Бродирана красота - Гоблени 93

  • 83 308
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Здравейте на всички.......много Ви моля,ако някои има схеми на гоблен-графика нека ги сподели.Много ми се иска да ушия нещо такова  Praynig

# 706
  • Мнения: 265
 pepen Joy  аз нямам полог (безпризорна кокошка hahaha) - те мойте зверчета не ме оставят да мътя спокойно - дай това, стани вземи онова,... Laughing . Мисля, че в моя случай ще ми е най-удобно да си сложа такава лампа миньорска на главата.. Joy..че да не се чудя всеки път като ме вдигнат къде съм я оставила hahaha
Гледам твоя полог е удобен - сядаш, затопляш се и спокойно вършиш работа - чудно местенце Peace

# 707
  • Мнения: 1
Ех, Пепен, полог не ми впечатли - имам хубово голямо бюро направено по моят чертеж с лампа, Но кресло-качалка, от кога каням се и аз имам такава, а мъж ми вика ти още не баба, като пенсионираш и ще седнеш да плетеш чорапки на внуци - и аз ще ти купя Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 7 803
аз съм направо с прожектор с бяла свелина  baby_neutral

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 113
 Тази лампа от Икеа ми харесва [urlhttp://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=22730][/url],имаше и една със щипка,но не я откривам в сайта.

# 710
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
моята е със щипка

# 711
  • Мнения: 643

От мен едни калинки  :


# 712
  • Мнения: 3

От мен едни калинки  :



Здравей, много са ти хубави калинките!
Ще ми кажеш ли панамата колко сантиметра е?
И аз искам да си направя игленик, но не мога да се ориентирам за размерите!
Благодаря предварително!

# 713
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
ina, много сладко бискорню. С настроение  Grinning

ререn, много уютен "полог". Затова все такива хубави ги мътиш  Mr. Green

За лампите - имам и от Икеа, и със щипка (взех да не довиждам, а и времето не ми стига след работа, все по нощите отделям  време), та и двете са ми слабички.
В един квартален магазин си взех една като тази, ама много семпла.

За около 30 лв и с нея ми е най-добре.

aleksenq, какъв точно гоблен-графика търсиш?  Дай снимка ...  Crazy

# 714
  • Мнения: 643
Този модел е 40 на 40 бода ,а отстрани трябва да оставиш три реда от панамата , правиш контур и оставяш пак три до пет реда и режеш.

 панамата ми е от унгарската 16 ,не съм го мерила..Виж какви парчета имаш да си ги използваш,все ще стане нещо.

# 715
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
http://www.amazon.co.uk/product-reviews/B0024HJGA2/ref=dp_top_cm … ;showViewpoints=1
Ето сивата с отзив от клиент.Недоволен.
http://www.amazon.co.uk/Mighty-Bright-XtraFlex2-Craft-Light/dp/B … &sr=8-2-fkmr3
Ето лилавата ,а като се кликне на звездичките под заглавието може да видите отзивите които също не са добри.
Ето и двойна,но пак клиента не е очарован от покупката.
http://www.amazon.co.uk/product-reviews/1935009095/ref=dp_top_cm … ;showViewpoints=1
От време на време ги пускат здраво намалени.


Моята е двойна,на същата фирма и съм си много доволна от нея. Купих си и адаптер и не са ми проблем батериите. Peace

# 716
  • Мнения: 2
  
          Ако може да ми помогните със схема на този гоблен или нещо подобно ще съм Ви безкрайно благодарна                                                                                                                                                                  

# 717
  • София
  • Мнения: 427
aleksenq ,  точно този май е авторски гоблен на Сисак, ако правилно съм запомнила.

 Чета ви тук за лампите и си мисля, че аз не бих могла да ползвам такава. Но аз на изкуствена светлина не трябва да бродирам, защото много греша. Обърках си лебедите тотално, и то е късно за поправка, досега толкова много не съм бъркала при нито един гоблен - какво ми става, просто не знам...

# 718
  • Мнения: 2 524
Момичета издирвам схема и ключ на това:

# 719
  • Мнения: 1 711
         Когато ших едни калии на черна панама и на мен ми се изморяваха много очите. Някъде прочетох една хитринка- под панамата ( на коленете си) слагам бял лист хартия, можеи плат бял да е. Така наистина дупчиците се виждат по-лесно. Пробвайте, може на някой да му допадне този начин.

Общи условия

Активация на акаунт