Мързеливи красавици-4

  • 36 392
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ауу, как се освежих с това клипче - много е забавно!  hahaha  Hug
Гледам, че сте коментирали ББ-кремове. Аз много се зарибих, но като съм гола вода с поръчването, си взех наличния на нашия пазар ББ-крем на "Гарние". Търпеливо си дочаках да внесат и светлия вариант - в началото имаше само "медиум", който на мен ми дойде тъмен, хем съм латино-тип.  Crazy "Лайт" ми е перфектен, но... кремчето ми дойде сухо. Няма как да го нанасям без да сложа обикновен крем отново, което малко обезсмисля умпражнението. Аз ФДТ не ползвам, исках нещо изравняващо и озаряващо, което да е достатъчно само по себе си - именно това уж предлага този крем, но на мен ми дойде сух и сега си го мажа върху дневния крем. Наистина много хубава става кожата, не личи като ФДТ.
Да си похваля и дневния крем - "Спа енерджи" на "Българска роза", много съм доволна - прави ми кожата гладка, мека и нежна като кадифе и ухае страхотно.  Heart Eyes  Flutter

# 16
  • Мнения: 243
Джейн, кви са тея дупИта  Mr. Green

Това с млякото ще го пробвам, каква е целта на аспирина  Thinking

Аз си правих преди време една маска с банан, ама не видях особен ефект пък и много лигаво стана с тоя намачкания банан  Sick

# 17
  • Мнения: 1 701
Джей, благодаря за новата тема! Simple Smile

Аз днес имах боядисване на коса и маникюр по план гравифик, но снощи големия син ми организира безсънна нощ с посещение на спешното и днес нямам никакво настроение за нищо. Смятам довечера да отида в залата и да си избягам на пътечката всичкия преживян стрес от снощи. Много си почивам психически там. Съсипвам се от кардио, заливам се в пот, но главата ми яко се избистря...


====
А да! Някой щеше да споделя как си прави маска с олио от жожоба за изчистване на порите. Нещо с олиото и топла кърпа беше, ама кърпата къде я топлите, колко, с какво, мокра, суха?

# 18
  • Мнения: 131
Здравейте Simple Smile От бая време ѝ се каня на тая тема, но все ме мързеше да се присъединя  Whistling

От няколко години периодично ме мързи да се разкрасявам, а когато се наканя - чувствам се скапана после... Едни депресии ме гонят, едно чудо, та даже и желание нямам особено. А съм млада още бре! И не съм за изхвърляне, ама ей ме на... А като си спомня как преди години се чудех как може човек да се запусне така  newsm78  Обективно ми е ясно, че нямам нужда от кански усилия, за да изглеждам добре. Но защо така нямам желание и така трудни ми се виждат за изпълнение разни процедурки? Преди 10-тина години се гримирах всяка сутрин за училище в ранните зори, а без лак не ходех никогаж! Лак, спирала, червило/гланц и парфюм ми бяха задължителни  Flutter

Направо не знам откъде да се почна, толкова съм се изоставила и толкова трудно ми изглежда всичко  Tired  Помагайте, псевдомързеланки (в сравнение с мен сте направо кокони  Laughing ).



# 19
  • Мнения: 750
Джейн, кви са тея дупИта  Mr. Green

Това с млякото ще го пробвам, каква е целта на аспирина  Thinking

Аз си правих преди време една маска с банан, ама не видях особен ефект пък и много лигаво стана с тоя намачкания банан  Sick

Е,как каква е целта на аспирина..ти па и ти...зададе въпрос Laughing
Нали го слагат в шампоаните и в маските за коса-за да расте бързо косата и да се сгъсти Mr. Green

Значи банана е отишъл на правилното място-в стомаха ми Mr. Green

# 20
  • Мнения: 19
Wish неприятно за снощи, надявам се сега да сте добре!  Hug

Ето малко инфо за почистването с масла

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221749.msg9784471#msg9784471

това си го правя вече редовна и определено се отразява добре на моята проблемна кожа. Ползвам масло от карите или от гроздови семена. Предполагам, че с жожоба също ще е добре.

