Презокеански полет с бебе - 2012

  • 3 739
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Аз ще си купя вода, която е стояла на стайна температура, а не такава, която е била в хладилна камера и няма да има нужда да се топли. И без това аз с такава вода и правя формулата вкъщи.

Относно проверките по летищата - аз пътувам отдавна и съм минавала всякакви проверки, включително и "опипване", така че това не ме притеснява.

# 16
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Те по летищата имат такива "палки" или там както се казва ако се наложи ръчно да те "скенират".  Това с ръчното опипване може да стане при излзиане от БГ предполагам, но това да е проблема.

# 17
  • Seattle-USA
  • Мнения: 192
http://abcnews.go.com/blogs/lifestyle/2012/03/toddler-kicked-off … ne-not-the-first/
Дано нямате неприятности като това семейство Sad
Според мен само хора, които нямат деца биха го направили.

# 18
  • Мнения: 407
Понякога се чудя дали са истинки тези истории или липсата на новини създава такива.

Пътувала съм с бебе (почвайки от едномесечно) много пъти през Амсетрдам и Брюксел, но не ми се е случвало да ме карат да изхвърля водата. Нося я в бебешки шишета, млякото също е в дозатори, а не в оригиналната опаковка плюс допълнително съм взимала храна за деня (пюрета). Всичко заедно с детските принадлежности в отделна чанта. Карали са ме да я отворя и с това приключва. Знае ли човек какво ще им скимне на проверяващите, но ако е само водата спокойно в самолета ще дадат, а млякото е направено да може да се разтваря във вода на стайна температура. Сега ми хрумна какво щях да правя, ако трябваше да изхвърля формулата. Друг вариант е готово приготвените млека, опаковани в разфасофвки за едно хранене.

Общи условия

Активация на акаунт