Седем часа разлика сезон 2 - "Ти да видиш" (Тема 9)

  • 44 497
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1
Цитат
Е... как може да се задава такъв въпрос, при условие, че отговорът се чете в очите й?
В подкрепа на тезата, че този който докосва Таня е Иванов, ще кажа само, че и аз мисля че се познава по погледа и. Когато в промото на последния епизод на първи сезон даваха как Таня седейки на дивана си поглежда нагоре, бях убедена, че човека към който гледа е Иванов, просто има нещо в начина, по който го гледа. Освен това, някакси докосването по рамото е специфично, все едно близък човек я докосва, а не някой непознат или човек с лоши намерения.

Чудя се само какъв смях ще падне ако се окаже, че не е той:)

# 32
  • Мнения: 2 545
Цитат
Е... как може да се задава такъв въпрос, при условие, че отговорът се чете в очите й?
В подкрепа на тезата, че този, който докосва Таня е Иванов, ще кажа само, че и аз мисля, че се познава по погледа й.

Чудя се само какъв смях ще падне ако се окаже, че не е той:)

Смях ли?...
Голямо разочарование ще бъде, ако сме се излъгали... Но няма да стане така, защото не само очите й "говорят", но и рошавият перчем на Иванов, който се е отпечатал върху лицето й. Много ясно се вижда даже!  hahaha Фактите са си факти! Аз лично съм спокойна, само ме вълнува въпросът в кой точно епизод ще стане това  newsm78 Не за друго, а защото премиерата на клипа на Teddy_l4 може доста да се забави Joy

# 33
  • Мнения: 1
Simpatikonia думата "смях" трябваше да я поставя в кавички, пропуска е мой. Наистина ще е голямо разочарование. Аз имах предвид смях, защото в желанието на нас техните фенове да се случи нещо и това да е наистина Иванов е толкова голямо, че от девет кладенеца вода ще извадим, само и само да го докажем:) Сега като каза се загледах в кадъра и наистина върху лицето и се е отбелязала сянката на перчем ужасно много приличаш на този Иванов. След като преди това бях направила изследване на ръкавите на якетата на Иванов и Стоицев, сега изследвах и перчемите:) и определено този на Стоицев не пасва Party

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 01:16 от taxidy

# 34
  • Мнения: 0
Момичета, ще ме съсипете от смях....  hahaha  Перчеми, ръкави....аз ви казвам, да го дадем на хората на Хорейшо да изследват какво се отразява в очите ѝ, за да сме по-спокойни....

simpatikonia, споко, душа....не ми трябват любовни сцени, и въобще сцени в които двамата да присъстват по едно и също време.....така, че, нищо не е загубено

Айде да ви честитя Баба Марта, да сте румени, засмени и здрави най-важното. Бързам за лекции, така, че после ще ми изпратя мартеничка  Hug

# 35
  • Мнения: 931
Хаха, разсмяхте ме и подобрихте настроението ми рано сутрин! Grinning (както винаги, де)
si,mpatikonia,  страхотна идея за перчема, а taxidy ме разби и с изследването върху перчемите Simple Smile
Аз тъкмо щях да добавя, че човек обикновено не хваща така непознати или слабо познати хора за рамото, но след подобни доказателства моите не важат. Макар че очаквам всеки момент vv9 да се включи и да каже, че това всъщност е Чушката, който след като е отвлякъл Иванов, му е взел якето и се е подстригал като него, за да хареса повече на Таня така.  Grinning

Любопитно ми е сега наистина как ще се завъртят нещата и в кой епизод ще се стигне до там. Продължавам да не мога да сглобя дали първо ще е действието в САЩ, или в София. Знаем, че Таня е в Ню Йорк точно по средата и се среща с Пол. Като че ли повече ми се връзва първо да се развият събитията от трейлъра в София, след което Таня да отиде към Ню Йорк и в началото на посещението си там да се срещне Пол, вместо да отиде в Ню Йорк и до половината на сезона още да не се е срещнала с Пол. Но ще видим и на сценаристите как им се връзва Simple Smile

