Нова седмичка 09.01 - 15.01.2006

  • 1 945
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Лекси  fertilization Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover чудеса стават не само по Коледа, а на някои просто им трябва мъничко помощ!

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, Лекси Simple SmileАз вчера си взех резултатите за цитонамазката и сух тест за халамидия и всичко е ок.Нещо много добре вървят нещата тази година ама да видим до кога.Другата седмица отивам при лекарката да ми каже какво трябва да пия и правя и започвам ин витро процедурата.Така че приготвяйте палците. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Лекси, стискам палци за първото ти инсе! И не се настройвай песимистично! Чудесата стават всеки ден!
Пета, и за теб съм подготвила едни палци WinkСамо кажи кога - и стискам силно!

# 18
  • Мнения: 7 716
Успех, Лекси.

# 19
  • Мнения: 1 951
Лекси и Пета, и аz съм с вас  newsm10

# 20
  • Мнения: 1 029
Peta,успех!Лекси,успех и тук!
 Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Варна
  • Мнения: 841
Минавам аз така пътьом и гледам голямо стискане на палци се очертава тази седмица, да взема и аз ли да се запиша за стискането на палците Thinking...та, моя милост утре рано-рано ще ходи да я боцнат, сиреч последен Золадекс ииии се почва великото чакане на цикъла, има няма около 70 дна или накратко десетина седмички, какво са те Sickей сега ще минат #Cussing outГолямо чакане изчаках, не съм имала гости от.... newsm78 1,2,3 от 04.07.2005, честно да си кажа домъчня ми, крайно време е да влизам в релси, че ми писна на тиквата #2gunfireкачих си така за спорта и около десетина килца отгоре, ама к'во да се прави Mr. Green Ами така може да излеждам малко тра-ла-ла, ама то ще да е от винцето Rolling Eyes Mr. GreenХайде лека нощ и късмет на всички, чакащи хубави новини! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 612
Лекси успех миличка! Както е казала Ва може пък малко "побутване" в случая а се окаже ключа за решаването на проблема.
Пета браво! Поздравления за изследванията. Непременно да пишеш какво е казала Маркова и кога почваш.
  bouquet

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лили, доц.Конова отговори ли ти?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, много, много сте мили  bouquet. Благодаря ви за пожеланията и на всички ви стискам палци Praynig...
Понеже не искам да пускам нова тема да попитам тук. В ценоразписа на Щерев видях, че има и инсеминация на следващия ден /т.е. инсе се прави в два последователни дни/. До сега не знаех, че има такава възможност. Дали това повишава значително шансовете или е по-скоро излишно newsm78

# 25
  • Мнения: 7 716
Зависи.
Ако първата инсеминация си я направила на спукани фоликули, втората се обезсмисля.
Ако първата е на неспукани и при преглед да следващия ден например лекарят прецени, че току що са се спукали, е препоръчително да повториш.
Ако на втория ден още не са спукани - задължително е да се повтори.

# 26
  • Мнения: 1 320
Марински, благодаря, аз се чудя що никой не ми пише Simple Smile

Пета и Лекси, стискам палци!

Лали е отговорила на питането за инсеминациите.

# 27
  • Мнения: 1 612
Пета още нямам отговор от доц. Конова и малко почвам да се ядосвам. Явно моят случай не представлява интерес за нея. Ако не ми отговори до края на другата седмица просто ще отида в София и ще си ги направя там в Майчин дом.
Лекси Лали ти е тговорила много добре. Успех и стискам палци!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Лали, мерси - много точно и логично си го обяснила.
А възможно ли е от клостилбегитът да ме е хванала нервата - тизи дни само викам и се ядосвам без причина Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Лекси, може от Клостилбегита да си се поизнервила. На някои им влияе точно така, както описваш ти. Аз същи съм правила стимулация с Клостилбегит, но при мен имаше друг ефект - бях безкрайно щастлива и спокойна. Явно при всеки е различно. А на теб кога ще ти е инсето?

Общи условия

Активация на акаунт