След "1001 нощ" - с проектите на нашите любими актьори - 204

  • 49 935
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 617
А Сюлейман кой го пита дали е съгласен на тази сватба???  newsm78 newsm78 newsm78

                Валиде пак си направи сметката без кръчмар! Laughing Сигурно разчита на близкото роднинство на Айбиге. Общо взето изглежда, че предложението е - ще стане ли сватбата или да! Вероятно мисли, че султана няма да посмее да откаже такова "съблазнително" предложение! Laughing

# 61
  • Мнения: 25
А Сюлейман кой го пита дали е съгласен на тази сватба???  newsm78 newsm78 newsm78

                Валиде пак си направи сметката без кръчмар! Laughing Сигурно разчита на близкото роднинство на Айбиге. Общо взето изглежда, че предложението е - ще стане ли сватбата или да! Вероятно мисли, че султана няма да посмее да откаже такова "съблазнително" предложение! Laughing
bowuuТя каза , че за доброто на роината на Айбиге  ще е изгодно да се оженят с Мустафа.

# 62
  • Мнения: 617
      Нали не харесвахте Сюлейман, че бил много мек?  Peace
       Сега вече ще видим и твърдата  му ръка!

        
хатидже: Аз я извиках ......дете няма ли .това е била причината .нали ние ги оженихме , когато се налага трябва да им помагаме.


       Тя Хатидже, ако знае колко много помага Ибко, ама не ставаааа .........      ooooh!


 
     Planet  Joy Joy Joy Май само с помощ не става, трябва и акъл!!! Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 25


   Данайче! Hug Hug Hug

      
    Невероятен синхрон между картина и превод!!! Страхотна си!!! Hug Hug Hug

            За голямото ти сърце, една голяма прегръдка!!!

                

Благодаря ви!!mamata48 (+ 7 Скрит/и) и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Марман , доколкото успях да напиша.......като видя репликитеще допълня по- интересните моменти. Беше ми много приятно с всички ви HugБлагодаря за прекрасните мечоци!!! bouquet

# 64
  • Мнения: 25
Е всичко очаквах но не и Валиде от Фатма да направи калфа. Къде е акъла на Валиде. Маразм
            Тъй като пропуснах един епизод и не ми е съвсем ясно - Фидан и Фатма участваха в бунта или  го провокираха?

Да, изцяло !

# 65
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Дано сметките да излезнат криви.  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 25
Дано сметките да излезнат криви.  Crossing Arms

    bowuu bowuu ooooh! ooooh!

# 67
  • Мнения: 617
              Ето частите в дизи:

             http://www.ddizi.com/izle/31345/Muhtesem-Yuzyil-49.-Bolum.htm



   


        Много добре ще бъде ако ги оженят! Романтичният герой Бали бей , закономерно ще се превърне в трагичен, а М.Окай може да се смили над него и да го остави романтичен!\ да продължава да се влюбва нещастно в прекрасни девойки\. Ако се омъжи за любимата си, неминуемо ще се стигне до изсушаване на красивата любов \ справка - Хатидже и Ибрахим\ и прекрасният Бали бей ще загуби ореола си \ както успешно го направи Ибрахим\. А по правилата на тв.новелите - все един от героите трябва да е романтичен до край.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 23:34 от marman

# 68
  • Мнения: 0
Момичета,как ми се развали настроението,когато Айбиге се сбогува с Бали бей направо ми се доплака,толкова се разочаровах Cry  Толкова ми е сладка... Как може да я махнат от сериала толкова бързо ,но като я видях при Валиде и Махи пак ми светнаха очите  Laughing
Не видяхте ли Махито,когато отиде да говори с Бали Бей на терасата как погледна Айбиге и Мустафа
определено и дойде нещо на ум ! И после не съм сигурна дали правилно съм разбрала,но когато говориха с Валиде и Махито каза че има нещо предвид или се бъркам ,но аз се сетих веднага за Айбиге  Laughing Нямам търпение да видя реакцията на Бали Бей като разбере....
Ее Хюрем нали искаше Айбиге да остане  Laughing Нищо ,че плана и "малко" ще се обърка  Laughing

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 078
       ДАНАЙЧЕ    

       Безкрайно много ти благодаря! В началото се измъчих да сменям линкове и браузъри!  ooooh!

       Помпелина          bouquet   твоят линк при мен се държа много добре! За първи път от доста време
       успях да гледам нормално! Ще го сложа в заглавната страница на темата!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 23:54 от Planet

# 70
  • Мнения: 10 814
Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Не гледах ,но дойдох да ви ...

Планет... Heart Eyesза новата темичка! Hug

Момичета... Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Даная, 

 

Не успях да гледам нормално филма, мнооого ми прекъсваше ,
ама утре - на поправителен в Дизито! Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 0
Данайче, още един път много благодаря!  newsm51 newsm51 newsm51

# 73
  • Мнения: 617

          Един интересен колаж! Laughing

   

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 078

       МОМИЧЕТА Благодаря ви за хубавата компания!

       

       Много интересен и пъстър започна да става сериалът! В този епизод имаше всичко - и любов и страст,
       и изневяра, и драматични обрати, и интриги разбира се и   ............
       Най-после угодиха на комшиите - значи може да има и алкохол и интимни сцени в сериала, стига
       да не участва султанът в това.
Naughty

Общи условия

Активация на акаунт