За разочарованието от новия вестник ''Лакомник"

  • 24 758
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Селма, вестникът е Лакомник, излиза всеки вторник и струва 40 стотинки. Един единствен път си го купих и не мисля да повтарям. Снимката мисля бе на Шоколадова торта " Нощна тайна " , но не съм много сигурна, трябва да погледна, ако не съм го хвърлила. В броя от миналия вторник е публикувана.

# 16
  • Мнения: 7 418
  Благодаря ,мама на Александра!
 

# 17
  • Мнения: 114
Вестникъ обаче продължава да си пробива път и то с бързи темпове! Подобно на всеки жълт вестник! А и ужасната реклама също продължава да е на екран Sad

# 18
  • Мнения: 0
Интересно защо с мен са толкова коректни- нито една снимка и рецепта не са ми променили, голямата награда ми дадоха, че даже вече бях в София на ресторант. За тях мога са кажа само и единствено хубави неща, нищо друго Simple Smile. Абсолютно никакви разминавания няма!

# 19
  • Мнения: 0
Интересно защо към мен винаги са били коректни?! Никога не промениха рецепта или снимката под нея, дадоха ми голямата си награда, даже миналата седмица със съпруга ми бяхме на вечеря в столичен ресторант. Няма никакви разминавания, хората са много коректни. Освен хубави думи за тях, друго не мога да кажа. А що се отнася за конкурента им Апетитко- там вече и аз имам крадена снимка! Освен нея, имам и редовна публикувана рецепта с награда към нея, която все още чакам и май ще продължа с очакванията си.

# 20
  • София
  • Мнения: 346
Ами много интересно, че чак намирисва ....    на реклама!  Laughing

# 21
  • Мнения: 0
Ayyyyyyyy много интересна защита, но с нито един разумен аргумент, интересно защо  Mr. Green
И само за да ни осведомиш реши да се регистрираш !?!?!?! .... Интересно защо.....

# 22
  • Мнения: 114
Може пък и да е вярно, може и да са ѝ да ли награда, знае ли човек Wink Но пък продължават да крадат снимките на хората, вестник "лакомник" си е типичен жълт вестник и това е факт. Искрено се надявам да не просъществува дълго!

# 23
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 439
Към eva_70

Добре дошла! Но защо точно в тази тема са първите ти публикации ?  newsm78 newsm78 newsm78
Мнооооого на гнило мирише, че се нетрае.......  ooooh! ooooh! ooooh!
Поздрави Адам и му предай да се регистрира и той и да пише, тъй де, да ти удари едно рамо....мъж е все пак, къде дреме....... hahaha hahaha hahaha

МОЛЯ НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ИНТЕЛЕГЕНТНОСТТА НИ, не е голяма, но все пак.... tooth tooth yes yes rotfImbo rotfImbo

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Ужас!
Докато гледах рекламата по ТВ, си помислих дали няма да има подобни изпълнения. Все пак всяка седмица сума ти рецепти ...

# 25
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Аз скоро в една приятелка разглеждах един такъв вестник - и точно това й рекох - "защо ги купуваш тези вестници - не виждаш ли че това е копи-пейст от бгмама"
и сега се натъкнах на вашата тема да изразя и аз възмущението си
дори го помислих на шега - а явно има мами които са се познали
толкова са плиткоумни

# 26
  • Мнения: 22 867
...... точно това й рекох - "защо ги купуваш тези вестници - не виждаш ли че това е копи-пейст от бгмама"

И аз такава реклама му правя сред познатите си, но те на практика създателите му сами си я правят! Жал ми е, че са вмъкнали в тая история известни хора да го рекламират. На нито един от тримата не им е там мястото.

# 27
  • Мнения: 0
Обръщам се към всички тук, които с недоверие, ехидност и подигравка подходихте към думите ми и затова ще се се представя. Казвам се Маргарита Димитрова и можете да видите мои рецепти в много кулинарни издания и конкурси. Когато излезе вестник " Лакомник", реших да изпратя и на тях от личното ми творчество. Имаше хора, които не бяха доволни от тях и все продължават да не са, но имайте думата ми- към мен винаги са били повече от коректни. Всяка една рецепта, която съм им изпратила, е от личния ми блог и никога не е имало разминаване. Толкова мои  познати от кулинарните групи във фейсбук изпращат собствени  рецепти и вашето твърдение, че всичко е копи и пейст- не е вярно. Не ги рекламирам, защото съвсем не ги познавам. Те са от София, а аз съм на 130 км от тях. Просто споделям моето виждане. Ползвах голямата им награда, на моя позната също присъдиха същата, даже и увеличиха сумата за консумация от 50 на 100 лева. Майка ми получи спечелената си книга на седмия ден от обявяването на наградата, а тази сутрин друг мой познат получи комплекта тигани. Проверете, ако не вярвате. А по повод конкурента им Апетитко- е, тук вече и аз мога да плюя. Освен, че бяха публикували моя рецепта и снимка под нея копирана от блога ми, но със сменено име, от тях чакам награда, която " потъна вдън земята" вече месец и повече. Всеки има право на мнение и това, че някои не са доволни от редакторите на Лакомник съвсем не значи, че лично аз трябва да кажа на бялото черно. Няма как  да стане Simple Smile.
С уважение към всички - М. Димитрова

# 28
  • Мнения: 1
Много рядко пиша, но този път не се удържам! Не съм си купувала този вестник, няма и да си го купя. Преди 4-5 дни съпругът ми си купил един жълт всекидневник, към който имало притурка - книжка с рецепти на бай Данчо. 98 % от рецептите не ме впечатляват с нищо, а останалите 2, които стават за готвене, ако ги направи някоя начинаеща домакиня, мъжът и сигурно ще я изгони при мама - толкова лошо са написани рецептите. Предполагайки, че по същия начин се списва и вестникът, оказвам да си дам дори и 40-те стотинки?! Явно, обаччче, не съм права, след като има много копи-пейст от вас! При тази огромна конкуренция на пазара от доказали се кулинарни издания как може да пробие нов вестник, и то на тази цена, ами само със жълтини. Безкрайно жалкото за мен е, че Недялко Йорданов, за мен безспорен авторитет и блестящ интелектуалец, се зае да издава жълта преса:((, жалко, жалко, много жалко: newsm11

# 29
  • Мнения: 0
Интересно защо към мен винаги са били коректни?! Никога не промениха рецепта или снимката под нея, дадоха ми голямата си награда, даже миналата седмица със съпруга ми бяхме на вечеря в столичен ресторант. Няма никакви разминавания, хората са много коректни. Освен хубави думи за тях, друго не мога да кажа. А що се отнася за конкурента им Апетитко- там вече и аз имам крадена снимка! Освен нея, имам и редовна публикувана рецепта с награда към нея, която все още чакам и май ще продължа с очакванията си.

Общи условия

Активация на акаунт