Имам право да кажа мнението си

  • 4 077
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Не знам   Rolling Eyes, но всичко което направихте, вие -  Елф & Ко. е много грозно...., отвратително  Close

И какви са тези пожелания :

"Пожелавам на всичките ти информатори да ги застигне същата съдба, като мен."


Мили Боже !

Леле, в първия момент реших, че съм се клонирала! Laughing
Ама лошо няма, мнението ми съвпада с твоето.

Палмира споменава някъде за леки изненади, при мен е само една, Чета. newsm78




Hahahaha, абе промених си фасона малко, пък и не съм в БГ, ще се различаваме .
 Wink
В др. форуми се пиша със звездичка, но тук не  можах  и  се зачудих защо  Crazy

# 16
  • Мнения: 7 837
Момичета, разбирам някои от вас колко им е трудно да изразят собственото си мнение, след като стоят на два стола и не са наясно все още накъде ще задуха вятъра.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 639
Момичета, разбирам някои от вас колко им е трудно да изразят собственото си мнение, след като стоят на два стола и не са наясно все още накъде ще задуха вятъра.

за да изразиш такова, нали трябва да го има...

# 18
  • Мнения: 1 399
Кога изтриха и постинга, към който дадох линк  newsm78
Не е лошо да се научите и да поемате отговорности за действията и думите си.
Цялата работа беше толкова тайна-потайна, скрита-покрита, накрая омацана, пък сега се изкарва най-светлото дело  Crazy Laughing

# 19
  • Мнения: 3 423
Прочетох темата за новия форум.
Няма нищо драматично. Едни искат, едни не, така е винаги.
И не е нужно сега пък всички да се хващаме на хорото.
Създателите на новия форум сигурно имат идея за реклама,
партньорство, бартери и др. такива, сигурно имат здрава концепция,
разработили са качествен стратегически план, така че едва ли нашето
неучастие би разклатило идеята им. Така, де, както е във всеки бизнес,
ако продуктът или кампанията към него са ти добри, няма как да не надвиеш
конкуренцията. Аз засега ще пиша и чета тоя форум, пък ако бг-парентсите
дръпнат и наддееят по атрактивност, може и тях да посещавам.
С нерви и сополи обаче не могат да ме привлекат, а със стабилност и качество.

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Леле, едвам успях да прочета всичко написано...Честно казано съм много благодарна, че не съм поканена и не съм разбрала по-рано за форума. Съвсем нямаше да мога да се измъкна от тук /а понякога си е чиста загуба на време..../ . Все още са ми интересни подбудите, но в същото време и много се дразня от някои постинги /с един сладък добродушен тон, а едни други с размахващ пръст, един успява да се прикрие, че хич не му е приятно, а другият напада явно/. Вина за създалото се положение имат и двете страни, а именно, когато има конфликт какви са методите и тонът, с който се разрешават и другите как да си направят реклама. С една дума: не осъждам едните, но и не пляскам на другите / омръзна ми да чета: милите, добрите, сладките, колко така и колко онака, за нас мислят и т.н...../

Поуката от цялата работа е, че хората са голямо нещо. Мислят си, че това е виртуално пространство, ама то направо ми напомня за едно село в Северна България. Същата история: едни по-заможни, други по-бедни, един кмет /коли и реже глави- не само на прасета през зимата/, друг пъдар, една комшийка разправя как един влязъл при съседката, а другата поверява тайната на третата...на четвъртата...Няма скрито-покрито....Ех, защо не беше Чудомир жив!!!    

# 21
  • Мнения: 138
Може и да не е коректна молбата ми към Фрея, но взех да се притеснявам, че ако и тя в знак на протест е решила да не посещава форум http://www.bg-mamma.com, то аз бая има да почакам докато мама Кенга стане мод  Wink

# 22
  • Мнения: 1 909
Момичета, разбирам някои от вас колко им е трудно да изразят собственото си мнение, след като стоят на два стола и не са наясно все още накъде ще задуха вятъра.
Не си мисли, че когато някой не zаема официално поzиция, няма мнение  Naughty
Аz чета темата по лични причини, zа6тото много хора, които поzнавам (някои добре, други не), ме иzненадват с поведението си.
Мнението ми zа хората не се е променило.