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 14:45 от Гери@

# 21
  • Мнения: 243
Е,как каква е целта на аспирина..ти па и ти...зададе въпрос Laughing
Нали го слагат в шампоаните и в маските за коса-за да расте бързо косата и да се сгъсти Mr. Green
чЕки, чЕки малко  Stop не говорим ли за маска за лице  newsm78

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Аз доколкото знам аспиринът действа избелващо и изравняващо на тена.

# 23
  • Мнения: 750
Това с кърпата....седи се една минута...а как дишам през това време Mr. Green
Или това е паралелна подготовка за гмуркач. Laughing
Как се изкушавам да си омажа косата с масла Crazy...ама като взема детето от училище ще свърша и това Flutter
И това с кърпата ще направя довечера...ама ще пробия една дупка за носа Joyда дишам по лесно Laughing
 wish,
каквото и да е станало,дано е минало и заминало.Побягай малко,щом ти се отразява добре Hug

Ефекта от маската с аспирина бил УАУ!
Сигурно,защото като се измиеш,виждаш,че можеш да си сложиш мустаците зад ушите Laughing

# 24
  • Мнения: 750
Аз доколкото знам аспиринът действа избелващо и изравняващо на тена.
Не е за мене туй..пари давам да ходя на солариум да стана кафевичка...сега тоз аспирин ще ме направи като Снежанка LaughingЩе мина без него Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 1 127
Миналата година си правих маска с аспирин , разтворен във вода / видя ми се най-лесно/ наклепах се и легнах на дивана , след  малко аспирина изсъхна и частички от нега попаднаха в окото ми - ужас , боли много гадно , промивах си окото сумати време докато се успокои .Повече не опитах тази маска  Naughty

# 26
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Не мога да ви изчета бе, б@си, изписали сте света  Shocked.

Ангелче, честито бебче, да ви е живо и здраво! Не се впрягай много за корема и таза. Аз си скочих в старите дънки на 20-тия ден. И преди това също, но трудно ги закопчавах. Инфото за коланите е много противоречиво. Доста хора считат, че при носене на такъв колан, мускулите свикват да 'мързелуват', което не е добър вариант...но не мога да твърдя от личен опит  Wink

 welcome на новите попълнения!

Джейн,   bouquet!

Адри
, кофти отношение, не бих повторила. Прическата е яка обаче Peace

И аз съм прясно оръфана, бая коса падна  Shocked Но пък определено живна и блесна.  Mr. Green

Аз измайсторих един ей такъв маникюр (снимката е от нета). Здраво съм задобряла.  Mr. Green

Уиш, кофти, дано не се повтаря.

Туцка, съболезнования. Бъди силна!  Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 364
Аспиринът в маските помага при проблемна кожа - много добре изчиства пъпките, много добри отзиви съм чувала.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 799
Крайно време е да се запиша тук.  Mr. Green До сега ме мързеше даже това да направя.
Гледам пишете за спирина - аз си бъркам два аспирина с капка вода върху тях и една кафена лъжичка мед - добре чисти порите.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 781
Я тук къв голям кеф било  Crazy Crazy Crazy
Зарибих се по описанието на Адри в една друга тема за ББ крема. И днес си рових в ибей с цел да го поръчам, то се оказа че са 10 цвята  ooooh!. Накрая открих 10 мострички от розовия за къмто 3 долара и ги гепих. Така, че като ги получа ще разкажа. Пък ако не е за моята кожа, ще споделя мострите с желаещи.

Исках да питам дали ползвате тривитаминол. Имам един в къщи и се чудя ако си намажа косата, сложа отгоре найлонова шапка и пусна сешоара да духа, дали ще има ефект. Четох в друга тема, че така било най-добре за маслата, като се загряват.

Иначе затоплените кърпи пак в друга тема четох, че ги топлят в микровълновата  Laughing. Точно като за нас, мързелива работа.

Общи условия

Активация на акаунт