Сайта зарежда бавно, но ще се оправи скоро. Peace
Трябва скоро да убеди кака Селин да издадат албум с песни и танци  hahaha hahaha страшен е  hahaha hahaha

# 25
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Лека нощ Hug Hug Hug

# 26
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
"Прошката е уханието, което виолетката оставя върху петата, която я е стъпкала " Марк Твен


Днес , според Православният Християнски календар, е Сирни Заговезни или Прошка ! Денят, в който молим за опрощение на греховете си най- близките си, денят, когато получаваме опрощение ( дай Боже !) и за нашите собствени грехове ! - това го копнах от ЗП , но мн ми хареса мисълта Peace


Приятели- семейство, прощавайте ако съм ви обидила или наранила волно или неволно с нещо.Никога не е било умишелно, но за жалост ние хората сме такива , че понякога се нараняваме без да го искаме. Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 01:09 от ·٠•Sasy•٠·

# 27
  • Мнения: 180
Добро утро HugДа започнем деня си с усмивка,защото усмивката е заразна и с чаша горещо кафенце Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Добро утро  Hug Hug Hug
При нас на този ден правим баница заповядайте  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 2
Добро утро мили фемирки  Hug Hug Hug

Меги,мерси за кафето Хриси, мерси за баничката   newsm51 smile3525 newsm51

Хубав и  усмихнат ден  на  всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 09:45 от ˙·٠•♥poliemil♥•٠˙

Общи условия

Активация на акаунт