За да бъда ясно раzбрана - говоря zа Тея. МНОГО ми е симпатична, в момента ми е болно zа нея, че тя обира всичко и се чудя дали няма да дойде момент, в който 6те се чуди zа6то се е навирала м/у 6амарите и се е zастъпвала zа недостойни хора.
Елфката има лични причини zа действията си - желая й успех.
Фрея ме иzненадва с поzицията си. Окаzва се, че в един момент всички са били обидени от тука6ните форуми и потребители, но никой не го е каzвал.
Някой подметна, че Хонда нямало да пи6е тук повече - нея я мислех zа беzпристрастна и zа винаги търсе6та консенсус, zатова се одzверих  Shocked

Аz в другия форум няма да пи6а, zа6тото има много (на брой) неприятни хора там. Дойдох тук от дира, сега пак да се местя... няма да стане.
Опитах в новия форум, рехнах се, но прекалено скоро останах раzочарована. И иzтрих профила си.

Това zа протокола, да няма недораzумение, не че се колебая накъде да свърна.
Прекалено нанагорно ми идват тия полемики, интриги, че и клетви - натоварва6то е. И zа чий? 6тото някой си имал проблеми с други.
Искрено се надявам момичетата да намерят в новия форум това, което търсят.  Hug

# 23
  • Мнения: 1 017
Опитах се да прочета целите теми написани по повод новия форум ама загубих интерес  Crazy, а и време нямам.
Колебаех се дали да пиша или не, но реших да споделя.
Не виждам нищо лошо в създаването на нов форум, но начина на привикване на потребители и правилата му, меко казано ме впечатлиха!
Мисля, че всеки би трябвало да осъзнава последствията от думите и действията си и да застава зад тях в случай на нужда, а не като му се каже право в очите, без намеци, да се прави на обиден, огорчен, наранен  и т.н.
Каквото почукало такова се обадило!!!

П.С Аз засегната не се чувствам( да уточня)!  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 909
Кога изтриха и постинга, към който дадох линк  newsm78
Не е лошо да се научите и да поемате отговорности за действията и думите си.
Цялата работа беше толкова тайна-потайна, скрита-покрита, накрая омацана, пък сега се изкарва най-светлото дело  Crazy Laughing
Ами ти ако zнае6 колко постинга се иzтриха от сно6ти...  hahaha
И с това докаzват колко хляб има о6те да ядат, докато се научат на вzаимоотно6ения.
Не може да прави6 иzкаzвания, да обижда6 хора наляво-надясно, да напада6 и в момента, в който zапочнат критиките - хоп, няма постинг, няма проблем.  Joy
Радвам се, че оттук се иzнасят хора, които не само обиждат хората живее6ти в България, но и не могат да стоят zад думите си... (говоря zа Белия Гарван)
Е мерси от такива съфорумци.  Sick

# 25
  • Мнения: 1 399
Ами тя точно, белият гарван, беше застанала зад думите си  Wink и призоваваше други да го направят или да се доуточнят какво точно искат Tired, ама карай...взе да ми става досадно Tired

# 26
  • Мнения: 1 854
Момичета, има ли смисьл да сравнявате 2та форума - бгмамма е разработен форум, с много потребители, картинки Crazy и оформена конструкция. Новия форум все още не е стартирал, когато лентата му бьде преразана и отпразнува някоя годишнина(например) тогава могат да се правят сравнения и да се дават оплаквания, но според мен ако на някой не му хареса нещо в новия или стария Форум - да си пише за това вьв сьответните Форуми, а не на "друго бойно поле".
Аз лично нито сьм между "2та стола", нито се чудя накьде "ще задуха вятьра". Регистрирам се и взимам участие вьв форуми, които са с полезни мнения, интересни постинги и позитивизьм, Форуми за взаимопомощ, а не за кьсане на нерви. Ако всяка от вас реши да си направи Форум, предполагам, че ще се абонирам вьв всеки един от тях, а само времето ще покаже дали ще сьм редовен потребител в тях Peace

