Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 689
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 17
а има ли някъде онлайн тези каталози, и има ли някакви промоции за юни че нещо май говорихте в темата но не разбрах и от къде да ги видя?


http://www.tiande.bg/products/equities това са промоциите в момента

# 706
  • София
  • Мнения: 17
Свърших един шампоан с корен от женшен. Имаше нещо, какво да се направи този корен, някакво желание да се напише, някъде да се изхвърли.....ох, не мога да се сетя. Някой би ли ми казал, моля Simple Smile

Здравейте! Има поверие, че на коренчето от жен-шен, което е в шампоана, ако се напише желание с игличка и се посее, то се сбъдва. Също така, може да се сложи и в обикновен шампоан, но казват, че умира за около 2 часа. На мен лично ми е жал да го тествам дали ще загине, предпочитам да го използвам за сбъдване на желание..... Simple Smile

Любопитно ми е  дали ще поникне, ако се засади в саксия? Пробвал ли е някой?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 127
Имате ли наблюдения върху серията за стимулиране на растежа ?

# 708
  • Мнения: 5 892
Ползвам този шампоан и съм много доволна- още докато си го сложа на косата става много мека сякаш съм сложила балсам  Peace http://www.tiande.bg/article/view-product/149
Иначе за паста за зъби съм фен на Крест България и ги ползвам от година и половина  Peace

# 709
  • Мнения: 657
Защо Крест България, пастите се наричат Крест и са от Проктър& Гембъл?

# 710
  • Мнения: 5 892
Защо Крест България, пастите се наричат Крест и са от Проктър& Гембъл?
Сайта  на пробуктите им е крест-бг.ком   и така го повтарям като папагал. А пък като кажеш само "пастите на Крест" се почва едно питане ама какво е това, от къде се купува и прочие... Wink Но да не спамя темата  Peace. Гледам, че се е появил и един гел за измиване на лице на Tian de у дома , но още не съм го пробвала  Flutter

# 711
  • Варна
  • Мнения: 669
Искам да попитам има ли някакви душ-гелове във фирмата?
И тези "сол за тяло" какво представляват и как се използват?
Благодаря предварително!

# 712
  • Мнения: 2 677
Има три душ-гела - Праскова, Киви и Манго, а солите също могат да се използват като душ-гел два-три пъти седмично - много е приятно усещането.

# 713
  • Мнения: 20
Здравейте.Интересува ме къде мога да видя цени на продуктите защото ми се иска да купя някои от тях

# 714
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте.Интересува ме къде мога да видя цени на продуктите защото ми се иска да купя някои от тях

ето http://tiande-catalog.blogspot.com/p/2012.html Simple Smile

# 715
  • Мнения: 657
Колко време трябва да използвам маската против оплешивяване за да видя ефект.Вече 3 седмици по 2 пъти си я нанасям,но ефект няма дори напротив като че ли се усили косопада.От шуслеровите соли за 2 седмици ми беше спрял,да видим още колко аз съм търпелива.

# 716
  • Мнения: 2 677
Ползва се заедно с шампоана. При някои се забелязва ефект още при първите 3-4 измивания.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 127
Имат ли продукт за почистване на грим за чувствителни очи?

# 718
  • Мнения: 7
Свърших един шампоан с корен от женшен. Имаше нещо, какво да се направи този корен, някакво желание да се напише, някъде да се изхвърли.....ох, не мога да се сетя. Някой би ли ми казал, моля Simple Smile

Здравейте! Има поверие, че на коренчето от жен-шен, което е в шампоана, ако се напише желание с игличка и се посее, то се сбъдва. Също така, може да се сложи и в обикновен шампоан, но казват, че умира за около 2 часа. На мен лично ми е жал да го тествам дали ще загине, предпочитам да го използвам за сбъдване на желание..... Simple Smile

Любопитно ми е  дали ще поникне, ако се засади в саксия? Пробвал ли е някой?
да, вече има поникнали
в офиса в Хасково и в ъв Велико Търново/вече е затворен там/

# 719
  • Мнения: 7
Колко време трябва да използвам маската против оплешивяване за да видя ефект.Вече 3 седмици по 2 пъти си я нанасям,но ефект няма дори напротив като че ли се усили косопада.От шуслеровите соли за 2 седмици ми беше спрял,да видим още колко аз съм търпелива.
Резултат от преди 20 дни-жена която 15г е била без коса и е ходила с перука, дошла в офиса в Пловдив с къдрава коса, след 8ме. използване на шампоана и балсама против оплеш. и активатор за ръстежа заедно с шампоана и балсама. възможно е да има в началото окапване но пада тази коса която не е здрава и която ще падне, след това спира и израства нова-при всеки е различно времто

Общи условия

Активация на акаунт