Спамо-чат (27-04.03) - Баба Марта бързала...

  • 4 864
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон,  Hug  Много работа имам, както обикновено в края на всеки месец. Отделно от това одитори, студ и атестация на работата ми - все поводи да ми се отще да живея и да ми се доще да пия  Crazy

И тук така - сутринта слънце, дойдох на работа със слънчеви очила, после валя сняг, на обяд пак излизах с очила Sunglasses Сега не знам как е, нямам достъп до прозорец.

И пак да кажа - Очи, очи, твои очи....

Знам, че съм банална, но - вярвам - ще ме разберете. Най-простите неща... понякога са най-трудни. Най-важните неща - са невидими за очите. Beauty is in the eye of the beholder... и т.н. изтъркани, но вееееееерни клишета.........

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Цял ден си тананикам това и не мога да си го избия от главата. Хем страхотен текст, хем досада вече:



 Whistling

Не мога да го чуя от офиса, надявам се да не съм уцелила някакъв гаден ремикс, а оригинала

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Знам, че съм банална, но - вярвам - ще ме разберете. Най-простите неща... понякога са най-трудни. Най-важните неща - са невидими за очите. Beauty is in the eye of the beholder... и т.н. изтъркани, но вееееееерни клишета.........

Не си банална... Naughty
Това, че нещо е просто, не значи, че е лесно...

Само не знам дали това за най-важните неща и невидимостта им за очите е вярно... Понякога си мисля, че е точно обратното. Само трябва да не си сляп , за да успееш да ги видиш ... А колко слепи в това отношение има не е истина...

Както и да е... ама   Hug Hug Hug Понякога думите са излишни и безсилни Mr. Green

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз май  казах същото, което и ти, но с други думи   Joy

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Или бирата ми дойде в повече  Thinking

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Или просто е време да млъкна  Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Това, че мълча обаче не значи, че няма поне с музика да ви тормозя, поздрав:

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Госте  Mr. Green

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним, извинявай, че бъркам в раната, казахте ли на Симона за котето? Как го прие?

.... Аз днес гледах едни снимки на моя котарак и пак ми стана мъчно, въпреки, че минаха 9 години ... Tired

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Kъм тази песен имам особена слабост:

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мег, пусни и ти нещо от твоята музика  Hug


Нещо от тоя род примерно:

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Много съм ретро, знам, но с новостите в жанра не съм наясно  Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Mr. Green

А от тази песен какви спомени имам върху една маса в Банско на един студентски празник  Blush Laughing

Общи условия

Активация на акаунт