Страхливо момиченце ?

  • 2 205
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 350
грешка, благодаря, ще го оправя.
физиологичен разтвор

# 16
  • Мнения: 21 275
в такъв случай налагай режим не на детето, а на бабата. ако това прекалено суетене около детето ти те притеснява.
разбирам ги и бабите, всеки си има свой акъл и него слуша.
да ти споделя, аз като 'командировам' някого лепвам на секцията 3 бележки - една за яденето - какво да яде през деня (естествено колкото иска и т.н.това си го обясняваме), една за режима - горе долу кога ядене, спане, на гърне, книжки, игра и т.н. и една - напомнянки за физ.разтвор, да проверяват да не е врътнала копчетата на радиатора  Joy
хубавото е, че по повечето въпроси имаме еднакви разбирания и малката се чуства добре.
рискове от разни глупости винаги има, и при нас, и при тях.

Добра идея,ама тя прави,каквото си иска,понеже майка ми почина като бях дете и сега е само тя и дядо й,не са лоши,но прекалено й бдят ,даже оня ден видях че й е пасирала яденето ... а е голяма,иначе и нашата изключва копчетата на печката  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 15 379
Според мен няма от какво да се тревожиш.
Щом се оправи от сополите, я пускай на градина.

# 18
  • Мнения: 21 275
Според мен няма от какво да се тревожиш.
Щом се оправи от сополите, я пускай на градина.

И аз така мисля да направя

# 19
  • Мнения: 53
Като си намери силите и куража и ще се престрашава повече  Hug Ако види, че не й ходят след нея толкова да я пазят и ще се обърне малко положението.

# 20
  • Мнения: 21 275
Като си намери силите и куража и ще се престрашава повече  Hug Ако види, че не й ходят след нея толкова да я пазят и ще се обърне малко положението.
И аз мисля така,ама как да   им кажа да не тичат постоянно след нея ...  #Crazy

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Кажи им го директно. Все пак ти си майката, трябва да се съобразяват с твоите решения.

# 22
  • Мнения: 21 275
Кажи им го директно. Все пак ти си майката, трябва да се съобразяват с твоите решения.
Казвам доста пъти вече,но ефект няма,даже не искаха да я пускаме на ясла и това стана,но другата седмица като оздравее и я пускам вече.
Вместо тя да се научи да се облича,примерно ако е на кукото като стане те й вдигат панталонките,пасира яденето още,а сто пъти повторих че трябва малката да се справя сама

# 23
  • София
  • Мнения: 2 060
Ох, много е сложно това с бабите  ooooh!
За това, че треперят да не се нарани детето ги разбирам, все пак носят отговорност, докато е при тях. Ама за пасирането и вдигането на гащите...ще им намилам ако трябва всеки ден.

# 24
  • Мнения: 21 275
Ох, много е сложно това с бабите  ooooh!
За това, че треперят да не се нарани детето ги разбирам, все пак носят отговорност, докато е при тях. Ама за пасирането и вдигането на гащите...ще им намилам ако трябва всеки ден.
Май и аз ще започна,иначе няма как

# 25
  • Мнения: 556
Бабите са такива/свръхпредпазливи/, но щом им доверяваме децата си,трябва да търпим и негативите на бабиното отглеждане. Не пречи да си поговорите, но не вярвам да даде резултат.

# 26
  • Мнения: 21 275
Бабите са такива/свръхпредпазливи/, но щом им доверяваме децата си,трябва да търпим и негативите на бабиното отглеждане. Не пречи да си поговорите, но не вярвам да даде резултат.
Тя е много добр,но прекаленото пазене й влияе не добре,защото не може да прави сама някои от нещата,иначе за другото не ми пречи

# 27
  • Мнения: 3 241
Да, трудно е бабите понякога.
Като тръгне на градина набързо ще научи нещата, които засега другите правят за нея  Peace

# 28
  • Мнения: 21 275
Да, трудно е бабите понякога.
Като тръгне на градина набързо ще научи нещата, които засега другите правят за нея  Peace
Тя си ходи на ясла,но я бяхме спряли заради времето ...в понеделник я пускам пак

# 29
  • Мнения: 3 241
Извинявай не съм прочела добре.  Embarassed
Еми значи няма проблем, те децата правят разлика къде какво е позволено.

И при нас баба й я лигави и й угажда, ама в момента, в който си тръгне започва пак да си прави всичко сама.

Общи условия

Активация на акаунт