Юлиян Вучков - най-новият доктор хонорис кауза на ВМА

  • 2 601
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
аз пък знам , че не е истински ...
Стоичков поне е '' дъ бест '' ...

Юлиан Димитров Вучков е български есеист, публицист, театрален, литературен и телевизионен теоретик, историк, критик, доктор на науките. Създател, коментатор и водещ на редица телевизионни предавания. Погрешно наричан и самонаричащ се „професор“.

# 16
  • Мнения: 47 993
Добре де, тази нагарада да не е нещо като златните малинки, в такъв случай е напълно заслужена- за Стоичков, и за Вучков  newsm78

# 17
  • Мнения: 12 667
А от какъв зор? Стоичсов беше ясно, че за пари.

# 18
  • Мнения: 60
Стоичков им беше осигурил някакви пари , да ,
а професорът си е колоритен  Simple Smile , знам ли ...

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А-у-у-у!  newsm09     newsm09
Как съм могла да пропусна този театър?   newsm53

Вместо да го освидетелстват и да го вкарат в едно друго местенце,
към Курило,  го правят "доктор хонорис кауза"
.

След удостояването на Христо Стоичков със същата титла
вече нищо не може да ме изненада ....   newsm48

 Laughing Laughing Laughing
Един от коментарите под статията беше точно от типа:"А от Курило кога ще го направят "почетен пациент" hahaha
И са прави хората, ама Генерала явно нещо е изперкал тотално. Барабар с великата си любовница -псевдодерматоложка Whistling

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Предлагам следващия доктор хонорис кауза да е Митьо Пищова - на БАН, за да се утвърди практиката.

Е не, не мога  newsm62

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
И аз искам титла.... Crossing Arms

# 22
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484

...или поне орден "Стара планина" Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 5 656
Не може  Crossing Arms То да не е така - всяко куку да получава  Thinking
 Hug

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На Вучков по- би му отивало"доктор кауза пердута" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 788
И на мен ми е бил смешен с някои от изказванията си, с това, че прекалено много се пали да защити тезата си, да изкаже мнението си.
Но реално при него няма капка вулгарност и в много случаи казва доста истини, па макар и звучащ остаряло, прекалено морално или дотолкова разпалено, че граничи с нездрав разум. И като цяло той просто се възмущава на просташките, грубите, вулгарните неща.
Но подобно поведение отдавам на възрастта му. Възрастните хора се вдетиняват, стават по-докачливи, губят умението за спокоен разговор и съвременните начини на изказ, комуникация.
И определено е доста по-добър вариант за хонорис, отколкото Стоичков.

# 26
  • Мнения: 9 364
Разбирам да го направят доктор хонорис кауза в някой хуманитарен университет, ама във военна болница. #Crazy Той все пак не е лекар, а камо ли военен лекар. hahaha Какво ще размива и забавлява пациентите по време на опецария ли? Joy

# 27
  • Мнения: 86
Предлагам следващия доктор хонорис кауза да е Митьо Пищова - на БАН, за да се утвърди практиката.


Жестоко  Joy. Подкрепям с две ръце  Joy

# 28
  • Мнения: 330
Хммм...както е тръгнало освен да се надявам поне на Нобелова награда за физика Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 5 656
Хммм...както е тръгнало освен да се надявам поне на Нобелова награда за физика Laughing
Naughty Само ако имаш икономическо образование, иначе не.

Скрит текст:
Ох, сори, че съм през пост, ама този екземпляр ми е любимец  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт