Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 33 054
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
 Е, сега остава да ме светнете да псувам и на турски Embarassed EmbarassedЗащото с английския,гръцкия,френския,румънския съм долу горе наясно ooooh! ooooh!Е,... Grinning Grinningявно имам пропуск за тези на Балканите ooooh! ooooh!

 Joy Joy Аз знам само една турска псувня и съм 99% сигурна, че и ти я знаеш, защото българите я ползват, без да знаят колко е мръсна и неподходяща особено в устата на жени...  Wink  Laughing

# 361
  • Мнения: 13
ЕХО ПРИВЕТ И ОТ МЕН, ВЕЧЕ СЪМ НА ЛИНИЯЯЯЯЯ! Hug Hug Hug НИЩО НЕ СЪМ ИЗПУСНАЛА

РАДИ БЛАГОРОДНО ТИ ЗАВИЖДАМ ЗА ТУРЦИЯ  Simple Smile

# 362
  • Мнения: 9
Джейда участва в някаква кампания "Покажи правилният път на Джейда". И затова разпространява свои снимки когато е през тв.то. или когато яде, къпи се и т.н.
Към всяка снимка има текст по точно въпрос. До сега не съм ги писала, но ако искате ще ги пиша.

"Според Вас колко сантиметра е косата ми. Има ли някой, който ще познае?" Влезте на  www.dogruyolugoster.com и кажете на Джейда своите предположения.


Какво да облече Джейда когато отива до супермаркета? Покажи правилния път на Джейда тук  www.dogruyolugoster.com


Когато Джейда е с приятели, прекарва една цветна вечер. Да правят бой с възглавници или кекс. Отговори на  www.dogruyolugoster.com


Джейда играе с приятели на "истина или предизвикателство". Джейда пита :"Какво да избера? Истина или предизвикателство?". Отговорете на  www.dogruyolugoster.com


Джейда пита дали да ходи на пилатес или на тенис. Помогни й на www.dogruyolugoster.com

# 363
  • Мнения: 180
ЕХО ПРИВЕТ И ОТ МЕН, ВЕЧЕ СЪМ НА ЛИНИЯЯЯЯЯ! Hug Hug Hug НИЩО НЕ СЪМ ИЗПУСНАЛА

РАДИ БЛАГОРОДНО ТИ ЗАВИЖДАМ ЗА ТУРЦИЯ  Simple Smile

Здравей Simple Smile

# 364
  • Мнения: 9
Жест от Джейда към мъжете


От Джейда малък подарък за мъжете, които следят тази кампания. Да им припомни ученическите им години.


Джейда пита:Краката на Анджелина Джоли или нейните? Отговори на  http://www.dogruyolugoster.com/

# 365
  • Мнения: 3
Аз гледам през плейъра на Поли, но така насича, че все едно гледам картинки.
Друго нищо не ми се отваря.
ЗАПОЧВА новия еп.

# 366
  • Мнения: 9
Джейда е отишла на партито като жената котка


Само Галатасарай

# 367
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Джейда участва в някаква кампания "Покажи правилният път на Джейда". И затова разпространява свои снимки когато е през тв.то. или когато яде, къпи се и т.н.
Към всяка снимка има текст по точно въпрос. До сега не съм ги писала, но ако искате ще ги пиша.

"Според Вас колко сантиметра е косата ми. Има ли някой, който ще познае?" Влезте на  www.dogruyolugoster.com и кажете на Джейда своите предположения.
...
Какво да облече Джейда когато отива до супермаркета? Покажи правилния път на Джейда тук  www.dogruyolugoster.com
...


Когато Джейда е с приятели, прекарва една цветна вечер. Да правят бой с възглавници или кекс. Отговори на  www.dogruyolugoster.com
...
Джейда играе с приятели на "истина или предизвикателство". Джейда пита :"Какво да избера? Истина или предизвикателство?". Отговорете на  www.dogruyolugoster.com
...
Джейда пита дали да ходи на пилатес или на тенис. Помогни й на www.dogruyolugoster.com

...

Божичко! Това ли било, мерси че ме светна - бях почнала да си мисля, че вече съвсем на себевлюбеност и ексхибиционизъм я избива...  Joy  Пък то какво било... игра играело момичето...

Хайде, приятно гледане от мен!

# 368
  • Мнения: 9
Приятно гледане и от мен  Hug

# 369
  • Мнения: 2 449
 Е, сега остава да ме светнете да псувам и на турски Embarassed EmbarassedЗащото с английския,гръцкия,френския,румънския съм долу горе наясно ooooh! ooooh!Е,... Grinning Grinningявно имам пропуск за тези на Балканите ooooh! ooooh!

 Joy Joy Аз знам само една турска псувня и съм 99% сигурна, че и ти я знаеш, защото българите я ползват, без да знаят колко е мръсна и неподходяща особено в устата на жени...  Wink  Laughing
Хади бе,ШЪ МЪ СВЕТНЕШ Heart Eyes Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 9
Л:Емир, успокой се. Мехмет, Мехмет, какво правиш?!

# 371
  • Мнения: 21 201
Ха, Емир въобще не е блъснат. Едно ни показват, друго излиза, както винаги.

# 372
  • Мнения: 9
Р: Хаха, майка ти ви ги обличаше и лягаше до вас. А ето и играчката на Омер.

Не видя свидетелството  Peace

# 373
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
 Е, сега остава да ме светнете да псувам и на турски Embarassed EmbarassedЗащото с английския,гръцкия,френския,румънския съм долу горе наясно ooooh! ooooh!Е,... Grinning Grinningявно имам пропуск за тези на Балканите ooooh! ooooh!

 Joy Joy Аз знам само една турска псувня и съм 99% сигурна, че и ти я знаеш, защото българите я ползват, без да знаят колко е мръсна и неподходяща особено в устата на жени...  Wink  Laughing
Хади бе,ШЪ МЪ СВЕТНЕШ Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
Ай, с*ктир, беее!

# 374
  • Мнения: 9
С: Лежи още. А Мехмет за малко да прегази твоичкия.

Общи условия

Активация на акаунт