Нереални изисквания за жилище под наем?

  • 3 383
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Ужас, ето за това не харесвам брокери, това ако е нормална работа...Но все пак, не всички са нереални, аз си го пуснах моето жилище точно в цитирания сайт и за под наем и когато продавахме предишното и нещата ми се получиха много добре.

# 16
  • Мнения: 46 520
...Но все пак, не всички са нереални, аз си го пуснах моето жилище точно в цитирания сайт и за под наем и когато продавахме предишното и нещата ми се получиха много добре.

Така е, има и много реални, но за клиентите е трудно да ги отсеят, затова попадат при именно тези агенции, които работят нелоялно...

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
за такава площ мисля не е нереално, но вероятно по-лесно ще е само с бяла техника, а леглото и дивана вие да си купите, след като така и така друго обзавеждане също имате Wink
не бих казала, че в имот бг са нереални обявите, вече второ жилище от там намираме и то почти без ровене, като  на 1-2 сме ходили на оглед...ейтака, по едно вр имахме идеята да се местим, но се отказахме.

# 18
  • Мнения: 4 569
Успех в търсенето!

# 19
  • Мнения: 0
Не са ти нереални изиксванията, и моите са такива, обаче просто търсенето явно ще бъде трудно...

Общи условия

Активация на акаунт