# 27
  • Мнения: 1 793
Момичета, разбирам някои от вас колко им е трудно да изразят собственото си мнение, след като стоят на два стола и не са наясно все още накъде ще задуха вятъра.
Не си мисли, че когато някой не zаема официално поzиция, няма мнение  Naughty
Аz чета темата по лични причини, zа6тото много хора, които поzнавам (някои добре, други не), ме иzненадват с поведението си.
Мнението ми zа хората не се е променило.

За да бъда ясно раzбрана - говоря zа Тея. МНОГО ми е симпатична, в момента ми е болно zа нея, че тя обира всичко и се чудя дали няма да дойде момент, в който 6те се чуди zа6то се е навирала м/у 6амарите и се е zастъпвала zа недостойни хора.
Елфката има лични причини zа действията си - желая й успех.
Фрея ме иzненадва с поzицията си. Окаzва се, че в един момент всички са били обидени от тука6ните форуми и потребители, но никой не го е каzвал.
Някой подметна, че Хонда нямало да пи6е тук повече - нея я мислех zа беzпристрастна и zа винаги търсе6та консенсус, zатова се одzверих  Shocked

Аz в другия форум няма да пи6а, zа6тото има много (на брой) неприятни хора там. Дойдох тук от дира, сега пак да се местя... няма да стане.
Опитах в новия форум, рехнах се, но прекалено скоро останах раzочарована. И иzтрих профила си.

Това zа протокола, да няма недораzумение, не че се колебая накъде да свърна.
Прекалено нанагорно ми идват тия полемики, интриги, че и клетви - натоварва6то е. И zа чий? 6тото някой си имал проблеми с други.
Искрено се надявам момичетата да намерят в новия форум това, което търсят.  Hug

само да поясня за Хонда - кой какво е бил подметнал не знам. от доста време има технически проблеми с нета и затова не пиша. не само тук, а никъде. занапред не се знае дали въобще някъде ще пише.

# 28
  • Мнения: 713
Ма ко стаа тука бе хора! Аз вярно, че от доста време не влизам много често .......и все пак чак пък толкова да се разфучкат работите  Shocked. Ми то "неприятни" хора си има навсякъде и което за един е приятно за друг е нетакова Shocked. Отминаваш и не се разправяш с глупости защото животът ги поднася достатъчно и нема сми да се тровиш излишно, си мисля аз. Радваш се на дребните приятности и си на 7-то небе от големите и така.........Ша поживеем, ша видим.

# 29
  • Мнения: 7 430
Момичета, има ли смисьл да сравнявате 2та форума - бгмамма е разработен форум, с много потребители, картинки Crazy и оформена конструкция. Новия форум все още не е стартирал, когато лентата му бьде преразана и отпразнува някоя годишнина(например) тогава могат да се правят сравнения и да се дават оплаквания, но според мен ако на някой не му хареса нещо в новия или стария Форум - да си пише за това вьв сьответните Форуми, а не на "друго бойно поле".
Аз лично нито сьм между "2та стола", нито се чудя накьде "ще задуха вятьра". Регистрирам се и взимам участие вьв форуми, които са с полезни мнения, интересни постинги и позитивизьм, Форуми за взаимопомощ, а не за кьсане на нерви. Ако всяка от вас реши да си направи Форум, предполагам, че ще се абонирам вьв всеки един от тях, а само времето ще покаже дали ще сьм редовен потребител в тях Peace


 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт