Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 948
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 0
Неси , едно голямо благодаря и от мен. newsm51

# 526
  • Мнения: 12 719
Неси искам да ти благодаря за това че разясняваш всяка тъмнина в главата ми относто АФК  Hug Hug
Hug Hug Hug

# 527
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Имаше една клюка, в която се казваше, че в сериала ще влезне едно от момичетата, с които Емир е ходил, да не би да е то? Thinking
Може, но продължението на клюката беше, че Айсун умишлено, ще я извика, а при положение, че си мисли, че ФЕмир са разделени, защо да го прави?! newsm78
В разговора си с юнал, Айсун каза, че не вярва на думите на Фериха и че трябва да се възползват от всяка възможност да ги разделят.

Доколкото схванах обаче, разговорът в колата беше малко срещу Емир, за Фериха не стана дума. Не ми се вярва Айсун да ги е пратила.

# 528
  • Мнения: 180
В сериала за средностатистическите турци ли става дума?

# 529
  • Мнения: 21 201
Имаше една клюка, в която се казваше, че в сериала ще влезне едно от момичетата, с които Емир е ходил, да не би да е то? Thinking
Може, но продължението на клюката беше, че Айсун умишлено, ще я извика, а при положение, че си мисли, че ФЕмир са разделени, защо да го прави?! newsm78
В разговора си с юнал, Айсун каза, че не вярва на думите на Фериха и че трябва да се възползват от всяка възможност да ги разделят.

Ясно. Не ми се вярва да вкарат бременно момиче. Емир да не би да е умирал и да не помни дали си е лягал с някое момиче?!
Все си мисля, че Айсун вместо да и избоде очите на Фери с този подъл номер, може да, и изпише вежди, и да пробуди ревността в нея, и Фери сама да каже за брака им от ревност и яд. Това ми дойде на ум в момента.

# 530
  • Мнения: 12 719
Ние чакаме бебе от Фери то май има друго от друга  #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick в ШОК СЪММ  Shocked Shocked

# 531
  • Мнения: 9
Моля, моля, Фемирки  Hug Hug Hug

# 532
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
неси, мерси за превода!!!!

ясно ми стана, че бозата продължава!

# 533
  • Мнения: 180
Пфуу,не ги ли е срам да я предлагат на този и на онзи и после Р да гледа с влажен поглед.Гнус ме е.

# 534
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ясно. Не ми се вярва да вкарат бременно момиче. Емир да не би да е умирал и да не помни дали си е лягал с някое момиче?!
Все си мисля, че Айсун вместо да и избоде очите на Фери с този подъл номер, може да, и изпише вежди, и да пробуди ревността в нея, и Фери сама да каже за брака им от ревност и яд. Това ми дойде на ум в момента.

Хмм, ами той доста си пийваше по онова време... А ако ФЕмир се скарат (което явно ще стане, съдейки по тайнствения разговор в колата) и Фериха докаже с гин. прегледа че е недокосната, дали не могат да анулират брака им като неконсумиран... Тогава Фери ще се ожени на инат за Левент, Емир за бременната и ей ви на 3-ти сезон.  Joy

# 535
  • Мнения: 12 719
Пфуу,не ги ли е срам да я предлагат на този и на онзи и после Р да гледа с влажен поглед.Гнус ме е.
И мене бабе и мене  Sick Sick
Ясно. Не ми се вярва да вкарат бременно момиче. Емир да не би да е умирал и да не помни дали си е лягал с някое момиче?!
Все си мисля, че Айсун вместо да и избоде очите на Фери с този подъл номер, може да, и изпише вежди, и да пробуди ревността в нея, и Фери сама да каже за брака им от ревност и яд. Това ми дойде на ум в момента.

Хмм, ами той доста си пийваше по онова време... А ако ФЕмир се скарат (което явно ще стане, съдейки по тайнствения разговор в колата) и Фериха докаже с гин. прегледа че е недокосната, дали не могат да анулират брака им като неконсумиран... Тогава Фери ще се ожени на инат за Левент, Емир за бременната и ей ви на 3-ти сезон.  Joy
hahaha hahaha Да ни е честит макарче не ми се гледа боламач  Peace hahaha Sick Sick[/color]

# 536
  • Мнения: 21 201
Ясно. Не ми се вярва да вкарат бременно момиче. Емир да не би да е умирал и да не помни дали си е лягал с някое момиче?!
Все си мисля, че Айсун вместо да и избоде очите на Фери с този подъл номер, може да, и изпише вежди, и да пробуди ревността в нея, и Фери сама да каже за брака им от ревност и яд. Това ми дойде на ум в момента.

Хмм, ами дой доста си пийваше по онова време... А ако ФЕмир се скарат (което явно ще стане, съдейки по тайнствения разговор в колата) и Фериха докаже с гин. прегледа че е недокосната, дали не могат да анулират брака им като неконсумиран... Тогава Фери ще се ожени на инат за Левент, Емир за бременната и ей ви на 3-ти сезон.  Joy

Да, пийваше си, но когато преспа с онова момиче ни го показаха, а сега подобно нещо не видяхме. Този път по-малко пиеше и повече страдаше, отколкото след, като се разделиха заради списанието и той буквално не изтрезняваше.
А този твой сюжет ме плаши. Ще е отвратително ако така стане и, ще съжалявам, че съм гледала сериала. Честно Ви казвам.

# 537
  • Мнения: 3
Ние чакаме бебе от Фери то май има друго от друга  #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick в ШОК СЪММ  Shocked Shocked
Момичета не ме травмираите, много ви моля.... Cry  Cry
Това ще ми доиде в повече.... Cry  Cry
Какво бебе, какви бла, бла,оффф бе, ама не така.
тея сценаристи ще ги  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #Cussing out

# 538
  • Мнения: 0
Сещате ли се за девойката с която Е. прекара нощта и във вилата Ф. пита за тази нощ , е сигурно е тя, той тогава беше с нея. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Някои да каже , че не съм права , защото сън не ме лови само при мисълта , че пак ще ги разделят. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 539
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Сещате ли се за девойката с която Е. прекара нощта и във вилата Ф. пита за тази нощ , е сигурно е тя, той тогава беше с нея. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Някои да каже , че не съм права , защото сън не ме лови само при мисълта , че пак ще ги разделят. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ами как да ти кажеме като си съвсем права...

Общи условия

Активация на акаунт