Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 35

  • 28 595
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Тази Гадинка спомена 10 пъти името на Джемиле в едно изречение ....в разговора с Гадняра....че му забравих името... Какво ли си говорат newsm78

# 661
  • Мнения: 36 791
В безсилието си една жена да спечели любовта на един мъж....става мръсница....

# 662
  • Мнения: 0
Разговора на Али с приятеля му и след това с Кемал....
Тя Карото сега ще изпее всичко на Кенан....

Али!!! Такива разговори по телефона ли се водят бе .. джанъм ли си, манъм ли си,
че и от вкъщи до Карото, тъкмо го похвалих, пУ!
А Мустафа е долу.....пу ...майка.....

# 663
  • Мнения: 36 791
Ето, Карото е разказала на кенан за разговорите на Али.....Голяма мръсница...и той защо все още я държи  newsm78 #Cussing out

# 664
  • Мнения: 0
При мен забива ....този истрел ....в рекламата ли беше или пушнаха някой  newsm78

# 665
  • Мнения: 0
Ето заради тези сълзи на Айлин на гроба на Мурат, Сонер не разказа това което бе извършил брат му! Иска да запази светла паметта му

# 666
  • Мнения: 0
Ето, Карото е разказала на кенан за разговорите на Али.....Голяма мръсница...и той защо все още я държи  newsm78 #Cussing out
Ами..... защото ...ако я разкара трябва да има хепи енд.... Ами третия сезон newsm78

# 667
  • Мнения: 0
Момчето ще посочи ....Мете...според мен Rolling Eyes

# 668
  • Мнения: 36 791
Очаквах, че онзи дебелия се е гръмнал сам, в борба за пистолета....Сега става много лошо  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 669
  • Мнения: 0
Сонер дали казва истината за смъртта на брат си newsm78

# 670
  • Мнения: 36 791
Какво каза Сонер на Айлин за смъртта на Мурат.....

# 671
  • Мнения: 0
Някой ще гръмнат накрая, това ще е изненадата, зареждане на пистолет имаше, трябва да бъде изстрелян куршума..

# 672
  • Мнения: 0
Някой ще гръмнат накрая, това ще е изненадата, зареждане на пистолет имаше, трябва да бъде изстрелян куршума..
Страхувам се да не е по ....Мете newsm78

# 673
  • Мнения: 36 791
Този от охраната на дебелия стреля по Нихал ли.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Ужас....Мете застана на пътя на куршума......

# 674
  • Мнения: 0
При мен заби тотално #Cussing out Дайте инфо какво става, моляяяяяяяяяяяя Praynig

Общи условия

Активация на акаунт