Най-гадното от БНД!!!

  • 68 383
  • 788
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 52
elfida, щом има апартамент, я му заведи едно дело за издръжка.
Той не ти ли плаща издръжка?Осъди го,да видим дали любовницата пак ще го обича толкова много,ако трябва издръжката да излиза от нейния джоб.

# 736
  • Мнения: 427
elfida, щом има апартамент, я му заведи едно дело за издръжка.
Той не ти ли плаща издръжка?Осъди го,да видим дали любовницата пак ще го обича толкова много,ако трябва издръжката да излиза от нейния джоб.
Хехехе , не на всички любовници или бъдещи съпруги им е гот , когато мъжленцата им трябва да плащат издръжка  Mr. Green
Лошото в тези случаи е , че пак майката отнася негативите и от любовниците заради това .

# 737
  • Мнения: 7 325
То пък една издръжка ще вземе след като бившия и е с професия "държанка"....едва ли ще си струва емоциите.
А на бъдещите съпруги не би трябвало да им пречи плащането на издъжка защото това е много показателно що за стока е мъжът ( изключвам случайте на отмъщаващи бивши с ненормални претенции ).

# 738
  • Мнения: 427
То пък една издръжка ще вземе след като бившия и е с професия "държанка"....едва ли ще си струва емоциите.А на бъдещите съпруги не би трябвало да им пречи плащането на издъжка защото това е много показателно що за стока е мъжът ( изключвам случайте на отмъщаващи бивши с ненормални претенции ).
 То пък една издръжка ще вземе след като бившия и е с професия "държанка"....едва ли ще си струва емоциите.

  В най - добрия случай , ще вземе 0 / зависи от любовницата /.  Peace
    
А на бъдещите съпруги не би трябвало да им пречи плащането на издъжка защото това е много показателно що за стока е мъжът
   Хехехе ,точно на бъдещите съпруги им е проблем.
Както каза НБС , много и бъркам в джоба с претенциите си за издръжка. Mr. Green
Та чак тест за бащинство ми поиска  ooooh!
Въпреки че досега една стотинка не са дали . Но какво да се прави  hahaha Явно момата силно се съмняваше в репродуктивните възможности на БНД  Mr. Green И сама не знае, как е забременяла от него  Mr. Green
Чудничко ми е , ако сега някой и намекне че нейното е с неизвестен произход , кво ли ще каже  Thinking

# 739
  • Мнения: 64
Той и апартамента не е на негово име,и да го осъдя,издръжката която ще му присъдят,онази неговата я дава на просяците.Аз на нея се чудя,за какво и е този червей,явно тя  е силна жена и иска слаб мъж до нея,когото тя да издържа и тя да командва

# 740
  • Мнения: 2 127
Добре бе, като не искат мъжа до тях да плаща издръжка, какво прави с мъж с дете? Като го е взела, да си има предвид и това.
И жената на моят биологичен баща така - цял живот миличките нямат пари за кирливата издръжка от 50 лв... Ама за тяхното дете имат Crossing Arms За джипа (мерцедес) - също. За концерти да не говорим. А че на мен само учебниците, тетрадките и помагалата ми струваха колкото годишната ми издръжка, това не се броеше... Че даже и когато ми слагаха шини и майка ми го попита няма ли да й помогне финансово, че все пак не си е правила тя сама детето, отговорът беше 'Ми нали живееш там с някакъв, нека той да го плати'. И тоя 'някакъв' наистина му издържаше детето (т.е. мен).
Kогато се запознах със сестра си (случайно, между другото, "умникът" дори не знаеше, че има среща с мен, та я беше взел, иначе сигурно до днес нямаше да знам за съществуването й), тя ми беше представена като 'запознай се, това е детето ми' Thinking Все бях виждала простотия от негова страна, ама то това вече си беше висш пилотаж...

# 741
  • Мнения: 427
Water_Lilly то и БНД разсъждава като твоят .
Според него , сегашния ми съпруг трябва да се грижи за детето ни .
Според БНД и новата му , не трябва да се плаща издръжка. Тя и новата ще получи удар , ако БНД
прати някой лев за детето си  Mr. Green

# 742
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78

# 743
  • Мнения: 427
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78
 Не , те не се съмняват . Искат теста , защото се надяват, че детето ще се окаже от чужд мъж  Mr. Green Щото ние бившите не употребяваме бельо според тях  Crazy
     П.П Някой ще пусне ли нова тема  Peace

# 744
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Хммм...независимо колко % покаже (ДНК) теста, това какво я касае кандидат-съпругата?Принципно нейния принц не е "цвете" и (БНД) ѝ е изневерил.
P.S. Да, някой да се жертва и да пусне и "Най-гадното от БНД"-2, че тази "прелива" Simple Smile

# 745
# 746
# 747
  • Мнения: 2
извинявайте, нова съм, но какво значи бнд :Д разбрах,че се говори за бившия, но на какво точно е съкращение?

# 748
  • Мнения: 54 758
БНД=Баща На Детето  Wink

# 749
  • София
  • Мнения: 4 349
Хеи има ножа тема

Общи условия

Активация на акаунт