А за зарибяването, аз само да кажа, че сериали по принцип не гледам, не ми се е случвало да се вълнувам от сериал откакто бях на 13 и гледах "Касандра" Simple Smile За тоя сериал какво толкова се хванах, и аз не знам Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 936
Благодаря за хубавата тема и за чудесното заглавие!
Четохте ли за скандала между девойката играеща Мая и Веселин Ранков?
Нямам идея къде е истината спрямо фактите, но всеки келеш ли който си върти очите в някой ТВ сериал става моментално звезда?

# 37
  • Мнения: 64
Честита Баба Марта на всички!
Желая здраве, късмет и много поводи за усмивки!

Снощи пак гледах промото за очаквания филм.
Сега твърдо съм на мнение, че думите ги казва
Гончев. Имам предвид, това което се чува -
Сега идва ред на Таня Стоева. Ръката, която
докосва Стоева- с това светло якенце трябва да
е Иванов- прилича на якето с което беше на вечерята
по време на плана Роки. От друга страна се видя на
промото, че Иванов е в подземието. Но да се придържаме
към девиза- Нищо не е такова, каквото изглежда.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 813
 Признавам, че фенове като вас няма.  Hug Много ми е приятно да ви чета.

# 39
  • Мнения: 64
Lulu25, aз също се интересувам от последователността на действиата- Първо НЙ или
първо София. От промото, пейзажите са в София. Най- вероятно ще е първо София.
Допълвам, че и Милото, и Стоева имаха намерение да пътуват към НЙ. Никой не знае-
ше за намеренията на другия, но в предпоследния епизод се разбра, че Милото се
запътва към НЙ. Възможно е докато Милото се възстанови, Таня да се наложи да
дава показания за действията на Гончев.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 10:02 от lulu7

# 40
  • Мнения: 64
Благодаря за хубавата тема и за чудесното заглавие!
Четохте ли за скандала между девойката играеща Мая и Веселин Ранков?
Нямам идея къде е истината спрямо фактите, но всеки келеш ли който си върти очите в някой ТВ сериал става моментално звезда?
Това ме изненада. Актрисата, която играе Мая Стоева, да не би да е
от класа на Веселин Ранков? Или скандала е в друга насока?

# 41
  • Мнения: 5 577
Мая Ст. е от класа на В.Ранков, да, къде мога да прочета за скандала?

 Hug много хубава тема, нямам търпение да тръгне филма

# 42
  • Мнения: 64
Надявам се този скандал да не повлияе на рейтинга на филма.

# 43
  • Мнения: 1
Честита Баба Марта на всички!!!
Бъдете здрави и щастливи, румени и засмени!!!
Цитат
Макар че очаквам всеки момент vv9 да се включи и да каже, че това всъщност е Чушката, който след като е отвлякъл Иванов, му е взел якето и се е подстригал като него, за да хареса повече на Таня така. 
Lulu25 направо щях да падна от стола от смях:) И вие ми създавате настроение от сутринта. Сега излизам с малкия звяр навън, но ще ви чета по късно следобяд.

# 44
  • Мнения: 87
http://www.monitor.bg/article?id=328487 - Милото става гей в „Търси се…”

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1256903 - Алеся от "7 часа разлика": Говоря все по-добър руски (видео)

Студенти гонят брата на Ставрев за алкохолизъм - http://www.novini.bg/news/47121-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D … %D1%8A%D0%BC.html

Звездата от „7 часа разлика“ Боряна Братоева уволни от НАТФИЗ Веселин Ранков - http://skandalno.net/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE/ … D0%B0%D1%82-40092

Студенти от НАТФИЗ искат да натирят Веселин Ранков - http://kliuki.bg/193765/%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1% … %82-%D0%B2%D0%B5/

Общи условия

Активация на акаунт