Цени на металокерамика?

  • 62 908
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 382
E,  от паста за зъби няма как да очакваш резултат в избелването Wink. По-евтин вариант е домашно избелване с професионална система и индивидуални шини. Попитай зъболекарката ти, тя ще прецени кой е най-удачният вариант Peace.

# 16
  • Мнения: 1
Благодаря ти. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Deinial  коя е тази стоматоложка за да се обърна и аз към нея?

# 18
  • Мнения: 11
Здравей, Шайн благодаря за инфото това него знаех, но ще кажа на зъболекарката, че искам прагов порцелан, а и мисля за някакво избелване преди коронките за да избера по бели, но не ми се дават много пари за такова уж ползвам колгейт пък ефект няма та, ако имаш някакво предложение сподели.
Вземи си това http://www.yotuel.bg/, гела избелва супер( има го в аптеките), при мен ефекта си личи от профилната ми снимка, а пия кафе ежедневно и попушвам чат-пат:)

# 19
  • Мнения: 1
Влади ако си от Пловдив ще ти пиша на лични.

# 20
  • Мнения: 0
Не, не съм... Трябва ми добър стоматолог във Варна, които няма да ми съдере душата и да ме измъчи до изнемога... и без това умирам от ужас а и нямам излишни средства

# 21
  • Мнения: 0
Imam strahotna stomatolojka- D-R Stancheva, namira se blizo do Orlov Most, mnogo e vnimatelna i mila, i strahoten profesionalist. Eto sait da vidite a vuv Facebook stranicata na doktorkata ima kacheni i nqkoi promocionalni paketi. Raboti na mnogo niski ceni. Preporuchvam vi q ot surce.
http://doktorstancheva.alle.bg/

# 22
  • Мнения: 0
А по принцип,когато се поставя коронка се заплаща,само коронката и отделно изпиляването или всичко влиза в цената,защото зъболекарката ми каза,че цената на металокерамичната коронка е 140лв. и не разбрах дали в цената влиза и обработката на зъба

# 23
  • София
  • Мнения: 599
Зависи от човека,някои хора вземат освен за короната,10-15 лева за отпечатъка,други може и за пиленето да искат

# 24
  • Мнения: 0
в днешно време е лукс да отидеш на зъболекар 

# 25
  • София
  • Мнения: 599
Според мен...е лукс да отидеш на дискотека и да ти се вижда нормално бутилката да е 100 лева;а не нещо което зъболекарят пили,зъботехника го работи,връща го в кабинета и се циментира например за 150 лева:)

# 26
  • Мнения: 660
Имам приятелка ,която има доста кариеси,обаче предпочита да си купи нови ботуши за 130 лева примерно,но не й се дават 50 лева за пломба да кажем.Така,че зависи от приоритетите!

# 27
  • София
  • Мнения: 599
Това е защото,хората като цяло приемат здравето за даденост,ако стане нещо,разходите идват непредвидено.Събираш 200 лева за обувки и...трябва да дадеш 100 за пулпит..не е приятно за никой.Но за металокерамична корона 150-200 не е ного,защото от гледна точка на здравето такава корона не е нужна.зъбът може да бъде защитен и от изцяло метална корона за 50-60,металокерамиката се слага за да е красиво.Както се боядисва косата,и ав правят къдрици.Естетичното е красиво и няма как да струва 20-50 лева

# 28
  • Мнения: 660
ТОчно така!

# 29
  • Мнения: X
Здравейте. Налага ми се да си правя мост, и в клиниката, в която ходих ми дадоха цена-230 лв. на зъб. Става дума за металокерамика, не чиста керамика. На мен това ми се вижда леко завишена цена, вие как мислите? Става въпрос за Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт