"България търси талант" - втори сезон

  • 52 398
  • 800
  •   1
Отговори
# 765
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
И аз съм разочарована, макар и да очаквах едно от децата да спечели. Моята финална тройка бяха Метин, "Орел" и фокусникът, в този ред.

# 766
  • Мнения: 6 305
Голямото момиче, което пееше , беше в пъти по-добро от децата.

# 767
  • Мнения: 8
Аз бях за фокусника

# 768
  • Мнения: 10
Дам за самоук е страшно добър .

# 769
  • Мнения: 518
Странно, изглежда, че никой не харесва победителя, но малката все пак спечели newsm78! Четох и на други места, че била някаква богаташка дъщеря, и нищо чудно, в България всичко се урежда с пари и връзки.
Аз мислех, че публиката ще гласува за"тъжния рапър", по подобие на вота за Богдана миналата година (това момче има талант, сам си пише песните, пък са и смислени, не като повечето български рап песни, в които се пее за живот на улицата и пистолети, по подобие на американския рап - в Бг действителността е малко по-друга). Аз много харесвах  Георги от Полски Тръмбеш, но той отпадна, Метин също ми беше фаворит и фокусника - и той сам си прави всичко, това си е безспорен талант. Жалко, явно всичко е нагласено! Crossing Arms
И аз снощи се чудих Алекс да не е бременна. Повечето пъти се появяваше със широки тоалети, веднъж беше със тясна рокля с бюстие и отпред се виждаше коремче, но може и да е зрителна измама, нз!? newsm78 Но, все пак, ако е бременна, честито!  bouquet

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 968
За мен спечели най-безличният участник.Имаше много по-въздействащи изпълнения.Дори и от пеещите двете момиченца за мен се представиха най-слабо.Ако има трети сезон това шоу,то определено няма да го гледам.Уж е България търси талант,а накрая се избира посредственост.

# 771
  • До морето
  • Мнения: 7 157
Добре де, а това дете има ли нещо общо с прословутата фамилия  Арабаджиеви или просто тръгнаха слухова, заради еднаквите имена?

# 772
  • Мнения: 5 323
Интересно, все-още нямам потвърждение за sms от глобулски номер (в 21:40), и то точно този, който беше за Метин.

# 773
  • Мнения: 116
Имало разпечатки!А  за sms-ите,които още не са получили обратна връзка,т.е. не са отчетени в играта,разпечатки има ли?

# 774
  • Мнения: 134
Добре де, а това дете има ли нещо общо с прословутата фамилия  Арабаджиеви или просто тръгнаха слухова, заради еднаквите имена?

Някъде се споменаваше за "чичо Ветко"....


Иначе и аз се разочаровах. Всички на финала бяха много добри, но Метин беше нива над тях.

# 775
  • Мнения: 1 525
Не ми хареса този финал.
Признавам си, че не съм гледала винаги предаването. Защото искам да знам що е то талант. Не може в един формат "търси се талант" да се надпреварват певци, танцьори, художници и т.н.
Особено пък за певците си има други състезания.
Не може и да няма някакво ограничение във възрастта.
Да направят една надпревара за деца, ще е най-добре. Убедена съм, че ще видим невероятни таланти. Защото нашите деца са ненадминати!
Но това, което се случи сега...
Малката Вики се разплака.
Обявяват победителя. Всички камери се съсредоточават върху него. А другите двама ги няма изобщо. След това пък водещите хванаха двете момичета за ръка. А Метин...на заден план.
Изобщо на тях никакво внимание и никакви думи.
Не ми хареса.
Не ми хареса и това, че не бяха предвидили време за победителя. Поне една песен да изпее още.

# 776
  • София
  • Мнения: 1 340
Най-вероятно доста от хората са си казали -Абе той Метин ще спечели и без моя СМС л и не са  гласували .

Аз направих точно така. Реших да си даря смс-а на един познат със сериозно заболяване, вместо да гласувам за Метин, който така или иначе бях сигурна, че ще спечели.
В интерес на истината съм доста изненадана и не само от крайния победител, а като цяло тройката на финала  #Crazy #Crazy #Crazy Да, вярно е, че всеки си има фаворит, но две певици на финал и то не от най-добрите, някакси не схващам... newsm78

# 777
  • Мнения: 10
За мен на финала задължително трябваше да са Метин и фокусника . Много харесвам малкат Виктория но все още не е готова за победител .

# 778
  • Мнения: 170
Най-вероятно доста от хората са си казали -Абе той Метин ще спечели и без моя СМС л и не са  гласували .

Проблема е, че Той нямаше да спечели въпреки нашите смс-и.
Явно всичко си е нагласено и предопределено от много по рано и не от нас - зрителите.

# 779
  • Мнения: 2 237
Хора, чудя се....защо няма къде гласно да си изразим възмущението  Thinking Натрапват ни някакъв спечелил, когото очевидно голям процент от нас не харесват , и толкова. А зрителите нямат ли право да си кажат? Дайте верно да пишем някъде, на някого....На бтв ? Не че нещо ще стане, но.....Ми яд ме е пък. Загърбиха очевадни таланти, за да спечели поредната певица, и то с не толкова добри гласови данни.   Crossing Arms
За мен, а и за много други хора, Метин трябваше да е победител. И е! Точка.

Ох, тия сценаристи и продуценти ако поне малко четяха тук, щяха да знаят колко се самозабравиха  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт